Canon EOS RP Design and Handling

EOS RP

Konstrukcja i obsługa typowa dla systemu EOS – bez żadnych kompromisów

Dzięki uchwytowi, który zaprojektowano z myślą o wygodzie podczas całodziennego fotografowania, konstrukcja urządzenia Canon EOS RP od razu wyda się użytkownikom aparatów EOS znajoma. Opcjonalny uchwyt dodatkowy zwiększa wygodę, a niewielki, wyjątkowo dobrze wykonany i ważący zaledwie 485 g (z akumulatorem i kartą pamięci) korpus ze stopu magnezu ułatwia pracę w plenerze. Dzięki funkcji ładowania przez USB można ładować urządzenie poza domem.

Canon EOS RP and Canon 6D comparison image
Gergo shooting with Canon EOS RP

Spojrzenie w przyszłość

Urządzenie Canon EOS RP wyposażono w odchylany ekran dotykowy LCD o przekątnej 7,5 cm (3 cale) i rozdzielczości 1,04 miliona punktów. Można go odchylać i obracać z myślą o twórczej pracy pod nietypowym kątem. Wizjer elektroniczny OLED o przekątnej 0,39 cala i rozdzielczości 2,36 miliona punktów z regulacją zakresu wyświetlanych informacji umożliwia komponowanie ujęć i wizualizację obiektu pod dowolnym kątem. Gniazdo kart UHS-II obsługuje dostępne na rynku karty SD i standard UHS-II, który umożliwia szybszy zapis i nagrywanie filmów 4K. Przyciski i pokrętła na obudowie można dostosować do własnego stylu pracy.

Canon EOS RP EVF
Gergo shooting with Canon EOS RP vari angle

Większe pokłady kreatywności

Aparat Canon EOS RP zapewnia kontrolę nad pracą dzięki łatwo dostępnym elementom sterującym, przyciskom i systemowi menu. Użytkownik może się skupić na tworzeniu wyjątkowych kompozycji. Interfejs z przewodnikiem, programy tematyczne do twórczej pracy, elastyczna preselekcja (Fv) i tryby ręczne umożliwiają skuteczną pracę i ułatwiają kreatywne działanie.

Gergo holding Canon EOS RP

Inne interesujące pozycje
Canon EOS RP image quality

EOS RP

Nowy standard jakości obrazu w aparatach pełnoklatkowych

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

Błyskawiczne ustawianie ostrości w dowolnym miejscu

Canon EOS RP Wi-Fi and connectivity

EOS RP

Wygodna praca i bezproblemowa łączność

Inne interesujące opcje