Zarejestruj się, odwiedź nasze stoisko i odbierz niespodziankę

RemaDays 2022
Cyfrowy druk dekoracji wnętrz od kuchni

ZOBACZ PODSUMOWANIE

Od lat mówimy o dynamicznym rozwoju druku dekoracji wnętrz; o tym, że w ciągu pięciu lat jego wartość się podwoi; o trendzie indywidualizacji i personalizacji, który silnie rozwinął się w ostatnim czasie. To, co stało się na tym rynku przez ostatnie dwa lata, przerosło wszelkie oczekiwania największych optymistów.

Dlatego podczas Targów Druku i Reklamy RemaDays 2022 położyliśmy nacisk właśnie na temat wykorzystania druku w aranżacji wnętrz. Strefa Canon, tradycyjnie, stanowiła przestrzeni ekspozycyjnej i produkcyjnej. Naszym gościom zaprezentowaliśmy gotowe produkty i podłoża do zadruku. Inspirowaliśmy do zmian oraz chwaliliśmy się naszymi osiągnięciami. A interesujące tło do ożywionych dyskusji o możliwościach biznesowych (oraz osobistych – w dziedzinie wystroju wnętrz!) stanowiły najnowocześniejsze drukarki wielkoformatowe.

O wykorzystaniu druku w aranżacji wnętrz mówiła Marta Naranowicz. To dyrektor operacyjna w Caro Group, firmie będącej jednym z czołowych polskich producentów drukowanych dekoracji ściennych. Zaproszona przez Canon i obecna na targach przez całe trzy dni ich trwania, Marta Naranowicz zwracała uwagę na aktualne trendy i podkreślała konieczność stosowania ekologicznych technologii druku. Wreszcie: pozwalała spojrzeć na temat nie tylko z technologicznego, ale też czysto biznesowego punktu widzenia.

Wśród prezentowanych nowości od Canon znalazła się drukarka rolowa Canon Colorado 1650 z rewolucyjną technologią UVgel, słynącą zwłaszcza ze swoich możliwości w dziedzinie cyfrowego druku wnętrz. Zaprezentowaliśmy również system produkcyjny serii imagePRESS C10010VP, zaprojektowany z myślą o potrzebach dostawców usług druku, wewnętrznych działów reprograficznych, a także małych i średnich firm, które chcą produkować personalizowane materiały wysokiej jakości. W zakresie druku wielkoformatowego goście Strefy Canon mogli zobaczyć w działaniu najszybszy z ploterów Canon: imagePROGRAF TZ-30000 oraz podziwiać najwyższą jakość wydruków, jaką gwarantuje 12-kolorowy imagePROGRAF PRO-4100.

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania filmowego!

Wideorelacja z RemaDays 2022

Obejrzyj relację z RemaDays 2022

Obejrzyj filmPrezentowane rozwiązania CanonZobacz również