PRZYGOTUJ SIĘ NA WAŻNE CHWILE

Niektóre chwile zasługują na uwiecznienie aparatem Canon
Życie jest pełne wyjątkowych chwil – tych dużych i tych małych. Bez względu na to, co Ty uważasz za wyjątkowe i gdzie może się coś takiego wydarzyć, przygotuj się na uwiecznianie tych zdarzeń w ich pełnej krasie, aby wracać do nich w dowolnym momencie i dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną.

Nie przegap okazji

UWIECZNIAJ WYDARZENIA, KTÓRE SĄ DLA CIEBIE WYJĄTKOWE


Nie zawsze masz drugą szansę na to, aby uchwycić wyjątkowe chwile w życiu. Prawdopodobnie pamiętasz sytuacje, w których aparat z prawdziwego zdarzenia spisałby się lepiej niż Twój telefon z aparatem – na przykład, gdy w otoczeniu było słabe oświetlenie, trzeba było wyostrzyć i uwiecznić szybko poruszające się obiekty lub brakowało porządnego zoomu.

Uwiecznianie ważnych chwil

Aparat w telefonie jest przydatny na co dzień. Ale czy nadaje się do uwieczniania wyjątkowych chwil w życiu, w przypadku których jakość ma duże znaczenie? Niezależnie od tego, czy mówimy o wakacjach, przyjęciu, wyjeździe weekendowym, ślubie, założeniu rodziny czy o materiałach online, niektóre chwile zasługują na uwiecznienie aparatem Canon.
Canon_DG_SMDAC_Family_Holiday_EE.jpg

Czas na wakacje

Od tak dawna czekasz na ten moment – w końcu nadszedł czas, aby spakować walizki i ruszyć w pogoń za słońcem.

 • CO ZA IMPREZA!

  Dzieci rosną szybko i każdy przełomowy moment jest bezcenny – nadszedł czas, aby nadmuchać baloniki i zapalić świeczki.

 • CO DZIŚ GOTUJEMY?

  Przygotowanie idealnej potrawy wymaga sporego nakładu pracy – zwłaszcza jeśli masz obserwujących, którym chcesz zaimponować.

 • ZOBACZ ŚWIAT!

  Bez względu na to, czy masz wszystko zaplanowane, czy działasz spontanicznie, przed Tobą wspaniałe chwile.

 • WSPANIAŁE PLENERY!

  Niezależnie od tego, czy chodzi o inspirujące krajobrazy, szlaki przyrodnicze czy o weekend pod namiotem – spakuj plecak i ruszaj w drogę.

 • WITAMY NA ŚWIECIE!

  Dziewięć miesięcy mija bardzo szybko – masz wiele rzeczy do zrobienia, aby przygotować się na narodziny dziecka, a czasu jest tak mało.

 • WIELKI DZIEŃ!

  Dwie ważne osoby w Twoim życiu postanowiły sformalizować swój związek – nie możesz przegapić ich wyjątkowego dnia. Pamiętaj o tym jednym, niezbędnym przedmiocie!

International Traveller

Znajdź aparat fotograficzny Canon dla siebie

Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, tak jak wyjątkowe są chwile, które mają dla nas największe znaczenie. Dlatego oferujemy trzy różne typy aparatów w różnych kształtach i rozmiarach – lustrzanki cyfrowe, aparaty bezlusterkowe i aparaty kompaktowe. Wszystkie te urządzenia mają najnowsze technologie, więc z łatwością wybierzesz model, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby.

Niektóre chwile zasługują na uwiecznienie aparatem Canon

Uwielbiasz wykonywać zdjęcia i nagrywać filmy? Lubisz uwieczniać ważne chwile w swoim życiu? Czy Twój smartfon czasem zawodzi? Jeśli tak, może już czas, aby skorzystać z aparatu Canon.
Canon Camera

Łatwa obsługa

Natychmiast uzyskasz doskonałe wyniki. Efekty pracy będą zachwycające. Zautomatyzowana obsługa – doskonale!

Prosta nauka

Korzystanie z aparatu Canon jest intuicyjne i przyjemne – możesz osiągnąć dowolny poziom kreatywności w tempie, które Ci odpowiada.

Canon Camera
Canon Camera

Drukuj wspomnienia

Rejestruj zachwycające obrazy o wysokiej rozdzielczości, które cechują się niezwykłą ostrością i żywymi kolorami. Idealne rozwiązanie do tworzenia albumów ze zdjęciami.

Najlepsze filmy w jakości 4K

Dzięki technologii 4K można swobodnie powiększać materiał filmowy (nawet do 200%), przesuwać go i kadrować, a także tworzyć z niego filmy w jakości Full HD.

Canon Camera
Canon Camera

Łączność ze smartfonem

Podłączenie aparatu Canon do smartfona jest proste i łatwe. Wszystkie modele standardowo obsługują łączność Bluetooth i Wi-Fi.

Obiektyw na każdą okazję

Czy wiesz, że lustrzanki cyfrowe i aparaty bezlusterkowe obsługują wymienne obiektywy? Możesz zmieniać obiektywy pod kątem określonych zadań.

Canon Camera
Canon Camera

Nigdy się nie zawiedziesz

Aparaty Canon umożliwiają korzystanie z zapasowych akumulatorów i kart pamięci, dzięki czemu nigdy nie przegapisz ważnych chwil.

Doskonałe dopasowanie

Nasze aparaty mają ergonomiczny, dopasowany do dłoni kształt, co ułatwia ich trzymanie i zapobiega upuszczeniu.

Canon Camera

Uwieczniaj wyjątkowe chwile i od razu je udostępniaj...

Aparaty Canon wykorzystują inteligentną technologię, która zapewnia bezproblemowe i szybkie połączenie ze smartfonem. Udostępnianie zdjęć i filmów z wyjątkowymi chwilami znajomym i rodzinie nie stanowi problemu. Aparat Canon jest idealnym rozwiązaniem do przesyłania na żywo wysokiej jakości materiałów osobom obserwującym Cię w mediach społecznościowych.

#MOMENTSTHATMATTER

Canon Camera

Połącz się z systemem Android

Wyszukaj aplikację „Canon Camera Connect” w sklepie Google Play i zainstaluj ją, aby w prosty sposób podłączyć aparat Canon do smartfona lub tabletu z systemem Android.

Połącz się z systemem Apple

W przypadku smartfonów lub tabletów firmy Apple wyszukaj aplikację „Canon Camera Connect” w sklepie Apple App Store i zainstaluj ją, aby w prosty sposób podłączyć aparat Canon do swojego urządzenia.

Canon Camera

Canon Camera

Pracuj jak profesjonalista

Nic nie dorówna jakości i swobodzie twórczej, jaką daje prawdziwy aparat. Dzięki aparatowi Canon błyskawicznie uzyskasz wspaniałe rezultaty.

Rzut oka za kulisy
PROCES TWORZENIA...

Obejrzyj nasz wyjątkowy, zakulisowy film, aby zobaczyć, jak powstała kampania „Niektóre chwile zasługują na uwiecznienie aparatem Canon”. Ta tygodniowa sesja zdjęciowa odbyła się w londyńskim studio w czerwcu 2022 roku. Wzięło w niej udział 10 członków ekipy, 12 modeli/modelek. Przy okazji wypito niezliczoną liczbę filiżanek kawy.

Czego dotyczy TWOJA wyjątkowa chwila?

Świat jest ogromny. Możemy przeżywać wiele przygód i robić to na własny sposób. Bez względu na to, kim jesteś, gdzie mieszkasz lub co lubisz robisz, szczególne momenty są wyjątkowe dla Ciebie.

Bądź wśród osób, które informujemy w pierwszej kolejności

Podaj swój adres e-mail i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i ofertami specjalnymi. Możesz także obserwować nas w mediach społecznościowych.
 1. * Szczegółowe informacje i dane techniczne można znaleźć na stronie internetowej odpowiedniego produktu.