O firmie Canon

Wzbogacanie życia i działalności poprzez korzystanie z technologii przetwarzania obrazu. Wszystko, co robimy, gdziekolwiek to robimy, zaczyna się właśnie od tego.
about canon

O firmie Canon

Jesteśmy czołową firmą technologiczną, założoną w 1937 roku. Chcemy pomagać ludziom w zmianie wyobrażeń o świecie i przekraczaniu granic możliwości dzięki przetwarzaniu obrazu.

Nasze innowacje pozwalają nam utrzymywać pozycję lidera w dziedzinie jakości obrazu od 80 lat, dzięki czemu możemy rozwijać czołową w branży technologię wspierającą przyszłe wymagania fotografów, kamerzystów, pracowników biurowych, profesjonalnych drukarni, specjalistów w dziedzinie obrazowania medycznego i innych specjalistów.

Wykorzystujemy technologie przetwarzania obrazu, aby dodatkowo rozbudować naszą ofertę i rozwijać nowe obszary działalności, w których nasza technologia przetwarzania obrazu może przesuwać granice możliwości. Dotyczy to rozwoju satelitów, rozwoju medycyny, zwiększania możliwości urządzeń drukujących i przemysłowych oraz sieciowych kamer wideo, co przyczynia się do budowania inteligentnych miast. Wyjątkowe technologie firmy Canon w zakresie optyki i przetwarzania obrazu przyczyniają się również do postępów w astronomii.

Jesteśmy przekonani, że poprzez nieustanne pokonywanie wyzwań możemy skutecznie stosować filozofię „Kyosei”, która wyraża nasze dążenie do tego, aby wszyscy ludzie – bez względu na rasę, religię i kulturę – żyli w harmonii i działali dla wspólnego dobra i abyśmy my przyczyniali się do poprawy życia społeczeństwa.

Zapoznaj się z historią firmy Canon, aby dowiedzieć się o nas więcej. Z kolei w broszurce Canon Frontier znajdziesz informacje o tworzonych technologiach oraz postępach w zakresie badań i rozwoju. Więcej informacji na temat historii firmy Canon znajduje się w naszej globalnej witrynie.
INNOWACJE

Informacje o Canon Europe

Co roku przyczyniamy się do osiągnięcia około jednej czwartej globalnych przychodów firmy Canon. Canon Europe ma siedziby w Londynie i Amstelveen (Holandia). Obsługuje regionalną sprzedaż i marketing w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Canon Europe i jej spółki zatrudniają ponad 13 300 osób na około 120 rynkach w całym regionie.

Historia naszej korporacji

W regionie EMEA działamy od ponad 60 lat, a naszym celem jest wykorzystanie technologii przetwarzania obrazu z myślą o transformacji świata.

A young girl of colour stands in front of a wall of blue corrugated metal. She has a big smile and is clasping her hands together in delight

Ośrodki badawcze i produkcyjne firmy Canon w Europie

Firma Canon ma też wiele ośrodków badawczych i produkcyjnych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Wprowadzamy innowacje i nowe rozwiązania w naszych kluczowych obszarach biznesowych:

 • Axis Communications

  Badania i rozwój sieciowych rozwiązań wideo.

 • BriefCam Ltd

  Rozwiązania do analizy wideo, które umożliwia przekształcanie obrazu w praktyczne, wymierne dane z obsługą wyszukiwania.

 • Canon Bretagne

  Produkuje, poddaje recyklingowi i napełnia kasety z tonerem w całej Europie.

 • Canon France Research Center

  Badania i rozwój technologii sieciowych i komunikacyjnych w zakresie transmisji i łączności z wysokiej jakości, wysokonakładowym przetwarzaniem danych wizyjnych, a także systemy i technologie kamer do wideomonitoringu.

 • Canon Giessen

  Centrum obsługi i pomocy technicznej, w tym reprodukcja i naprawa kopiarek i aparatów fotograficznych.

 • Canon Medical Research Europe Ltd

  Badania i rozwój wspieranej przez sztuczną inteligencję automatyzacji klinicznych systemów decyzyjnych.

 • Canon Ophthalmic Technologies

  Dostarcza najnowocześniejsze technologie przetwarzania obrazu i jest kluczowym dostawcą oprogramowania wykorzystywanego w nowoczesnych urządzeniach do diagnostyki oczu.

 • Canon Production Printing Germany

  Badania i rozwój, produkcja, sprzedaż i dystrybucja drukarek wysokonakładowych, wyposażenia pomocniczego, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych.

 • Canon Production Printing Netherlands

  Badania i rozwój wielkoformatowych drukarek komercyjnych, średnich i szybkich drukarek do użytku biurowego, materiałów eksploatacyjnych itp.

 • Milestone Systems

  Badania i rozwój rozwiązań do zarządzania sygnałem wizyjnym.

 • NT-WARE

  Opracowywanie i sprzedaż rozwiązań do zarządzania drukiem i skanowaniem.

 • Canon Camera

  Spółki z grupy Canon z siedzibą w Europie

  Mamy najszerszą gamę technologii optycznych i pozostajemy światowym liderem w branży. Robimy to dzięki wielu firmom z grupy, które oferują swoje doświadczenie w zakresie oprogramowania, rozwiązań sieciowych wideo, druku i badań medycznych, aby wprowadzić na rynek najbardziej innowacyjną technologię przetwarzania obrazu.

  Może Cię również zainteresować

  Kontakt

  Dowiedz się, jak się z nami skontaktować.