Obiektywy RF

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

Fotografuj świat z wyjątkową elastycznością i w znakomitej jakości dzięki bardzo małemu teleobiektywowi F2,8, który jest wyposażony w 5-stopniowy stabilizator obrazu, zapewnia doskonałe rezultaty podczas fotografowania z ręki, umożliwia ustawianie ostrości już z odległości 0,7 m od obiektu i ma najszybszy w historii mechanizm AF.

Zachwycająca dyskrecja i ukryte możliwości

Zobacz, jak nagradzany fotograf Matthew Joseph, zajmujący się fotografią reklamową i lifestyle'ową, odkrywa możliwości wyjątkowo wydajnego obiektywu RF 70-200mm, cechującego się niemal bezgłośną pracą oraz niezwykłą dokładnością ustawiania ostrości podczas fotografowania i filmowania.

Optymalne zastosowanie

 • GATUNEK

  Kreatywność każdego dnia

  Pole widzenia obiektywu 70–200 mm umożliwia uchwycenie niezwykle szczegółowych, bogatych w kolory i kontrast obrazów, a także odkrywanie nowego sposobu rejestrowania dynamicznych wydarzeń.

 • GATUNEK

  Sport i dynamiczne wydarzenia

  Fotografuj z niższego pułapu, by rejestrować nowe, ekscytujące ujęcia, i korzystaj z 5-stopniowej stabilizacji obrazu, by pewnie rejestrować detale, nawet przy słabym oświetleniu.

 • GATUNEK

  Podróże i reportaże

  Dzięki niewielkim rozmiarom, wyjątkowej jakości wykonania serii L i jasnej maksymalnej przysłonie obiektyw ten pozwoli Ci opowiedzieć każdą historię z wyrazistością i ze szczegółami, niezależnie od sytuacji.

Praktyczny, profesjonalny i uniwersalny

Solidny obiektyw o stałej przysłonie F2,8 w zakresie ogniskowych 70–200 mm, który doskonale sprawdza się podczas fotografowania przebiegu podróży, przyrody, aktualnych wydarzeń i imprez sportowych.

Skuteczna i szybka praca

Dostępny po raz pierwszy w obiektywie firmy Canon podwójny silnik Nano USM zapewnia nowy poziom szybkiej i cichej, ciągłej regulacji ostrości – doskonale sprawdza się podczas fotografowania i filmowania.

Doskonała jakość optyczna typowa dla serii L

Ten obiektyw zmiennoogniskowy daje początek nowej erze w dziedzinie parametrów obiektywów dzięki 5-stopniowemu stabilizatorowi obrazu, 9-listkowej przysłonie, elementom asferycznym i elementom Super UD oraz powłokom SWC i Super Spectra.

Zaawansowana konstrukcja serii L

Odporny na warunki pogodowe obiektyw z serii L jest wyposażony w powłoki fluorowe chroniące obiektyw przed kurzem i wodą. Odporna na wysoką temperaturę farba pomaga utrzymać bezpieczną temperaturę obiektywu w gorącym otoczeniu.

Realizacja artystycznych wizji

System EOS R dziedziczy wszystkie zalety systemu EOS. Ma także własną serię obiektywów. Jest zgodny z obiektywami EF i EF-S (za pomocą adapterów) oraz gamą lamp błyskowych Speedlite i akcesoriami.

Dane techniczne

 • F2,8

  Umożliwia pracę w słabym oświetleniu i z małą głębią ostrości

 • 5-stopniowy stabilizator obrazu

  Wyjątkowa stabilność obrazu przy bardzo słabym poziomie światła

 • Elementy asferyczne i niskodyspersyjne UD

  Pozwalają robić wyjątkowo wyraźne zdjęcia

 • Silnik Dual Nano USM

  Płynna, szybka i cicha, ciągła regulacja ostrości

 • Kompaktowy i lekki

  Niewielkie wymiary ułatwiają przenoszenie

 • Pierścień sterowania na obiektywie

  Dodatkowa kontrola nad czułością ISO, przysłoną i migawką

Zdjęcie obiektywu RF 70-200mm F2.8L IS USM

Zawartość pudełka

 • RF 70-200MM F2.8L IS USM

 • Osłona na obiektyw ET-83F (WIII)

 • Miękki futerał na obiektyw 1424 ze ściągaczem

 • Dekiel na obiektyw E-77 II

 • Pierścień mocowania statywu E (WIII)

Aparat Canon EOS R i obiektyw Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM trzymane w dłoniach.

Czy możemy pomóc w wyborze następnego obiektywu?

Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala na przeglądanie całej gamy obiektywów i wybór produktu najlepiej dopasowanego do Ciebie i Twojego aparatu EOS.

W rękach profesjonalistów...

Dowiedz się, jak firma Canon zyskuje uznanie dzięki wprowadzanym przez siebie, wyjątkowym innowacjom oraz niezwykłej jakości obrazu. Poznaj odpowiedź na pytanie, dlaczego jej aparaty i obiektywy cieszą się powszechnym uznaniem specjalistów z całego świata.

 • ARTYKUŁ

  Produkcja obiektywów firmy Canon

  Zajrzyj za kulisy w fabryce obiektywów Utsunomiya firmy Canon, aby móc podziwiać osiągnięcia inżynierskie, innowacje oraz procesy produkcyjne, które sprawiają, że obiektywy z serii L są tak niezwykłe.

 • ARTYKUŁ

  Fotografowanie wioślarzy

  Fotograf Matthew Joseph podczas rejestrowania dynamicznych wydarzeń korzysta z zestawu trzech obiektywów f/2,8 RF firmy Canon, obejmujących ultraszerokokątny, standardowy i teleobiektywowy zakres ogniskowych.

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM
Oceny i recenzje

Teleobiektywy

Teleobiektyw umożliwia fotografowanie wydarzeń sportowych, dzikich zwierząt i imprez z dużej odległości – bez zakłócania przebiegu zdarzeń. Poznaj teleobiektywy firmy Canon i przekonaj się, jak kreatywnie potrafisz pracować.
Dowiedz się więcej

Produkty powiązane