Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

Prawdziwa wolność kadrowania dzięki lekkiemu i niewielkiemu obiektywowi o szybkiej regulacji ostrości. Model EF-S 17-85 mm f/4-5,6 IS USM to doskonały obiektyw ogólnego przeznaczenia do aparatów EOS z mocowaniem EF-S.

Korzyści

  • Doskonały zakres ogniskowej w przypadku wszystkich korpusów z mocowaniem EF-S
  • Doskonała jakość obrazu
  • Niewielki ciężar i zwarta konstrukcja
  • Stabilizator obrazu — nawet o 3 stopnie dłuższe naświetlanie
  • Szybki, niemal bezgłośny mechanizm AF USM
  • Powłoki Super Spectra
  • Okrągła przysłona
  • Opcjonalna, ekskluzywna osłona obiektywu

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM

Uniwersalny obiektyw ze stabilizatorem obrazu


Obiektyw EF-S 17-85 mm f/4-5,6 IS USM dysponuje efektywną ogniskową 27–136 mm w formacie 35 mm. Zapewnia wiele opcji kadrowania, dzięki czemu jest doskonałym obiektywem uniwersalnym pozwalającym wyrazić zamysł artystyczny w różnych okolicznościach fotografowania.

Lekki i szybki


Niewielki rozmiar i mała waga obiektywu EF-S 17-85 mm f/4-5,6 IS USM sprawiają, że idealnie nadaje się do zdjęć w szybkim ruchu i w podróży, gdy noszenie ciężkiej torby ze sprzętem jest niepraktyczne. Pierścieniowy mechanizm USM harmonijnie współpracuje z aparatami EOS z mocowaniem EF-S, zapewniając bardzo szybką i precyzyjną automatyczną regulację ostrości oraz przewidujące śledzenie z możliwością ręcznej regulacji w dowolnym momencie.

Stabilizacja


Technologia stabilizacji obrazu równoważy pełne trzy jednostki czasu naświetlania, zapewniając obiektywowi maksymalna efektywną przysłonę f1,4–2,0. To bardzo przydatne w przypadku fotografowania z ręki i w słabym oświetleniu.

Z myślą o cyfrowym świecie


Obiektyw został zaprojektowany z myślą o fotografii cyfrowej i ma specjalnie ukształtowane elementy i powłoki Super Spectra, które redukują efekty zjawy i flary mogące powstawać wskutek odbicia światła od matrycy aparatu. Ekskluzywna, opcjonalna osłona na obiektyw może jeszcze bardziej ograniczyć występowanie efektu flary.

Rozmycie tła


Okrągła przysłona zapewnia przyjemne rozmycie tła podczas fotografowania z szeroką przysłoną. To bardzo przydatne przy tworzeniu wrażenia głębi i wyodrębnianiu obiektu lub osoby z tła.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM, jego cechach i możliwościach.

EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM Oceny i recenzje

Galeria zdjęć

Zobacz galerię

Czy możemy pomóc w wyborze następnego obiektywu?

Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala na przeglądanie całej gamy obiektywów i wybór produktu najlepiej dopasowanego do Ciebie i Twojego aparatu EOS.