Obiektywy do aparatu EOS M

Canon EF-M 32mm f/1.4 STM

Wysokiej klasy standardowy obiektyw o zaawansowanych parametrach optycznych do aparatów bezlusterkowych – do fotografii portretowej, zdjęć ludzi i uwieczniania ulotnych chwil.

Canon Camera

Obiektyw stałoogniskowy do dyskretnej pracy

Standardowa ogniskowa odpowiadająca 51 mm na pełnej klatce i duży otwór przesłony umożliwiają kreatywną pracę i skuteczne działanie przy słabym oświetleniu.

Niezwykle wysoka jakość optyczna

Asferyczna konstrukcja obiektywu obejmuje 14 elementów w 8 grupach. Gwarantuje bardzo dużą szczegółowość i ostrość obrazu w całym kadrze.
Canon Camera

Lekkość i trwałość

Obiektyw jest zgodny z optyką serii EF-M. Ma taką samą konstrukcję i średnicę 60,9 mm. Wysokiej klasy konstrukcja z metalowym mocowaniem znamionuje rozwiązanie optyczne o zaawansowanych parametrach pracy.

Wszystko dzięki jednemu obiektywowi

Ambasador firma Canon Richard Walch dzieli się swoimi poradami dotyczącymi robienia zdjęć portretowych i krajobrazowych na pięknych norweskich Lofotach.
Canon Camera

Cicha praca mechanizmu AF – bardzo przydatna podczas filmowania

Autofokus z silnikiem STM działa stabilniej podczas filmowania. Umożliwia to dokonywanie wolniejszych zmian ostrości, które wyglądają atrakcyjniej i naturalniej.

Canon Camera

Czy na północy, czy na południu – wszędzie widać uniwersalną doskonałość obiektywu EF-M 32MM F1.4 STM.

W Norwegii Richard spędził czas z pracownikami firmy Lofoten Seaweed Company, aby uchwycić uroki wysp i lokalnych mieszkańców.
W Marrakeszu Richard robił zdjęcia portretowe, krajobrazowe, makro i sekwencyjne – w palącym słońcu i przy słabym oświetleniu.

Dane techniczne

  • Odpowiednik ogniskowej 51 mm na pełnej klatce

  • Maksymalna przysłona f/1,4

  • Autofokus z silnikiem STM

  • Powłoki soczewek Super Spectra

  • Opcjonalna osłona obiektywu

Nagrody

Canon EF-M 32mm f/1.4 STM
Oceny i recenzje

Aparat Canon EOS R i obiektyw Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM trzymane w dłoniach.

Czy możemy pomóc w wyborze następnego obiektywu?

Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala na przeglądanie całej gamy obiektywów i wybór produktu najlepiej dopasowanego do Ciebie i Twojego aparatu EOS.

Powiązane produkty