ef-m-18-150mm-f-3-5-6-3-is-stm

EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM

Doskonały uniwersalny obiektyw do aparatów EOS M, umożliwiający fotografowania bliskich i odległych obiektów i wyposażony w silnik STM oraz stabilizator obrazu pozwalający wydłużyć czas naświetlania o 4 jednostki.

Kup teraz

Galeria

Jeden obiektyw, nieograniczone możliwości twórcze

Idealny obiektyw uniwersalny dla użytkowników aparatów EOS M, którzy poszukują nieograniczonych możliwości twórczych. Jest wyposażony w 8,3-krotny zoom optyczny, 4-stopniowy stabilizator obrazu i technologię regulacji ostrości STM.

Zobacz pełne dane techniczne

EF-M 18-150mm f/3.5-6.3 IS STM angle shot
Umbrellas colourful decoration

Model EF-M 18-150mm F/3.5-6.3 IS STM to doskonały obiektyw do:

Wszechstronny, a przy tym zaawansowany

Poznaj szeroką gamę możliwości twórczego fotografowania dzięki temu wszechstronnemu obiektywowi 18-150 mm z 8,3-krotnym zoomem optycznym.

Doskonały do aparatu EOS M

Obiektyw jest na tyle poręczny, że można go zabrać w podróż — ma kompaktową obudowę o długości zaledwie 86,5 mm i wadze tylko 300 g. Dodatkowe filtry 55 mm pozwalają na eksperymentowanie z kolorami i światłem.

Beauty shot on camera

Wyraźne zdjęcia i filmy pozbawione drgań

Optyczny stabilizator obrazu (kompensacja 4 stopni) firmy Canon umożliwia fotografowanie w słabym oświetleniu bez statywu.

ef-m-18-150mm-f-3-5-6-3-is-stm

Stabilizacja dynamiczna (IS)

Nagrywaj stabilne filmy nawet w ruchu dzięki dynamicznemu stabilizatorowi obrazu, który skutecznie koryguje efekty drgań i przesuwania aparatu. Stabilizacja obrazu jest jeszcze lepsza, jeśli obiektyw EF-M 18-150mm F/3.5-6.3 IS STM jest używany ze zgodnymi aparatami wyposażonymi w wewnętrzną 5-osiową stabilizację cyfrową.

Piękne rozmycie tła

7-listkowa okrągła przysłona pozwala uzyskać miękkie rozmycie tła, co umożliwia wyodrębnienie obiektu z otoczenia.

Portrait blurred background

Akcesoria

Powiązane produkty