Obiektywy RF i RF-S

Obiektywy RF i RF-S cechują się wyższą jakością, szybkością pracy i łatwością obsługi dzięki wyjątkowej konstrukcji i technologii optycznej. Zaprojektowane z myślą o przyszłości, z poprawioną funkcjonalnością w kontekście filmowania oraz dodatkowymi zaletami, takimi jak pierścień sterowania i mniejsze wymiary.

Pomożemy znaleźć obiektyw Canon dla Ciebie

Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala na przeglądanie całej gamy obiektywów i wybór produktu najlepiej dopasowanego do Ciebie i Twojego aparatu EOS.

Seria obiektywów RF i RF-S

Jasne obiektywy RF i RF-S oraz jeszcze wyższa klarowność optyczna to standardowe cechy systemu EOS R.

41 Produkty

  41 Produkty

  Zastosowane filtry

  12 / 41 wyników

  Przewodnik po zgodności obiektywów

  Tu znajdziesz więcej informacji o poszczególnych rodzajach obiektywów do aparatów firmy Canon i o tym, jak sprawdzić, czy pasują do Twojego aparatu.

  System aparatów EOS R

  Nasza inteligentna technologia AF i niewiarygodna gama obiektywów RF sprawiają, że wielokrotnie nagradzany system EOS R umożliwia bardzo intuicyjne fotografowanie i filmowanie. Bezproblemowe działanie pozwala skupić się na obiekcie i pracy.

  EOS R BK FSL
  Wykorzystaj potencjał systemu EOS R w swojej firmie

  Uwolnij moc systemu EOS R w swojej firmie

  Dowiedz się, w jaki sposób nasz system aparatów bezlusterkowych może pomóc w zwiększeniu potencjału Twojej firmy dzięki bezproblemowej integracji w wielu branżach.

  Zwiększ swój zasięg

  Konwertery firmy Canon (tzw. telekonwertery) zwiększają efektywną ogniskową obiektywu. Dobierz konwerter do obiektywu i dowiedz się więcej o tym, jak korzystać z telekonwerterów i dlaczego warto to robić.

  Zgodność z modelami:
  RF 600mm F11 IS STM, RF 800mm F11 IS STM, RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM

  konwertery-RF
  Canon Club

  Dołącz do Canon Club

  Podążaj za swoją pasją i nie przegap szansy na dodatkowe wsparcie, inspiracje, korzyści itp.