Canon EOS RP Wi-Fi and Connectivity

EOS RP

Wygodna praca i bezproblemowa łączność

Urządzenie Canon EOS RP zaprojektowano z myślą o szybkiej, cichej pracy (tryb cichego ujęcia) i tworzeniu wyjątkowych zdjęć. W przypadku fotografii ulicznej i portretów w miejscach, w których dodatkowe odgłosy są niepożądane, niezwykle przydatna jest cicha migawka.

Aparat Canon EOS RP wykorzystuje technologię wykrywania migotania, która pozwala robić niesamowite zdjęcia nawet w świetle jarzeniowym. Wykrywa ona częstotliwość migotania i rejestruje obraz w pobliżu szczytowej jasności, aby zmniejszyć efekt migotania. W przypadku wykrycia migotania następuje automatyczne uruchomienie funkcji przeciwdziałającej temu zjawisku podczas fotografowania.

Zdalna praca, pełna kontrola

Aparat Canon EOS RP wyposażono w łączność Wi-Fi i Bluetooth, co gwarantuje bezproblemową łączność ze zgodnymi urządzeniami inteligentnymi. Dzięki tej technologii można wysyłać rejestrowane obrazy bezpośrednio do smartfonu lub korzystać z automatycznej synchronizacji w sytuacjach, gdy wymagane jest szybkie przesyłanie danych. Ponadto aparat można obsługiwać zdalnie za pomocą aplikacji Canon Camera Connect. Łączność Wi-Fi umożliwia jeszcze kreatywniejszą pracę, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy w podróży i chcemy natychmiast udostępniać rejestrowane materiały.

wireless image review Canon EOS RP

Inne interesujące pozycje
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Nowy standard jakości obrazu w aparatach pełnoklatkowych

Canon EOS RP eos design and handling

EOS RP

Obsługa typowa dla systemu EOS – bez żadnych kompromisów

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

Błyskawiczne ustawianie ostrości w dowolnym miejscu

Inne interesujące opcje