Spółki z grupy Canon z siedzibą w Europie

Mamy specjalistyczną wiedzę i możliwości, dzięki którym pozostaniemy liderem światowym liderem w dziedzinie technologii przetwarzania obrazu – od firm z branży oprogramowania po rozwiązania do transmisji obrazu przez sieć oraz technologie drukarskie, medyczne i umożliwiające przetwarzanie obrazu.

Spółki z grupy Canon z siedzibą w Europie

 • Arcules

  Arcules

  Usługa IoT-as-a-service w chmurze wideo dla przedsiębiorstw. Połączenie loT i danych wideo umożliwia zmianę oblicza branży monitoringu wideo dzięki najnowszym osiągnięciom w zakresie technologii cloud i AI.

 • xis Communications

  Axis

  Lider na rynku rozwiązań do transmisji obrazu poprzez sieć. Firma stale opracowuje innowacyjne rozwiązania do monitoringu wideo, które przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa milionów ludzi na całym świecie i pomagają zaspokoić rosnące potrzeby w zakresie lepszego, bezpieczniejszego świata.

 • BreifCam Ltd.

  Briefcam

  Największy w branży dostawca rozwiązań Video Synopsis® do szybkiej analizy i wyszukiwania wideo, powiadomień w czasie rzeczywistym i ilościowych statystyk wideo.

 • Canon medical research

  Canon Medical Research Europe

  Czołowe centrum badawczo-rozwojowe w dziedzinie oprogramowania medycznego, tworzące przełomowe technologie i cenną własność intelektualną dla firmy Canon Medical Systems.

 • canon Medical

  Canon Medical Systems Europe

  Opracowuje i produkuje systemy obrazowania diagnostycznego, w tym CT, MRI, USG, systemy rentgenowskie i kliniczne systemy laboratoryjne.

 • Canon Production Printing

  Canon Production Printing

  Produkuje i sprzedaje urządzenia drukujące i kopiujące oraz oprogramowanie do ich obsługi.

 • I.R.I.S

  I.R.I.S.

  I.R.I.S. jest światowym liderem w zakresie technologii optycznego rozpoznawania znaków (OCR) i skanowania mobilnego. Tworzy oprogramowanie i produkty, które pomagają zwiększać produktywność skanowania i przetwarzania dokumentów.

 • Milestone Systems

  Milestone

  Największy na świecie dostawca oprogramowania do zarządzania transmisją wideo poprzez sieć opartego na otwartej platformie (VMS). Firma dostarcza wysokiej jakości biznesowe oprogramowanie wideo partnerom produkującym sprzęt i oprogramowanie do zastosowań związanych m.in. z bezpieczeństwem.

 • Nokavision

  Nokavision

  Nokavision Software B.V. jest częścią firmy Canon Netherlands i największym dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania komunikacją z klientami i transformacją cyfrową.

 • NT-WARE

  NT-Ware

  Firma zajmuje się najnowocześniejszymi technologiami. Specjalizuje się w tworzeniu, rozwoju i obsłudze oprogramowania do zarządzania drukowaniem i skanowaniem, w szczególności uniFLOW.

 • Therefore

  Therefore

  Dostawca oprogramowania do zarządzania informacjami dla firm o różnej wielkości, z wszystkich branż i obszarów działalności.