Spółki z grupy Canon z siedzibą w Europie

Mamy specjalistyczną wiedzę i możliwości, dzięki którym pozostaniemy liderem światowym liderem w dziedzinie technologii przetwarzania obrazu – od firm z branży oprogramowania po rozwiązania do transmisji obrazu przez sieć oraz technologie drukarskie i fotograficzne. Dowiedz się więcej o firmach z Grupy Canon w Europie.

Arcules

Arcules

Usługa IoT-as-a-service w chmurze wideo dla przedsiębiorstw. Połączenie loT i danych wideo umożliwia zmianę oblicza branży monitoringu wideo dzięki najnowszym osiągnięciom w zakresie technologii cloud i AI.

Axis Communications

Axis

Lider na rynku rozwiązań do transmisji obrazu poprzez sieć. Firma stale opracowuje innowacyjne rozwiązania do monitoringu wideo, które przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa milionów ludzi na całym świecie i pomagają zaspokoić rosnące potrzeby w zakresie lepszego, bezpieczniejszego świata.

BriefCam

Briefcam

Największy w branży dostawca rozwiązań Video Synopsis® do szybkiej analizy i wyszukiwania wideo, powiadomień w czasie rzeczywistym i ilościowych statystyk wideo.

Canon Medical Systems Europe

Canon Medical Systems Europe

Canon Medical Systems (wcześniej Toshiba Medical Systems) opracowuje i produkuje systemy obrazowania diagnostycznego, w tym CT, MRI, USG, systemy rentgenowskie i kliniczne systemy laboratoryjne.

Cognitas

Cognitas

Cognitas jest spółką firmy Canon z siedzibą w Niemczech. Oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb całego procesu tworzenia dokumentacji i opracowuje instrukcje obsługi, systemy pomocy online, opisy oprogramowania i katalogi.

DocsPro

DocsPro

DocsPro, część firmy Canon Netherlands, specjalizuje się w przechwytywaniu dokumentów, zarządzaniu nimi i ich inteligentnym przetwarzaniu.

Iris

I.R.I.S.

I.R.I.S. jest światowym liderem w zakresie technologii optycznego rozpoznawania znaków (OCR) i skanowania mobilnego. Tworzy oprogramowanie i produkty, które pomagają zwiększać produktywność skanowania i przetwarzania dokumentów.

milestone

Milestone

Największy na świecie dostawca oprogramowania do zarządzania transmisją wideo poprzez sieć opartego na otwartej platformie (VMS). Firma dostarcza wysokiej jakości biznesowe oprogramowanie wideo partnerom produkującym sprzęt i oprogramowanie do zastosowań związanych m.in. z bezpieczeństwem.

Nokavision

Nokavision

Nokavision Software B.V. jest częścią firmy Canon Netherlands i największym dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania komunikacją z klientami i transformacją cyfrową.

NTware

NT-Ware

Firma zajmuje się najnowocześniejszymi technologiami. Specjalizuje się w tworzeniu, rozwoju i obsłudze oprogramowania do zarządzania drukowaniem i skanowaniem, w szczególności UniFlow.

Therefore

Therefore

Dostawca oprogramowania do zarządzania informacjami dla firm o różnej wielkości, z wszystkich branż i obszarów działalności.