L-series EF lenses

Obiektywy RF

Poznaj gamę obiektywów nowej generacji do systemu EOS R, zaprojektowanych z myślą o doskonałej optyce.

Obiektywy na nową erę

Obiektywy RF gwarantują wyższą jakość i większą szybkość pracy, a ich działanie zoptymalizowano pod kątem aparatu EOS R. Są to jasne modele o wyjątkowych właściwościach, umożliwiające jeszcze bardziej intuicyjne sterowanie.

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Ten niezwykle uniwersalny i lekki makroobiektyw 35 mm f/1,8 z hybrydowym stabilizatorem obrazu jest elastycznym i praktycznym narzędziem pracy, które umożliwia poznawanie świata z małej odległości.

Dowiedz się więcej

EOS R Lens RF 35mm F1.8 MACRO IS STM lifestyle
RF 50mm F1.2L USM

RF 50mm F1.2L USM

Ten jasny obiektyw 50 mm serii L gwarantuje znakomite rezultaty i piękne rozmycie jasnych elementów tła, dzięki czemu zdjęcia portretowe mogą zyskać nowy wymiar.

Dowiedz się więcej

EOS R Lens RF 50mm F1.2L USM sample
RF 24-105mm F4L IS USM

RF 24-105mm F4L IS USM

Ten lekki obiektyw 24–105 mm f/4 serii L obsługuje szeroki zakres ogniskowej i zapewnia 5-stopniową stabilizację obrazu, dzięki czemu jest bardzo uniwersalny i znakomicie sprawdza się w podróży oraz podczas filmowania.

Dowiedz się więcej

EOS R Lens RF 24-105mm F4L IS USM sample
RF 28-70mm F2L USM

RF 28-70mm F2L USM

Ten niesamowity obiektyw 28–70 mm f/2 serii L wyznacza nowe standardy optyczne: zapewnia obraz o przełomowej jakości i znakomicie działa przy słabym oświetleniu dzięki stałej przysłonie f/2.

Dowiedz się więcej

EOS R Lens RF 28-70mm F2L USM lifestyle

Poznaj przyszłość obiektywów RF

Odkryj sześć nowych obiektywów RF do aparatów pełnoklatkowych, które będą miały premierę w 2019 roku, i poznaj nowe możliwości systemu EOS R.

Dowiedz się więcej

Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM Lens

Poznaj system EOS R

System EOS R powstał w oparciu o innowacje EOS wprowadzane od ponad trzech dekad. Obejmuje pionierskie mocowanie obiektywu, które zwiększa możliwości twórczej pracy i zapewnia jeszcze bardziej intuicyjne sposoby uwieczniania wydarzeń.

ODKRYJ WIĘCEJ

Discover Canon EOS R

W rękach profesjonalistówAparat EOS R zyskał natychmiastowe uznanie u wielu profesjonalnych fotografów i filmowców. Zobacz, jak przetestowali oni ten model oraz zarejestrowali zdjęcia i filmy, których zrobienie wydawało im się niemożliwe.

Zobacz wszystkie artykuły

Inne interesujące opcje...