header_winter2024

PROMOCJA

WYPEŁNIONY MEGAZALETAMI

Kup wybrany model drukarki atramentowej lub laserowej Canon i odbierz zwrot do 500 zł

Jak skorzystać z promocji?

  1. Kup produkt/-y objęte promocją w okresie 05.01 – 31.03.2024;
  2. Promocja obowiązuje wyłącznie w wybranych sieciach sprzedaży.
  3. Wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny (informacja jak znaleźć numer seryjny i kod EAN znajduje się poniżej). Prześlij kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.
  4. Zarejestruj zakup poprzez formularz zgłoszeniowy nie później niż 30 dni od daty zakupu podanej na paragonie lub fakturze.
  5. Niniejsza promocja łączy się z innymi okresowymi promocjami Canon. Oznacza to, że możesz zarejestrować zakupiony produkt w niniejszej promocji, jak również w innych trwających promocjach. Sprawdź aktualne promocje.

Pamiętaj!

  • Każda osoba/firma może wziąć udział w promocji zgłaszając nabycie maksymalnie 2 sztuk dowolnych produktów promocyjnych oraz uzyskać w całym okresie promocji rabat promocyjny za te 2 produkty.
  • Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów (białe pudełka).
  • Promocją objęte są wyłącznie produkty fabrycznie nowe. Promocją nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży wtórnej (komisowej lub podobnej).

Kontakt

Formularz kontaktowy: http://www.canon.pl/support/consumer_products/contact_support/


Infolinia: + 48 22 583 43 07

NEWSLETER

Zainspiruj się, zarejestruj się

Otrzymuj od Canon aktualności, porady i wskazówki fotograficzne oraz informacje o naszych lokalnych wydarzeniach.