Interchangeable Lens Cameras

Aparaty z wymienną optyką

Poznaj aparaty z wymienną optyką firmy Canon i nowe sposoby fotografowania obiektów.

Poznaj system EOS R

System EOS RGłównym elementem systemu EOS R, który obejmuje nowe obiektywy i szybki mechanizm AF, jest pionierska technologia firmy Canon. Jest on zgodny z systemem EOS obejmującym obiektywy EF i EF-S (podłączane za pomocą adaptera), lampy błyskowe Speedlite i akcesoria.

Poznaj system EOS R

Lustrzanki cyfroweLustrzanki cyfrowe firmy Canon cechują się szerokim zakresem dynamicznym, który pozwala zachować szczegóły w jasnych i ciemnych partiach ujęcia, obrazami o niskim poziomie szumów i małą głębią ostrości umożliwiającą tworzenie zachwycających zdjęć portretowych. Aparaty te gwarantują profesjonalne rezultaty w przypadku każdego zdjęcia.

Poznaj gamę lustrzanek cyfrowych

Kompaktowe aparaty bezlusterkoweGama naszych kompaktowych aparatów bezlusterkowych EOS M obejmuje najlepsze rozwiązania z aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych firmy Canon. Dzięki temu zdjęcia i filmy mają doskonałą jakość oraz są pełne szczegółów, kolorów i nastroju, nawet przy słabym świetle.

Poznaj gamę aparatów bezlusterkowych EOS M

Znajdź odpowiedni system dla siebie

Legendarny SYSTEM EOS zapewnia fotografom i filmowcom najlepsze technologie od ponad 30 lat. Nasza gama aparatów i obiektywów umożliwia coraz kreatywniejszą pracę.

WIĘCEJ INFORMACJI

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Wszystkie obiektywy

Obiektyw firmy Canon słyną z generowania wyjątkowo ostrego, klarownego i atrakcyjnego obrazu z intensywnymi barwami i o dużym kontraście. Łączą w sobie kunszt firmy Canon i najnowsze technologie optyczne, a to gwarantuje doskonałej jakości zdjęcia i filmy.

Przekonaj się

All lenses

Nie wiesz, który model wybrać?

Skorzystaj z wyszukiwarki aparatów i znajdź aparat fotograficzny dla siebie.

Znajdź aparat

Wyszukiwarka lustrzanek cyfrowych Canon