Interchangeable Lens Cameras

Aparaty z wymienną optyką

Poznaj aparaty z wymienną optyką firmy Canon i nowe sposoby fotografowania obiektów.

PRZEJRZYJ OFERTĘ

Duża uniwersalność

Aparaty z wymiennymi obiektywami, takie jak lustrzanki cyfrowe EOS i aparaty bezlusterkowe, obsługują szeroką gamę obiektywów – od szybkich i jasnych obiektywów ultraszerokokątnych o dużej szczegółowości po długie teleobiektywy, które przybliżają świat — i zapewniają większą platformę do kreatywnej pracy.

Nasze najnowsze produkty

Gama aparatów z wymiennymi obiektywami, filtr

Szukasz czegoś konkretnego? Zdefiniuj kryteria wyszukiwania
Filtruj wg

canon-camera

Zrób kolejny krok w świecie fotografii i filmów dzięki bezlusterkowemu aparatowi z systemu EOS R, wykorzystującemu matrycę APS-C.

Więcej informacji

canon-camera

Dzięki szybkości działania to aparat bezlusterkowy, na który czekali profesjonalni fotografowie sportowi i przyrodniczy oraz fotoreporterzy.

Więcej informacji

canon-camera

Dzięki temu modelowi poznasz nowe możliwości aparatów bezlusterkowych. Bezkompromisowa wydajność aparatu EOS R5 zrewolucjonizuje fotografowanie i filmowanie.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Bez względu na to, co i jak fotografujesz, aparat EOS R6 pozwala na kreatywną pracę, która do tej pory wydawała się niemożliwa.

Kup teraz

Więcej informacji

canon-camera

Odkryj dziką przyrodę z aparatem o niesamowitej szybkości i jakości obrazu w przenośnym korpusie APS-C zaprojektowanym z myślą o przyszłości.

Więcej informacji

Połączenie jakości lustrzanki cyfrowej i wygody smartfona w inteligentnej, mobilnej obudowie. Skuteczne fotografowanie nigdy nie była prostsze i przyjemniejsze.

Kup teraz

Więcej informacji

Canon EOS Ra FRT

Potężny, pełnoklatkowy bezlusterkowy aparat dla profesjonalnych entuzjastów poszukujących niewielkiego i lekkiego narzędzia do astrofotografii.

Kup teraz

Więcej informacji

Canon EOS 2000D

Twórz znakomite zdjęcia o rozdzielczości 24,1 megapiksela i filmy Full HD. Uwolnij kreatywność dzięki tej atrakcyjnej i łatwej w obsłudze lustrzance cyfrowej.

Kup teraz

Więcej informacji

EOS 4000D

Ten łatwy w obsłudze aparat EOS z matrycą o rozdzielczości 18 megapikseli zapewnia zdjęcia o jakości typowej dla lustrzanek cyfrowych i atrakcyjne filmy Full HD.

Kup teraz

Więcej informacji

Canon EOS 6D Mark II

Aparat EOS 6D Mark II umożliwia przejście na wyższy poziom fotograficznego zaawansowania – bez względu na to, czy chcemy realizować ambitniejsze projekty czy planujemy zająć się fotografią profesjonalnie.

KUP TERAZ

Więcej informacji

Canon EOS 850D FRT pack shot

Zrób kolejny krok w kierunku możliwości twórczych i rejestruj pełne atrakcyjnych szczegółów zdjęcia oraz zachwycające filmy w rozdzielczości 4K za pomocą lekkiej lustrzanki cyfrowej z funkcją łączności – dzięki temu zyskasz inspirację i satysfakcję.

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY

Więcej informacji

Canon EOS 90D

W pełni wyposażona lustrzanka cyfrowa, która pozwala być bliżej obiektów, pracować szybciej i robić wspaniałe zdjęcia o rozdzielczości 32,5 megapiksela.

Kup teraz

Więcej informacji

Szukasz pomocy przy wyborze aparatu?

Skorzystaj z wyszukiwarki aparatów i znajdź najlepszy aparat dla siebie.

Znajdź aparat

Potrzebujesz pomocy?

Zestawy USB i HDMI do transmisji strumieniowej współpracują z wybranymi aparatami EOS i PowerShot. Aby ułatwić Ci życie, opracowaliśmy przewodnik zakupowy, który pomoże znaleźć odpowiedni aparat Canon.

Dowiedz się więcej

Przewodnik zakupowy

Livestreaming Kits

Zainspiruj się

Wiele przydatnych wskazówek dotyczących fotografii, przewodniki oraz wywiady. W sekcji „Zainspiruj się” znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wybrać najlepszy aparat czy drukarkę, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje pomysły.

Zobacz wszystkie artykuły

Który system EOS jest najlepszy dla mnie?

Każdy należący do serii EOS aparat z wymiennymi obiektywami ma wiele funkcji i zalet, dzięki którym udoskonalisz efekty fotografowania i filmowania.

Dowiedz się więcej

Which is the best EOS System for me?
Użyto Canon EOS 250D
  • f/5.6
  • 1/1250
  • 100

Inne interesujące zagadnienia...

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się