mirrorless range
alt text goes here

Aparaty bezlusterkowe EOS M

Niewielki i lekki aparat z wymienną optyką – jakość lustrzanki cyfrowej i stała gotowość do pracy

KUP TERAZ

Wysoka jakość,
niewielkie wymiary

Wspaniałe historie dzieją się wokół nas w każdej chwili.
Potrzebujesz jedynie aparatu z którym uchwycisz kolory życia i ciekawe historie.

Canon EOS M50

EOS M50

Elegancki i klasyczny wygląd, który będzie Cię inspirował do tworzenia niezapomnianych opowieści. Ułatwią to takie cechy jak duża matryca, funkcja nagrywania filmów 4K i prosta łączność.

Przekonaj się

London river panorama at night.
Użyto EOS M50
  • f/4.0
  • 1/160
  • 8000

Co to jest aparat bezlusterkowy?

W przeciwieństwie do lustrzanki cyfrowej, która wykorzystuje lustro do odbijania światła do wizjera, aparat bezlusterkowy, określany jako aparat kompaktowy z wymienną optyką, nie ma lustra ani wizjera optycznego, dzięki czemu zwykle jest mniejszy.

Wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na duże urządzenia, seria bezlusterkowych aparatów Canon EOS M zapewnia elastyczność, wygodę oraz wysoką jakość obrazu zarówno w przypadku filmowania, jak i fotografowania. W urządzeniach tej serii zastosowano wizjer elektroniczny, co przełożyło się na mniejsze wymiary i niższą wagę korpusu, a także na większe możliwości twórcze.

Całą gamę aparatów bezlusterkowych EOS (od modeli APS-C z mniejszymi obiektywami po zaawansowane aparaty pełnoklatkowe, które zwiększają twórcze możliwości dzięki zmniejszeniu odległości między tylnym elementem obiektywu a matrycą) zaprojektowano z myślą o jak najskuteczniejszej pracy.

eos m10 lifestyle alina

Doskonała jakość

Nasze aparaty bezlusterkowe zawierają najlepsze rozwiązania z aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych firmy Canon. Dzięki temu zdjęcia i filmy mają doskonałą jakość oraz są pełne szczegółów, kolorów i nastroju, nawet przy słabym świetle.

stunning quality

Obiektywy EF-M

Poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M. W naszej ofercie możesz znaleźć obiektywy ultraszerokokątne i teleobiektywy zmiennoogniskowe, dzięki którym rozwiniesz swoją kreatywność.

Dowiedz się więcej

Close up of man with dreadlocks shot on the Canon EOS M50
Użyto EOS M50
  • f/3.5
  • 1/400
  • 100
eos m5 cinc lifestyle system

Czy mogę używać innych obiektywów?

W naszych aparatach bezlusterkowych możesz łatwo zamienić obiektyw i wykonać zdjęcie z innej perspektywy. Poza wyjątkową serią uniwersalnych i kompaktowych obiektywów EF-M możesz też stosować adapter mocowania Canon EF-EOS M, dzięki któremu uzyskasz dostęp do ponad 80 obiektywów EF-S i EF do lustrzanek cyfrowych, w tym do obiektywów specjalistycznych, na przykład typu makro lub rybie oko.

Więcej informacji

Który system EOS jest dla mnie odpowiedni?

Znajdź aparat dopasowany do Twojego stylu fotografowania i filmowania. Firma Canon zapewnia idealne rozwiązania – od modeli do pracy przy słabym oświetleniu po urządzenia do rejestrowania dynamicznych wydarzeń.

Dowiedz się więcej

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Czy potrzebujesz pomocy w wyborze aparatu?

Skorzystaj z wyszukiwarki aparatów i znajdź aparat fotograficzny dla siebie.

Znajdź aparat

Hands holding up Canon camera

Inne interesujące opcje...