alt text goes here

PRZEŻYJ SWOJĄ HISTORIĘ
WYDRUKUJ SWOJĄ HISTORIĘ

Przechowywanie ważnych wspomnień w postaci zdjęć o profesjonalnej jakości nie może być prostsze. Bezpośrednie przesyłanie obrazów ze smartfonu do drukarki z łącznością Wi-Fi jest kwestią sekund.

Canon pomaga uatrakcyjniać historie

Wyjątkowe połączenie atramentu, papieru i drukarki firmy Canon gwarantuje profesjonalną jakość odbitek, na którą zasługują Twoje przeżycia.

Stories are made better together

Dzięki atramentowi Canon historie nie stracą swojego kolorytu

Oryginalne formuły atramentu Canon są odporne na blaknięcie i generują jaskrawe, dynamiczne kolory, dzięki którym Twoje historie nie pójdą w zapomnienie.

Atrament PIXMA

 Stories won't fade

Historie ukazane na doskonałym papierze

Papier fotograficzny Canon, dostępny w wersji błyszczącej, półbłyszczącej i matowej, gwarantuje powstawanie szybko schnących odbitek o profesjonalnej jakości. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie dotyczącej papieru.

Papier PIXMA

Commit your stories

Drukowanie historii nigdy nie było tak łatwe

Drukowanie profesjonalnej jakości odbitek ze smartfonów, z tabletów i z aparatów z łącznością Wi-Fi jest kwestią sekund.

Printing your stories
Pixma Range

Seria PIXMA

Stylowe, kompaktowe i łatwe w obsłudze domowe drukarki fotograficzne PIXMA zapewniają znakomite efekty w przypadku każdej historii.

WYŚWIETL CAŁĄ SERIĘ

Produkty Canon znakomicie się uzupełniają

Używanie atramentu i papieru firmy Canon z drukarką tej marki gwarantuje wyjątkowe, profesjonalne efekty za każdym razem.