DRUKOWANIE

Wysoka jakość, niskie koszty, wysoka wydajność druku: przedstawiamy drukarki PIXMA G640 i G540 MegaTank

Poznaj nowe drukarki PIXMA MegaTank i dowiedz się, dlaczego idealnie nadają się dla właścicieli firm oraz doskonale sprawdzają się w domowym biurze.
Drukarka Canon PIXMA G540 otoczona kolorowymi zdjęciami wydrukowanymi w formacie 10 x 15 cm.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz kiosk fotograficzny, studio portretowe czy biuro projektowania graficznego, wysoka jakość obrazu i niskie koszty drukowania są dla Twojej firmy ważne. Najnowsze drukarki Canon PIXMA MegaTank — PIXMA G640 i PIXMA G540 — drukują szczegółowe odbitki na całe życie. Pieniądze, które możesz zaoszczędzić dzięki imponującej wydajności atramentu, będą równie atrakcyjne jak same odbitki. Dowiedz się, ile wydajesz na drukowanie, korzystając z naszego kalkulatora.

Obie drukarki korzystają z nowego 6-kolorowego zestawu atramentów barwnikowych ChromaLife100, który został opracowany z myślą o trwałości: do 100 lat w albumie fotograficznym po wydrukowaniu zdjęć na papierze Canon Plus Glossy II PP-201. Niezależnie od tego, czy drukujesz dla klientów, czy do osobistych albumów fotograficznych, możesz mieć pewność, że jakość będzie trwała przez całe życie.

Zestaw atramentów do drukarek PIXMA G640 i PIXMA G540 zapewnia stopniową zmianę jakości kolorów oraz zawiera dedykowane barwniki w kolorze czerwonym i szarym, które zwiększają żywiołowość wydruków. Wprowadzenie czerwonego atramentu rozszerza gamę kolorów, która zapewnia bogatsze odcienie, natomiast szary atrament zwiększa nasycenie kolorów w ciemnych obszarach, zapewniając większy kontrast i bardziej realistyczne wrażenia. Kolejną zaletą dedykowanego zbiornika z szarym atramentem jest większa stabilność kolorów, zapewniająca spójne rezultaty na różnych typach papieru fotograficznego, a to oznacza wyraźniejsze wydruki dla firmy.

Wydruk do 3800 fotografii formatu 10 × 15 cm z jednej butelki

Drukarka Canon PIXMA G640 z aparatem na wierzchu, otoczona wydrukami zdjęć.

Dodatkowy atrament w kolorach czerwonym i szarym rozszerza gamę kolorów, zapewniając bogatsze i bardziej dynamiczne wydruki zdjęć w porównaniu do zestawu 4-kolorowego.

Drukarki PIXMA G640 i PIXMA G540 wyposażone są w napełniane zbiorniki z atramentem o dużej pojemności, co zapewnia znacznie wygodniejsze i tańsze drukowanie w porównaniu z koniecznością ciągłego zamawiania i wymiany jednorazowych kaset z atramentem. Ponadto drukarki fotograficzne PIXMA G650 i PIXMA G550 są bardzo wydajne i umożliwiają drukowanie bardzo dużej liczby odbitek — do 38001 fotografii w formacie 10 x 15 cm z jednego zestawu butelek z atramentem.

Napełnianie zbiorników nie może być prostsze. Butelki i zatyczki zbiorników z atramentem są oznaczone kolorami, a każdy wlot ma kształt dopasowany tylko do właściwej butelki z atramentem, co zapewnia bezbłędne napełnianie. Nie trzeba ściskać butelek, a po napełnieniu zbiornika automatycznie przestają one wstrzykiwać atrament — nawet zatyczki są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo trzymać. Wszystko to pozwala zachować czyste otoczenie oraz czyste ręce podczas konserwacji.

Ręczny odbiór zdjęcia z pomidorami, które właśnie zostało wydrukowane na drukarce serii PIXMA G.

6-kolorowy zestaw atramentów barwnikowych w drukarkach PIXMA G640 i PIXMA G540 zapewnia wysoką jakość obrazów i trwałe wydruki dzięki formule ChromaLife100.

Ręczne nalewanie z butelki czerwonego atramentu do drukarki serii PIXMA G, inne butelki obok.

Drukarki PIXMA G640 i PIXMA G540 zostały zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze, w tym bezstresowym uzupełnianiu atramentu i prostej wymianie kasety konserwacyjnej.

W celu skrócenia czasu przestojów drukarki fotograficzne PIXMA G640 i PIXMA G540 charakteryzują się większą dokładnością podawania papieru oraz dużą pojemnością podajnika do 100 arkuszy formatu A4. Są one również wyposażone w wymieniane przez użytkownika głowice drukujące2 oraz kasety konserwacyjne. Każdy model jest również wyposażony w wyświetlacz LCD z matrycą punktową, który umożliwia monitorowanie kasety konserwacyjnej, dostosowywanie ustawień druku i identyfikowanie błędów wydruku, co zapewnia bezproblemowe drukowanie za każdym razem.

Drukarki PIXMA G640 i PIXMA G640 zostały zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze i konserwacji. Oferują możliwość bezprzewodowego drukowania z różnych urządzeń i są zgodne z aplikacją Canon PRINT oraz usługami Mopria Print Service® i Apple AirPrint®.

Drukarka wielofunkcyjna

Kopiowanie obrazu na drukarce PIXMA G640.

Drukarka PIXMA G640 jest wyposażona we wbudowaną funkcję kopiowania i skanowania, która spełnia wszystkie potrzeby domowego biura.

Wydruk obrazu na drukarce PIXMA G ze smartfona.

Drukarki PIXMA G640 i PIXMA G540 można aktywować bezprzewodowo, uzyskując jednocześnie instrukcje drukowania. Po zakończeniu zadań automatycznie się wyłączą.

Oba modele zapewniają te same możliwości drukowania wysokonakładowego o wysokiej jakości, ale model PIXMA G640 jest wyposażony w funkcję kopiowania, a także skaner o rozdzielczości 600 x 1200 dpi, dzięki czemu jest to idealna drukarka wielofunkcyjna, łatwa do zintegrowania z miejscem pracy lub domowym biurem. Modele PIXMA G640 i PIXMA G540 posiadają także funkcję automatycznego włączania i wyłączania. Ta energooszczędna funkcja umożliwia wysyłanie zadań drukowania z laptopa, telefonu lub aparatu z obsługą Wi-Fi podczas pracy w innym miejscu, przez co wydruki są gotowe na Twój powrót. Zgodność z usługą PIXMA Cloud Link umożliwia drukowanie zdjęć i dokumentów z serwisów społecznościowych oraz serwisów udostępniania zdjęć.

Drukarki PIXMA G640 i PIXMA G540 charakteryzują się taką samą wysoką wydajnością przy drukowaniu na zwykłym papierze formatu A4, jak w przypadku odbitek fotograficznych o rozmiarze 10 x 15 cm — umożliwiają wydruk 8000 arkuszy formatu A4 przy użyciu jednego zestawu butelek z kolorowym atramentem. Można je także wykorzystać do drukowania ulotek i plakatów o rozmiarze do 1200 mm na arkuszach formatu A4 za pomocą bezpłatnego oprogramowania Canon PosterArtist Lite dla systemu Microsoft Windows.

Wszechstronne drukarki PIXMA G650 i PIXMA G550 umożliwiają właścicielom małych firm świadczenie klientom szerokiej gamy usług drukowania w przystępnych cenach. Idealnie nadają się dla operatorów samoobsługowych kiosków fotograficznych, dostawców dokumentów tożsamości lub specjalistów ds. marketingu, którzy muszą tworzyć duże liczby plakatów, ulotek i innych materiałów reklamowych. Jeśli szukasz drukarki, która oferuje wydajność, wygodę i niskie koszty drukowania bez utraty jakości obrazu, nie przegap najnowszych rozwiązań z serii Canon MegaTank.

Autor: Marcus Hawkins

 1. Wydajność druku jest wartością szacowaną w oparciu o niezależną metodę testową firmy Canon, w ramach której jest stosowana karta ISO/IEC 29103 i symulacja ciągłego drukowania z wymianą zbiorników z atramentem po wstępnej konfiguracji urządzenia.
 2. Dostępność zależy od regionu.

Powiązane produkty

Powiązane artykuły

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKOWANIA

  Drukarki typu MegaTank i ich zalety

  Poznaj sześć powodów, dla których potrzebujesz drukarki typu MegaTank

 • A Canon PIXMA TR150 prints out a picture of a small blue vase, the inspiration for which is positioned next to it.

  DRUKOWANIE

  Najlepsze drukarki PIXMA dla projektantów

  Drukarki to podstawowe narzędzia dla projektantów. Pomagamy wybrać model dostosowany do Twoich potrzeb.

 • DRUKOWANIE

  Drukarka atramentowa czy laserowa: która z nich jest odpowiednia dla Ciebie?

  Poznaj różnice między drukarkami atramentowymi i laserowymi firmy Canon i dowiedz się, które urządzenia najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

 • Osoba korzysta z aplikacji Easy-PhotoPrint Editor na tablecie, aby bezprzewodowo wydrukować zdjęcie rodziny na leżącej na stole drukarce Canon PIXMA.

  DRUKOWANIE

  Jak korzystać z drukarki bezprzewodowej

  Inteligentne sposoby wykorzystania potencjału drukarki bezprzewodowej.