Papier fotograficzny do drukarek PIXMA

W naszej ofercie można znaleźć odpowiedni papier fotograficzny firmy Canon do profesjonalnych, atramentowych wydruków studyjnych eksponowanych w salonie lub projektów twórczych realizowanych przez Twoje dzieci. Mamy papier fotograficzny – błyszczący, półbłyszczący, matowy i z połyskiem – o wysokiej jakości w formacie A2, A3+, A3, A4 i pocztówkowym.

Wydruki w jakości wystawowej

Ten wysokiej jakości papier, opracowany z myślą o profesjonalistach i zaawansowanych użytkownikach, zapewnia wydruki w jakości wystawowej — za każdym razem. Błyszczące, połyskujące i matowe wykończenia sprawiają, że każdy znajdzie odpowiedni papier do realizacji zamierzeń twórczych.

Druk zdjęć w domu

Uwolnij potencjał drukarki PIXMA i drukuj w domu — szybko i w jakości typowej dla punktów fotograficznych. Zdjęcia wakacyjne i rodzinne można wydrukować na papierze o błyszczącym, półbłyszczącym lub matowym wykończeniu z zachowaniem żywych kolorów.

Twórcza praca

Nośniki firmy Canon do twórczej pracy — od naklejek fotograficznych, materiałów do nadruków na koszulki i papieru do prezentacji biznesowych po papier matowy idealny do drukowania kart okolicznościowych, kalendarzy i niesamowitych wycinanek 3D — zwiększają kreatywne możliwości użytkowników.

Wykorzystaj potencjał swoich zdjęć

Wykorzystaj potencjał urządzenia PIXMA dzięki pakietowi My Image Garden. To łatwe w użyciu oprogramowanie upraszcza drukowanie zdjęć i inspiruje do kreatywnej pracy. Użytkownik może tworzyć i drukować fotograficzne kolaże, karty i kalendarze samodzielnie lub pozwolić na automatyczne łączenie zdjęć w pomysłowe zestawy gotowe do wydrukowania.

W przypadku zgodnych drukarek pakiet My Image Garden zapewnia dostęp do atrakcyjnych materiałów internetowych w serwisie CREATIVE PARK PREMIUM, które umożliwią bardziej kreatywną pracę.

Wyszukiwarka materiałów eksploatacyjnych

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki materiałów eksploatacyjnych i znajdź odpowiednią kasetę lub pojemnik z atramentem i papier do drukarki PIXMA. Drukuj trwałe zdjęcia o wysokiej jakości lub profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki oryginalnym materiałom eksploatacyjnym firmy Canon.

  • Canon
  • Drukarki
  • Papier fotograficzny A4, A3, A3+, A2 – Błyszczący i matowy papier fotograficzny