Canon_Girl_Hero
Użyto EOS 5D Mark IV
 • f/2.8
 • 1/1000
 • 125
Blank-Rect Image

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM

Ten teleobiektyw z serii L wyposażono w zaawansowane rozwiązania optyczne. Jest to doskonałe narzędzie dla fotografów portretowych.

Kup teraz

Bardzo szczegółowe portrety i realizacja reporterskiej pasji

Ten jasny obiektyw portretowy zapewnia wyraźny obraz o dużym kontraście i z intensywnymi kolorami, a rejestrowane szczegóły są bardzo ostre. Jest to doskonałe rozwiązanie do aparatów z matrycami o wysokiej rozdzielczości. Powłoka Air Sphere Coating (ASC) pomaga eliminować efekty zjawy i flary, a jasna przysłona (f/1,4) zapewnia małą głębię ostrości.

Zobacz pełne dane techniczne

Canon_Side_Without_Cap

Duża, jasna przysłona umożliwia skuteczną pracę w każdych warunkach oświetleniowych.

Jasna przysłona (f/1,4) umożliwia skuteczną regulację ostrości i używanie krótszego czasu naświetlania nawet w słabym oświetleniu. Mała głębia ostrości uzyskiwana dzięki szerokiej przysłonie maksymalnej zapewnia atrakcyjny efekt bokeh, który nadaje portretom dodatkowy wymiar.

Large, bright aperture
Użyto EOS 5D Mark IV
 • f/2.0
 • 1/160
 • 4000

Skuteczny, 4-stopniowy stabilizator obrazu o płynnym działaniu.

Słabe oświetlenie może zrujnować zdjęcia albo sprawić, że będą one wyjątkowe. 4-stopniowy stabilizator obrazu w obiektywie niweluje efekt drgań aparatu, dzięki czemu fotografowie i filmowcy pracujący w trudnych warunkach zyskują dodatkowe wsparcie.

Dancing_in_the_rain
Użyto EOS 5D Mark IV
 • f/2.0
 • 1/800
 • 3200

Dynamiczny i celny mechanizm AF gwarantuje wyjątkowo szybkie wyostrzanie obiektów

Dzięki najnowszej technologii AF obiektyw reaguje szybko i precyzyjnie, a jego praca jest niemal bezgłośna. Wyraźne wskazania punktów ostrości i pełna zgodność mechanizmu AF ze wszystkimi systemami EOS sprawiają, że obiektyw bardzo ułatwia pracę fotografom i filmowcom.

Dance_Couple
Użyto EOS 5D Mark IV
 • f/2.0
 • 1/1250
 • 3200

Solidna konstrukcja, wyjątkowa odporność na warunki pogodowe, pełna zgodność

Solidna konstrukcja, w tym pochłaniający wstrząsy przód tubusu, umożliwia skuteczną pracę w każdych warunkach. Powłoki fluorowe na przednim i tylnym elemencie obiektywu chronią przed pyłem i wilgocią, a precyzyjne oznaczenia odległości umożliwiają dokonywanie obliczeń mocy błysku w trybie E-TTL w przypadku używania lampy błyskowej.

Angled_Shot

Połączenie artyzmu i parametrów pracy

Aparat jest tylko tak dobry, jak podłączony do niego obiektyw. Wszystkie obiektywy z serii L zaprojektowano z myślą o najwyższych parametrach pracy. Pełna zgodność mechanizmu AF z matrycami wyposażonymi w technologię Dual Pixel CMOS AF sprawia, że obiektyw zapewnia niezwykłej jakości obraz, zarówno w przypadku zdjęć, jak i filmów.

Girl_Dark_BlueRed_Room

Dane techniczne

85 mm

Ogniskowa

f/1,4

Maksymalna przysłona

4-przysłony

Stabilizator obrazu

Pierścieniowy silnik USM

Automatyczna regulacja ostrości

88,6 × 105,4

Maks. średnica × długość (mm)

950

Waga (g)

Zobacz pełne dane techniczne

Slant_Without_Cap

Zobacz jakość obrazu generowanego przez obiektyw dzięki miłośnikom opowiadania historii urządzeniami Canon

Obiektyw EF 85mm f/1.4L IS USM jest bardzo uniwersalny i sprawdza się w wielu zastosowaniach. Przekonaj się, dlaczego miłośnicy opowiadania historii urządzeniami Canon zawsze mają ten obiektyw w swoim zestawie – i do obsługi zdjęć portretowych, i do fotografowania dynamicznych wydarzeń.

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM
Oceny i recenzje

Wide Angle Lens

Obiektywy szerokokątne

Nasze obiektywy szerokokątne zapewniają szersze pole widzenia i pozwalają uwzględnić większy obszar w kadrze.

Dowiedz się więcej

Awards

Akcesoria

Powiązane produkty