FINE cartridges

ATRAMENT DO URZĄDZEŃ PIXMA

KASETY FINE DO URZĄDZEŃ PIXMA

Kaseta z atramentem FINE do urządzeń PIXMA pozwala generować odbitki i dokumenty o doskonałej jakości, a ponadto jest wygodna i łatwa w obsłudze.

Dlaczego warto postawić na kasety FINE?

Kaseta z atramentem FINE do urządzeń PIXMA firmy Canon obejmuje pełną gamę kolorów wymaganych do uzyskania zadziwiającej jakości wydruków i dokumentów. Atramenty i głowice drukujące są połączone w poręczne moduły, które można wymienić w ciągu kilku sekund. System kaset FINE umożliwia też szybkie drukowanie, gdy liczy się każda sekunda.

Canon Camera

Łatwy montaż i wymiana

System atramentów FINE firmy Canon zaprojektowano z myślą o użytkownikach. Konieczność wymiany tylko jednego elementu – lub dwóch elementów w przypadku niektórych drukarek – skraca czas poświęcany na konserwację, więc można dłużej drukować. Zbiornik z atramentem blokujemy poprzez jego wciśnięcie. Powodzenie tej czynności jest potwierdzane sygnałem dźwiękowym lub charakterystycznym dźwiękiem kliknięcia z drukarki. I wszystko jest gotowe do pracy!

Doskonała jakość i trwałość niezależnie od rodzaju zadania

System FINE obejmuje zarówno atramenty pigmentowe, jak i barwnikowe. Wykorzystywana jest tu technologia ChromaLife 100. Oznacza to, że wydruki zachowają trwałość nawet przez 100 lat. System FINE jest również uniwersalnym rozwiązaniem do drukowania. Doskonałe sprawdza się w przypadku drukowania zdjęć, a także kart okolicznościowych, nadruków na koszulki oraz innych materiałów artystycznych i rękodzielniczych.

Canon Camera

Atrament według serii urządzeń

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu atramentu?

Znajdź właściwy atrament, toner lub papier do swojej drukarki Canon.