ROZWIĄZANIA DO PRZETWARZANIA OBRAZU

Rozwiązania w zakresie budek fotograficznych

Budka fotograficzna jest wielofunkcyjnym stanowiskiem do przetwarzania obrazu, które umożliwia szybkie i łatwe robienie zdjęć portretowych na wydarzeniach i imprezach okolicznościowych. Wystarczy zapozować, nacisnąć przycisk i odebrać wydruk – to kwestia sekund. Dzięki firmie Canon eksploatacja jest ekonomiczna, a użytkownicy mogą się świetnie bawić.
GettyImages-1187651037

Rozwiązania w zakresie budek fotograficznych

Uwiecznianie chwil, wspomnień i innych rzeczy

Budka fotograficzna rejestruje wyrazy twarzy. Jest mobilna, łatwa w konfiguracji. Może generować przychody i pomagać w pozyskiwaniu potencjalnych klientów, podczas gdy Ty możesz koncentrować się na przebiegu wydarzenia.

PROCEDURA

Jak to działa?

Budka fotograficzna to inteligentne rozwiązanie obejmujące aparat, obiektyw, tablet i drukarkę oraz oprogramowanie umożliwiające zdalną pracę. Klienci wybierają usługę, stają przed obiektywem, po czym czekają na odbiór zdjęć.

Opcje tła i motywu

Klient ma do wyboru różne tła, dzięki czemu może wybrać motyw, który pasuje do danej okazji.

Rejestrowanie obrazu o wysokiej jakości

Dzięki znakomitym aparatom, obiektywom, lampom błyskowym Speedlite i drukarkom firmy Canon budkę fotograficzną można skonfigurować w dowolnym środowisku, z gwarancją wyjątkowej jakości obrazu.

Dane mogą być przechowywane cyfrowo lub drukowane

Korzystając z w pełni zintegrowanego systemu, użytkownicy mogą od razu drukować swoje obrazy lub wysyłać je pocztą e-mail na adres wprowadzony podczas rejestracji.

Łatwe dodawanie logo i napisów do odbitek

Korzystając z w pełni zintegrowanego systemu, przedstawiciele firm lub organizacji mogą dodawać własne szablony obrazów do oprogramowania, tak aby na wydrukach pojawiały się logo lub napisy.

Rozwiązania wspierające działalność biznesową

Zapoznaj się z dziedzinami przemysłu i handlu, w przypadku których budka fotograficzna może usprawnić i udoskonalić działalność firm.

 • a group of work professionals working in an office

  Małe firmy

  Mała budka fotograficzna umieszczona w pomieszczeniu socjalnym może być źródłem dobrej zabawy odpoczywających pracowników.

 • Wydarzenia firmowe

  Zachęcaj do korzystania z marki poprzez kojarzenie zdjęć i marki podczas wydarzeń, zdobywając przy tym informacje i pozyskując potencjalnych klientów.

 • Wesela i uroczystości rodzinne

  Zapewniaj wyjątkowe wspomnienia fotograficzne – niezależnie od głównego zespołu rejestrującego ślub i wesele – dzięki ulepszonej usłudze fotograficznej.

 • Rozrywka i wypoczynek

  Zaproponuj odwiedzającym Twój obiekt wyjątkowy zapis z przebiegu dnia na wydrukach ze specjalnym motywem.

 • Sektor prywatny i publiczny

  Instytucje rządowe i firmy mogą korzystać z zalet budki fotograficznej na konferencjach i wydarzeniach, gdy uczestnicy muszą mieć identyfikator ze zdjęciem.

 • Handel detaliczny

  Zobacz, jak określony strój wygląda na Tobie, a następnie wydrukuj zdjęcie, aby pokazać je rodzinie lub przyjaciołom po powrocie do domu.

 • Dlaczego warto wybrać rozwiązanie firmy Canon do wykorzystania w budce fotograficznej?

  Canon to najlepsza marka w zakresie przetwarzania obrazu od 80 lat. Projektujemy, opracowujemy i produkujemy cyfrowe aparaty fotograficzne, obiektywy, drukarki, akcesoria i kable oraz tworzymy oprogramowanie niezbędne do sterowania aparatami – to najlepszy pakiet w branży. Nasz system jest bardzo wszechstronny. Stworzyliśmy go w całości sami, więc możesz na nim polegać.

  Powiązane produkty

  Do wyboru masz szeroką gamę lustrzanek cyfrowych, drukarek i aparatów bezlusterkowych. Nasza wszechstronna oferta obejmuje też wiele obiektywów. Dzięki temu będziesz mieć narzędzia do obsługi budki fotograficznej.

 • Lustrzanki cyfrowe

  EOS 2000D

  Twórz znakomite zdjęcia o rozdzielczości 24,1 megapiksela i filmy Full HD. Uwolnij kreatywność dzięki tej atrakcyjnej i łatwej w obsłudze lustrzance cyfrowej.

 • Lustrzanki cyfrowe

  EOS 850D

  Zrób kolejny krok w kierunku możliwości twórczych i rejestruj pełne atrakcyjnych szczegółów zdjęcia oraz zachwycające filmy w rozdzielczości 4K za pomocą lekkiej lustrzanki cyfrowej z funkcją łączności – dzięki temu zyskasz inspirację i satysfakcję.

 • Obiektywy do lustrzanek cyfrowych

  EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM

  Dzięki niezwykle mobilnemu standardowemu obiektywowi o zmiennej ogniskowej aparat EOS można zabierać w różne miejsca.

 • Drukarki do użytku domowego

  SELPHY CP1300

  Stylowe i mobilne urządzenie do bezprzewodowego drukowania atrakcyjnych fotografii i zdjęć do dokumentów tożsamości ze zgodnych urządzeń inteligentnych oraz aparatów fotograficznych

 • Lustrzanki cyfrowe

  EOS 250D

  Najlżejsza na świecie lustrzanka cyfrowa z ruchomym ekranem1, procesorem Canon DIGIC 8, obsługą filmów 4K i funkcją twórczego wspomagania.

 • POTRZEBUJESZ POMOCY?

  Chcesz uzyskać więcej informacji o tym rozwiązaniu?

  Może Cię również zainteresować