eum-emb-lifestyle

Drukarki MegaTank

Canon MAXIFY GX5540

Zadbaj o potrzeby firmy i wykorzystaj zalety zaawansowanej obsługi nośników, niskich kosztów eksploatacji i udoskonalonych zabezpieczeń – a wszystko to dzięki kompaktowemu i łatwemu w obsłudze urządzeniu. Żadnych problemów – tylko drukowanie w wysokiej jakości.

 • Obsługa wszystkich potrzeb firmy

  Uniwersalna obsługa nośników sprawia, że można drukować na papierze o różnej gramaturze, w tym na błyszczących etykietach, kopertach i potwierdzeniach dostawy – to idealnie rozwiązanie do wykorzystania w handlu detalicznym, logistyce i aptekach.

 • Niezmiennie niskie koszty

  Obniż koszty druku dzięki ogromnej wydajności – 14 000 stron z zestawu butelek z kolorowym atramentem lub 6000 stron z butelki z czarnym atramentem3. Aby uzyskać jeszcze większe oszczędności, przełącz się na tryb ekonomiczny4.

 • Trwałe dokumenty – błyskawiczne drukowanie

  Możesz drukować wyraźne, trwałe dokumenty z szybkością 24 obr./min w czerni i 15,5 obr./min w kolorze2. Atramenty pigmentowe pozwalają generować dokumenty odporne na tarcie oraz działanie markerów i wody.

 • Duża pojemność, kompaktowa forma

  Możesz wydajniej pracować bez zajmowania większej przestrzeni – wszystko dzięki zwartej konstrukcji z dwiema kasetami o pojemności 250 arkuszy i tylnym podajnikiem na 100 arkuszy.

 • Bezproblemowa obsługa

  Możliwość wymiany kasety konserwacyjnej przez użytkownika oraz używania butelek z atramentem skraca czas przestojów, a ulepszony interfejs użytkownika umożliwia szybkie sprawdzanie stanu drukarki.

 • Dbanie o bezpieczeństwo dokumentów

  Zwiększone bezpieczeństwo sieci umożliwia bezproblemowe drukowanie poufnych dokumentów, np. etykiet adresowych i recept.

 • Dane techniczne

  • Obsługa szerokiej gamy materiałów

   Urządzenie obsługuje szeroką gamę nośników, w tym cienki i gruby papier, papier fotograficzny, koperty, etykiety i banery

  • Butelki z atramentem o dużej wydajności

   6000 stron z butelki z czarnym atramentem lub nawet 14 000 stron z zestawu butelek z kolorowym atramentem3.

  • Szybkie drukowanie

   Większa produktywność dzięki szybkości drukowania na poziomie 24 obr./min w trybie monochromatycznym i 15,5 obr./min w trybie kolorowym2.

  • Bezpieczna łączność

   Łączność LAN i WLAN z rozszerzonymi zabezpieczeniami sieciowymi w celu ochrony dokumentów

  • Kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 2,7 cala

   Intuicyjna praca bez wysiłku

  • Pojemność zasobników: 600 arkuszy zwykłego papieru

   Tylny podajnik na 100 arkuszy i dwie przednie kasety na 250 arkuszy umożliwiają pracę bez zbędnych przerw

  • Intuicyjna obsługa

   Diodowy pasek stanu i półprzezroczysta taca odbiorcza ułatwiają sprawdzanie stanu drukarki; dodatkowymi zaletami są butelki z atramentem oraz prosta wymiana kasety konserwacyjnej

  • Zgodność z systemami Mac i Windows

   Łatwa obsługa z poziomu systemu operacyjnego lub urządzenia inteligentnego za pomocą aplikacji Canon PRINT

  vista eum-emb

  Zawartość opakowania

  • MAXIFY GX5540

  • Przewód zasilający

  • GI-46 PGBK × 1

  • GI-46 C × 1

  • GI-46 M × 1

  • GI-46 Y × 1

  • Płyta CD-ROM do konfiguracji (płyta CD tylko dla systemu Windows)

  • Instrukcja obsługi i inne dokumenty

  Canon MAXIFY GX5540
  Oceny i recenzje

  eum-emb-pharmaceutical_lifestyle

  Doskonała praca w każdym środowisku

  Farmaceutyka

  Możesz drukować dużą liczbę ulotek informacyjnych i recept naklejanych na opakowania, a także umieszczać tekst bezpośrednio na kopertach, nie martwiąc się o brak atramentu lub bezpieczeństwo sieci.

  Handel detaliczny

  Dzięki niezawodności, dużej szybkości i niewielkim wymiarom urządzenia bez wysiłku możesz drukować faktury i materiały do marketingu bezpośredniego na cienkim papierze. Możesz tworzyć wysokiej jakości, trwałe materiały do punktów sprzedaży, banery promocyjne, oznaczenia i etykiety – wszystko we własnym zakresie.

  -emb-retail_lifestyle
  eum-emb-logistics_lifestyle

  Informacje logistyczne

  Dzięki obsłudze kaset z różnymi nośnikami można drukować etykiety dostawy, etykiety odbiorcze i dokumenty dostawy przy minimalnym udziale ze strony użytkownika.

  Produkty powiązane

 • Drukarki MegaTank

  MAXIFY GX4040

  Mała drukarka 4 w 1 dla małych firm, która zapewnia ogromne oszczędności.
 • MAXIFY GX

  Drukarki MegaTank

  MAXIFY GX5040

  Drukuj dokumenty w biznesowej jakości każdego dnia za pomocą tej kompaktowej, wysokonakładowej, umożliwiającej uzupełnianie zbiorników na atrament drukarki MegaTank.
 • MAXIFY GX6050

  Drukarki MegaTank

  MAXIFY GX6040

  Dzięki tym niezawodnym drukarkom MegaTank umożliwiającym drukowanie w dużych nakładach i uzupełnianie zbiorników na atrament, każdego dnia wydrukujesz dokumenty klasy biznesowej, osiągając średnie oszczędności na całkowitym koszcie posiadania na poziomie 90% w porównaniu z możliwościami 10 najlepszych drukarek laserowych i atramentowych.
 • MAXIFY GX7050

  Drukarki MegaTank

  MAXIFY GX7040

  Dzięki tym niezawodnym drukarkom MegaTank umożliwiającym drukowanie w dużych nakładach i uzupełnianie zbiorników na atrament, każdego dnia wydrukujesz dokumenty klasy biznesowej, osiągając średnie oszczędności na całkowitym koszcie posiadania na poziomie 90% w porównaniu z możliwościami 10 najlepszych drukarek laserowych i atramentowych.
  1. Całkowity koszt posiadania (TCO) uwzględnia początkowy koszt zakupu sprzętu oraz koszty zakupu atramentu lub tonera w ustalonym okresie (warunki podano poniżej). Należy pamiętać, że na całkowity koszt posiadania mogą wpływać dodatkowe zmienne koszty, w tym m.in. zakup innych materiałów eksploatacyjnych, pakietów atramentu i tonera, pakietów atramentu i tonera o wysokiej wydajności, usług serwisowych oraz koszty zużycia energii i zakupu części zamiennych.

   Podane procentowe oszczędności dotyczące kosztów stanowią szacowane całkowite oszczędności w przypadku określonej liczby wydruków na poziomie 1000 stron miesięcznie (50% w kolorze i 50% w czerni) w okresie 60 miesięcy (5 lat).

   Całkowity koszt posiadania (TCO) jest oparty na następujących obliczeniach: [średni koszt jednostkowy druku strony w kolorze × liczba wydruków w kolorze minus liczba stron wydrukowanych przy użyciu atramentu/tonera dostarczonego w pakiecie] plus [średni koszt jednostkowy druku strony w czerni × liczba wydruków w czerni minus liczba stron wydrukowanych przy użyciu atramentu/tonera dostarczonego w pakiecie], [koszt sprzętu] i [koszt kasety konserwacyjnej – tylko w modelach MAXIFY GX].

   Porównanie modeli w zakresie całkowitego kosztu posiadania (TCO) obejmuje 10 najlepiej sprzedających się laserowych drukarek kolorowych oraz 10 najlepiej sprzedających się drukarek atramentowych według IDC EMEA Hardcopy Tracker (dane za okres od I do III kwartału 2020 r.). Średnia cena sprzedaży (ASP) drukarek w euro (EUR) została pobrana z publikacji IDC EMEA Hardcopy Tracker (dane za okres od I do III kw. 2020 r.), a cena materiałów eksploatacyjnych – z oficjalnych stron internetowych producenta.

   Zestawienie obejmuje urządzenia i materiały eksploatacyjne serii Canon MAXIFY GX7000, Canon MAXIFY GX6000 i Canon MAXIFY GX5000. Kalkulacja całkowitego kosztu posiadania (TCO) uwzględnia zalecaną cenę detaliczną („RRP”), która obejmuje podatek VAT.

   Podatek VAT jest wliczony w cenę, ale należy pamiętać, że opłaty za dostawę nie są uwzględniane w obliczeniach cen. Ceny mogą się zmienić z powodu warunków rynkowych. Koszty drukowania uwzględniają wykorzystanie domyślnych ustawień używanych zarówno w drukarkach firmy Canon, jak i w drukarkach konkurencji. Podejście to jest zgodne z warunkami testu wydajności określonymi w normie ISO/IEC dla odpowiedniej kategorii.

   Koszt jednej strony obliczono na podstawie ceny sprzedaży materiałów eksploatacyjnych podanej na stronach internetowych producentów, podzielonej przez opublikowaną przez producentów wydajność oficjalnie ujawnioną w publicznie dostępnych informacjach. Koszt jednej strony jest oparty na symulacji wydruku wzorców testowych podanych w normie ISO/IEC24712 dla drukarek atramentowych oraz normie ISO/IEC 19798 dla kolorowych drukarek laserowych. Wszystkie dane techniczne i dane dotyczące wydajności producentów zostały zebrane na podstawie publicznie dostępnych informacji, w tym między innymi broszur i stron internetowych producentów. Wydajność tonera i atramentu firmy Canon i jej konkurentów została zaczerpnięta z opublikowanych przez producentów specyfikacji.

   Aby dokonać rzetelnego porównania i przedstawić dane zgodne ze stanem faktycznym, uwzględniono wydajność materiałów eksploatacyjnych w kontekście najwyższej wydajności standardowego tonera lub atramentu, który był dostępny w momencie publikacji (wydajność określono zgodnie z normami ISO). Porównanie nie obejmuje pakietów łączonych, opakowań XL i opakowań zbiorczych. Dane te są publicznie dostępne.
  2. Szybkość drukowania dokumentów A4 na papierze zwykłym jest mierzona na podstawie średniej ESAT testu kategorii biurowej zgodnie z normą ISO/IEC 24734.
  3. Wydajność druku jest wartością szacowaną na podstawie niezależnej metody testowej firmy Canon, w ramach której jest stosowana karta ISO/IEC 24712 i symulacja ciągłego drukowania z wymianą zbiorników z atramentem po wstępnej konfiguracji urządzenia.
  4. Tryb ekonomiczny zmniejsza zużycie atramentu poprzez obniżenie gęstości, co umożliwia wydrukowanie o 50% większej liczby stron niż w standardowym trybie drukowania.
  5. Wszystkie dane z wyjątkiem wyraźnie zaznaczonych oparto na standardowych metodach testowania stosowanych przez firmę Canon.
   Dane mogą zostać zmienione bez powiadomienia.