Canon MAXIFY MB5350

MAXIFY MB5350

Wydajne urządzenie wielofunkcyjne dla najbardziej wymagających małych biur. Zapewnia szybkie dwustronne drukowanie oraz skanowanie, pojemność 500 arkuszy, kontrolę użytkowania, a także łączność ze smartfonami i chmurą.

MAXIFY MB5350

Korzyści

 • Wydajne urządzenie wielofunkcyjne z funkcjami drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania do aktywnego małego biura.
 • Bez oczekiwania na dokumenty – szybki wydruk pierwszej strony oraz 15 stron/min (kolor) i 23 stron/min (cz.-b.)
 • Drukowanie z i skanowanie do komputerów, tabletów oraz usług w chmurze przez Wi-Fi i Ethernet
 • Zintegrowany, jednoprzebiegowy, dwustronny automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy i dwie kasety na papier o pojemności po 250 arkuszy
 • Drukowanie nawet 2500 (cz.-b.) i 1500 (kolor) stron dzięki wymienianym pojedynczo zbiornikom z atramentem XL

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon MAXIFY MB5350

Wydajne urządzenie wielofunkcyjne dla małych biur


Solidne oraz szybkie urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wydajność i łączność dla wymagających małych biur wykonujących wydruki w ilości od 250 do 1500 stron miesięcznie. Łączność Wi-Fi oraz Ethernet i profesjonalna jakość wydruków – a także rozwiązania kontrolne zwiększające stabilność – sprawiają, że jest to doskonały partner do biura.

Szybkie drukowanie dokumentów


Oczekiwanie na dokumenty biznesowe już nie będzie konieczne. Szybkie drukowanie dokumentów A4 z prędkościami ISO 23 obr./min (cz.-b.) i 15 obr./min (kolor) łączy się z szybkim wydrukiem pierwszej strony w 7 sekund.

Jakość biznesowa


Atramenty Dual Resistant High Density zapewniają wyraźny tekst i żywe kolory. Te atramenty pigmentowe cechuje wyjątkowa trwałość – nie blakną z czasem. Są także odporne na zanieczyszczenia i przetarcia, więc są doskonałe do drukowania dokumentów biznesowych wysokiej jakości.

Efektywność ekonomiczna


Drukowanie nawet 2500 (cz.b.) i 1500 (kolor) stron dokumentów A4 dzięki zbiornikom z atramentem XL. Wymieniane pojedynczo zbiorniki zapewniają maksimum wydajności i minimum marnotrawstwa. 4-kolorowy wielopak z pełnym zestawem atramentów zapewnia jeszcze ekonomiczniejsze wyniki.

Dodatkowa wydajność w razie potrzeby


Lekka praca nad każdym zadaniem, także skanowania i kopiowania wielu stron, dzięki dwóm kasetom na papier o pojemności 250 arkuszy, zintegrowanemu jednoprzebiegowemu, dwustronnemu podajnikowi ADF o pojemności 50 arkuszy oraz dużemu kolorowemu ekranowi. Dostępne jest także łatwe drukowanie dwustronne, które zwiększa profesjonalizm i obniża zużycie papieru.

Łączność


Rozwiązanie MAXIFY Cloud Link umożliwia drukowanie z popularnych usług w chmurze, takich jak Evernote, Dropbox lub Google Drive – bezpośrednio z ekranu drukarki lub za pomocą smartfona z aplikacją MAXIFY Printing Solutions. Obsługiwane są też funkcje skanowania do poczty e-mail, skanowania do chmury i Apple AirPrint.

Nagrody

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon MAXIFY MB5350, jego cechach i możliwościach.

Quick 1st Print

Wydruk pierwszej strony w 7 sekund

Single Pass 2-sided Scan

Skanuje obie strony dokumentu

50-sheet 2-sided ADF

Automatyczne kopiowanie wielostronicowe

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Bezprzewodowe użytkowanie i udostępnianie

500 Sheet Capacity

Wydajna obsługa papieru

Touch Screen

Łatwy w obsłudze ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm

Scan to Cloud

Przesyłanie dokumentów do usług w chmurze*

Tablet and smartphone ready

Zgodność z tabletami i smartfonami

 • MAXIFY MB5350
 • Przewód zasilający
 • Instalacyjne zbiorniki z atramentem
 • Konfiguracyjna płyta CD dla systemu Windows (sterowniki dla systemu Mac dostępne w Internecie)
 • Instrukcje obsługi
 • Przewód faksu/telefonu