DRUKOWANIE

Wysoka jakość, niskie koszty, wysoka wydajność druku: przedstawiamy drukarki PIXMA G640 i G540 MegaTank

Poznaj nowe drukarki PIXMA MegaTank i dowiedz się, dlaczego idealnie nadają się dla właścicieli firm oraz doskonale sprawdzają się w domowym biurze.
Drukarka Canon PIXMA G540 otoczona kolorowymi zdjęciami wydrukowanymi w formacie 10 x 15 cm.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz kiosk fotograficzny, studio portretowe czy biuro projektowania graficznego, wysoka jakość obrazu i niskie koszty drukowania są dla Twojej firmy ważne. Najnowsze drukarki Canon PIXMA MegaTank — PIXMA G640 i PIXMA G540 — drukują szczegółowe odbitki na całe życie. Pieniądze, które możesz zaoszczędzić dzięki imponującej wydajności atramentu, będą równie atrakcyjne jak same odbitki. Dowiedz się, ile wydajesz na drukowanie, korzystając z naszego kalkulatora.

Obie drukarki korzystają z nowego 6-kolorowego zestawu atramentów barwnikowych ChromaLife100, który został opracowany z myślą o trwałości: do 100 lat w albumie fotograficznym po wydrukowaniu zdjęć na papierze Canon Plus Glossy II PP-201. Niezależnie od tego, czy drukujesz dla klientów, czy do osobistych albumów fotograficznych, możesz mieć pewność, że jakość będzie trwała przez całe życie.

Zestaw atramentów do drukarek PIXMA G640 i PIXMA G540 zapewnia stopniową zmianę jakości kolorów oraz zawiera dedykowane barwniki w kolorze czerwonym i szarym, które zwiększają żywiołowość wydruków. Wprowadzenie czerwonego atramentu rozszerza gamę kolorów, która zapewnia bogatsze odcienie, natomiast szary atrament zwiększa nasycenie kolorów w ciemnych obszarach, zapewniając większy kontrast i bardziej realistyczne wrażenia. Kolejną zaletą dedykowanego zbiornika z szarym atramentem jest większa stabilność kolorów, zapewniająca spójne rezultaty na różnych typach papieru fotograficznego, a to oznacza wyraźniejsze wydruki dla firmy.

Wydruk do 3800 fotografii formatu 10 × 15 cm z jednej butelki

Drukarka Canon PIXMA G640 z aparatem na wierzchu, otoczona wydrukami zdjęć.

Dodatkowy atrament w kolorach czerwonym i szarym rozszerza gamę kolorów, zapewniając bogatsze i bardziej dynamiczne wydruki zdjęć w porównaniu do zestawu 4-kolorowego.

Drukarki PIXMA G640 i PIXMA G540 wyposażone są w napełniane zbiorniki z atramentem o dużej pojemności, co zapewnia znacznie wygodniejsze i tańsze drukowanie w porównaniu z koniecznością ciągłego zamawiania i wymiany jednorazowych kaset z atramentem. Ponadto drukarki fotograficzne PIXMA G650 i PIXMA G550 są bardzo wydajne i umożliwiają drukowanie bardzo dużej liczby odbitek — do 38001 fotografii w formacie 10 x 15 cm z jednego zestawu butelek z atramentem.

Napełnianie zbiorników nie może być prostsze. Butelki i zatyczki zbiorników z atramentem są oznaczone kolorami, a każdy wlot ma kształt dopasowany tylko do właściwej butelki z atramentem, co zapewnia bezbłędne napełnianie. Nie trzeba ściskać butelek, a po napełnieniu zbiornika automatycznie przestają one wstrzykiwać atrament — nawet zatyczki są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo trzymać. Wszystko to pozwala zachować czyste otoczenie oraz czyste ręce podczas konserwacji.

Ręczny odbiór zdjęcia z pomidorami, które właśnie zostało wydrukowane na drukarce serii PIXMA G.

6-kolorowy zestaw atramentów barwnikowych w drukarkach PIXMA G640 i PIXMA G540 zapewnia wysoką jakość obrazów i trwałe wydruki dzięki formule ChromaLife100.

Ręczne nalewanie z butelki czerwonego atramentu do drukarki serii PIXMA G, inne butelki obok.

Drukarki PIXMA G640 i PIXMA G540 zostały zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze, w tym bezstresowym uzupełnianiu atramentu i prostej wymianie kasety konserwacyjnej.

W celu skrócenia czasu przestojów drukarki fotograficzne PIXMA G640 i PIXMA G540 charakteryzują się większą dokładnością podawania papieru oraz dużą pojemnością podajnika do 100 arkuszy formatu A4. Są one również wyposażone w wymieniane przez użytkownika głowice drukujące2 oraz kasety konserwacyjne. Każdy model jest również wyposażony w wyświetlacz LCD z matrycą punktową, który umożliwia monitorowanie kasety konserwacyjnej, dostosowywanie ustawień druku i identyfikowanie błędów wydruku, co zapewnia bezproblemowe drukowanie za każdym razem.

Drukarki PIXMA G640 i PIXMA G640 zostały zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze i konserwacji. Oferują możliwość bezprzewodowego drukowania z różnych urządzeń i są zgodne z aplikacją Canon PRINT oraz usługami Mopria Print Service® i Apple AirPrint®.

Drukarka wielofunkcyjna

Kopiowanie obrazu na drukarce PIXMA G640.

Drukarka PIXMA G640 jest wyposażona we wbudowaną funkcję kopiowania i skanowania, która spełnia wszystkie potrzeby domowego biura.

Wydruk obrazu na drukarce PIXMA G ze smartfona.

Drukarki PIXMA G640 i PIXMA G540 można aktywować bezprzewodowo, uzyskując jednocześnie instrukcje drukowania. Po zakończeniu zadań automatycznie się wyłączą.

Oba modele zapewniają te same możliwości drukowania wysokonakładowego o wysokiej jakości, ale model PIXMA G640 jest wyposażony w funkcję kopiowania, a także skaner o rozdzielczości 600 x 1200 dpi, dzięki czemu jest to idealna drukarka wielofunkcyjna, łatwa do zintegrowania z miejscem pracy lub domowym biurem. Modele PIXMA G640 i PIXMA G540 posiadają także funkcję automatycznego włączania i wyłączania. Ta energooszczędna funkcja umożliwia wysyłanie zadań drukowania z laptopa, telefonu lub aparatu z obsługą Wi-Fi podczas pracy w innym miejscu, przez co wydruki są gotowe na Twój powrót. Zgodność z usługą PIXMA Cloud Link umożliwia drukowanie zdjęć i dokumentów z serwisów społecznościowych oraz serwisów udostępniania zdjęć.

Drukarki PIXMA G640 i PIXMA G540 charakteryzują się taką samą wysoką wydajnością przy drukowaniu na zwykłym papierze formatu A4, jak w przypadku odbitek fotograficznych o rozmiarze 10 x 15 cm — umożliwiają wydruk 8000 arkuszy formatu A4 przy użyciu jednego zestawu butelek z kolorowym atramentem. Można je także wykorzystać do drukowania ulotek i plakatów o rozmiarze do 1200 mm na arkuszach formatu A4 za pomocą bezpłatnego oprogramowania Canon PosterArtist Lite dla systemu Microsoft Windows.

Wszechstronne drukarki PIXMA G650 i PIXMA G550 umożliwiają właścicielom małych firm świadczenie klientom szerokiej gamy usług drukowania w przystępnych cenach. Idealnie nadają się dla operatorów samoobsługowych kiosków fotograficznych, dostawców dokumentów tożsamości lub specjalistów ds. marketingu, którzy muszą tworzyć duże liczby plakatów, ulotek i innych materiałów reklamowych. Jeśli szukasz drukarki, która oferuje wydajność, wygodę i niskie koszty drukowania bez utraty jakości obrazu, nie przegap najnowszych rozwiązań z serii Canon MegaTank.

Autor: Marcus Hawkins

 1. Wydajność druku jest wartością szacowaną w oparciu o niezależną metodę testową firmy Canon, w ramach której jest stosowana karta ISO/IEC 29103 i symulacja ciągłego drukowania z wymianą zbiorników z atramentem po wstępnej konfiguracji urządzenia.
 2. Dostępność zależy od regionu.

Powiązane produkty

Powiązane artykuły

 • WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DRUKOWANIA

  Drukarki typu MegaTank i ich zalety

  Poznaj sześć powodów, dla których potrzebujesz drukarki typu MegaTank

 • DRUKOWANIE

  Najlepsze drukarki dla projektantów

  Drukarki to podstawowe narzędzia dla projektantów. Pomagamy wybrać model dostosowany do Twoich potrzeb.

 • DRUKOWANIE

  Drukarka atramentowa czy laserowa: która z nich jest odpowiednia dla Ciebie?

  Poznaj różnice między drukarkami atramentowymi i laserowymi firmy Canon i dowiedz się, które urządzenia najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

 • DRUKOWANIE

  Jak korzystać z drukarki bezprzewodowej

  Inteligentne sposoby wykorzystania potencjału drukarki bezprzewodowej.