alt text goes here

CANON Konkurs Free Your Story

Wzywamy wszystkich fotografów i twórców – czy masz wszystko, co potrzebne, by wziąć udział w naszym konkursie?

Dowiedz się więcej

*Pełna treść regulaminu

 
Free your story

KONKURS FOTOGRAFICZNY CANON

#FreeYourStory

Oto nasze wyzwanie dla Ciebie – podziel się swoim spojrzeniem na świat. Weź udział w naszym konkursie fotograficzno-filmowym i walcz o wspaniałe nagrody od firmy Canon oraz warsztaty z zawodowymi fotografami i filmowcami.

Konkurs Free Your Story – nagrody

Firma Canon szuka nieodkrytych talentów, osób, które przekraczają granicę zwykłych opowieści. Zobacz, co możesz wygrać, dzieląc się swoimi opowieściami ze światem i stając do naszego konkursu fotograficzno-filmowego.

*Pełna treść regulaminu

Wyzwania

W ramach naszego konkursu Free Your Story musisz błysnąć swoją kreatywnością i pokazać zupełnie nowe podejście do tematów, które trzeba odświeżyć.

*Pełna treść regulaminu
ZASADY

Jak zgłosić się do Konkursu?

Aby wziąć udział w naszym konkursie kreatywnych filmów i fotografii, wejdź na stronę konkursu, wypełnij formularz i prześlij jedno zdjęcie lub jeden film do każdego wyzwania. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 21 września 2020 r.

Weź udział

*Pełna treść regulaminu

Co chcemy zobaczyć?

Firma Canon i niezależni profesjonaliści z różnych dziedzin związanych z tworzeniem sztuki wizualnej będą oceniać zgłoszenia pod kątem stylu, kreatywności, siły oddziaływania, oryginalności i narracji.

*Pełna treść regulaminu

What are we seeking?

Potrzebujesz inspiracji? Zobacz niektóre z najnowszych nadesłanych prac

Weź udział

FREE YOUR STORY

Dołącz do naszej społeczności

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy od firmy Canon.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ