PIXMA Photo Printers
alt text goes here

PIXMA
Drukarki fotograficzne

Wykorzystaj potencjał swoich zdjęć dzięki wspaniałej serii domowych drukarek fotograficznych firmy Canon.

Prosta, kreatywna praca oraz opcje łączności

Stylowe, kompaktowe drukarki fotograficzne z łącznością Wi-Fi, które doskonale wpasowują się w domowe wnętrze i zapewniają wyjątkową jakość za każdym razem.

PIXMA TS9140 Red

Seria PIXMA TS9150

Mała domowa drukarka fotograficzna zapewniająca wysokiej jakości wydruk, z 6 oddzielnymi atramentami i zaawansowanymi opcjami połączeń

PIXMA TS9140 Red

Drukowanie bezprzewodowe

Dzięki łączności Wi-Fi cała rodzina może korzystać z drukarki fotograficznej PIXMA w dowolnym miejscu w domu. Bezpłatna aplikacja Canon PRINT umożliwia skanowanie i drukowanie do/z urządzeń inteligentnych lub usług w chmurze.

Wireless Printing

Doskonale dopasowana do każdego domu

Nasze stylowe, eleganckie i kompaktowe domowe drukarki fotograficzne opracowano z myślą o innowacyjnej konstrukcji i oszczędności miejsca.

pixma photo printers PIXMA MG7751 Library

Wysoka jakość

Dzięki drukarce fotograficznej PIXMA możesz opowiadać historie w zdumiewającej jakości. Wyjątkowa technologia druku firmy Canon umożliwia szybkie drukowanie zdjęć w wysokiej jakości we własnym domu.

pixma photo printers Essen

Wcześniejsze modele PIXMA

Przeżyj swoją historię. Wydrukuj swoją historię.

Przechowywanie ważnych wspomnień w postaci zdjęć o profesjonalnej jakości nigdy nie było łatwiejsze. Drukowanie odbitek w domu jest kwestią sekund.

Więcej informacji

pixma photo printers MX924 AMBIENT

Praca z domu

Zapoznaj się z gamą naszych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych do domowego biura, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie.

PEŁNA OFERTA