Canon Seria MAXIFY MB5450

Kompletne rozwiązanie dla małych biur

Urządzenia serii MAXIFY MB5450 to idealny wybór do małego biura. Umożliwiają one efektywne drukowanie bez rezygnacji z wydajności, jakości czy niezawodności Dzięki wysokiej jakości druku, atramentom odpornym na markery, łączności Wi-Fi i Ethernet oraz skanowaniu dwustronnemu w jednym przebiegu możesz drukować duże nakłady szybciej niż do tej pory.

Zobacz urządzenie serii MAXIFY MB5450 w akcji

Szybkie drukowanie i skanowanie

Canon MB5450-quick first print

Szybkie drukowanie i skanowanie

Funkcja szybkiego wydruku pierwszej strony pozwala uzyskać bardzo krótki czas pierwszego wydruku (FPOT) — ok. 6 sekund w trybie monochromatycznym. Można też skanować obie strony dokumentu, korzystając z jednoprzebiegowego, dwustronnego, automatycznego podajnika dokumentów (ADF).

Zobacz wideo

Sieć

Printer Series connectivity

Sieć

Aplikacja Canon PRINT do urządzeń z systemem iOS i Android umożliwia drukowanie i skanowanie przez sieć Wi-Fi. Natomiast usługa MAXIFY Cloud Link umożliwia drukowanie z i skanowanie do popularnych usług w chmurze, takich jak Dysk Google, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur.

Zobacz wideo

Lepsza wydajność

Printers productivity

Lepsza wydajność

Dzięki pojemności 500 arkuszy i możliwości rezerwacji zadania urządzenie Somers 2 Mk II wspiera wielu użytkowników w dynamicznym środowisku biurowym.

Zobacz wideo

Parametry ekonomiczne

MB5450 Series economical printing

Parametry ekonomiczne

Dzięki niskiemu zużyciu energii, niskiemu kosztowi w przeliczeniu na stronę, dużej liczbie wydruków (2500 stron czarno-białych i 1500 stron kolorowych) i atramentom dostarczanym w wielopaku masz pewność, że Twoja praca jest opłacalna.

Zobacz wideo

Zdalne zarządzanie

Series remote management

Zdalne zarządzanie

Dzięki możliwości zdalnego zarządzania możesz z łatwością korzystać z funkcji konserwacji i monitorowania, np. powiadomień o poziomach atramentu, aby utrzymać ciągłość działalności.

Zobacz wideo
Dual resistant high density ink

Wydruki wysokiej jakości za każdym razem

Atrament Dual Resistant High Density został zoptymalizowany pod kątem drukowania biznesowego. Ten wysokiej jakości atrament zapewnia żywe kolory, intensywną czerń i wyraźny tekst — bez rozmazywania.

Łatwa obsługa, bezproblemowa wydajność

Duży, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8,8 cm zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji urządzenia serii MAXIFY MB5450. Oprócz kasety o dużej pojemności (500 arkuszy) i automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy urządzenie serii MAXIFY MB5450 oferuje drukowanie dwustronne i obsługę różnych rozmiarów i typów papieru — od zwykłego papieru A4 poprzez etykiety, koperty i papier fotograficzny po dwustronne kopiowanie dokumentów tożsamości — łatwe wykonywanie typowych zadań drukowania w biurze.

Niskie koszty eksploatacji

Urządzenia serii MAXIFY MB5450 zapewniają najwyższą jakość druku, a ich eksploatacja nie zużywa nadmiernie zasobów. Niskie zużycie energii łączy się z wysoką wydajnością zbiorników z atramentem na poziomie 2500 stron czarno-białych i 1500 stron kolorowych, co wydłuża czas między wymianami.

Canon xl ink

Łatwe zarządzanie i konserwacja

Simple network management protocol

Protokół SNMP (Simple Network Management Protocol) umożliwia zintegrowanie drukarki w miejscu pracy, by stała się jego częścią. Seria MAXIFY MB5450 umożliwia monitorowanie rejestrów użycia, poziomu atramentu, stanu błędów i liczników stron wszystkich drukarek w danej sieci. Poza tym można filtrować adresy IP w celu ograniczenia dostępu do drukowania i zapewnienia bezpiecznego skanowanie do wiadomości e-mail.

Dane techniczne

Wydruk pierwszej strony w trybie monochromatycznym w 6 sekund

Skanuje obie strony dokumentu

Automatyczne kopiowanie wielostronicowe

Bezprzewodowe użytkowanie i udostępnianie

Wydajna obsługa papieru

Łatwy w obsłudze ekran dotykowy o przekątnej 8,8 cm (3,5 cala)

Przesyłanie dokumentów do usług w chmurze

Zgodność z tabletami i smartfonami

3-letnia gwarancja

Nasza 3-letnia gwarancja zapewnia spokój i pozwala skoncentrować się na pracy

Czytaj dalej

Recenzje

Modele z tej serii*

MAXIFY MB5450
MAXIFY MB5455
* Niektóre modele są dostępne tylko w wybranych sklepach.

Akcesoria

Zobacz również...