mirrorless range
alt text goes here

Aparaty bezlusterkowe EOS M

Niewielki i lekki aparat z wymienną optyką – jakość lustrzanki cyfrowej i stała gotowość do pracy

KUP TERAZ

Wysoka jakość,
niewielkie wymiary

Wspaniałe historie dzieją się wokół nas w każdej chwili.
Potrzebujesz jedynie aparatu z którym uchwycisz kolory życia i ciekawe historie.

EOS M50 Mark II

EOS M50 Mark II

Twórz wysokiej jakości materiały dla swoich odbiorców i nadawaj materiałom charakterystyczny styl, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia, filmy czy transmisje na żywo.

Przekonaj się

 EOS M50 Mark II sample
  • f/3.2
  • 1/320
  • 2500

Co to jest aparat bezlusterkowy?

W przeciwieństwie do lustrzanki cyfrowej, która wykorzystuje lustro do odbijania światła do wizjera, aparat bezlusterkowy, określany jako aparat kompaktowy z wymienną optyką, nie ma lustra ani wizjera optycznego, dzięki czemu zwykle jest mniejszy.

Wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na duże urządzenia, seria bezlusterkowych aparatów Canon EOS M zapewnia elastyczność, wygodę oraz wysoką jakość obrazu zarówno w przypadku filmowania, jak i fotografowania. W urządzeniach tej serii zastosowano wizjer elektroniczny, co przełożyło się na mniejsze wymiary i niższą wagę korpusu, a także na większe możliwości twórcze.

Całą gamę aparatów bezlusterkowych EOS (od modeli APS-C z mniejszymi obiektywami po zaawansowane aparaty pełnoklatkowe, które zwiększają twórcze możliwości dzięki zmniejszeniu odległości między tylnym elementem obiektywu a matrycą) zaprojektowano z myślą o jak najskuteczniejszej pracy.

eos m10 lifestyle alina

Doskonała jakość

Nasze aparaty bezlusterkowe zawierają najlepsze rozwiązania z aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych firmy Canon. Dzięki temu zdjęcia i filmy mają doskonałą jakość oraz są pełne szczegółów, kolorów i nastroju, nawet przy słabym świetle.

stunning quality

Obiektywy EF-M

Poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M. W naszej ofercie możesz znaleźć obiektywy ultraszerokokątne i teleobiektywy zmiennoogniskowe, dzięki którym rozwiniesz swoją kreatywność.

Dowiedz się więcej

Close up of man with dreadlocks shot on the Canon EOS M50
eos m5 cinc lifestyle system

Czy mogę używać innych obiektywów?

W naszych aparatach bezlusterkowych możesz łatwo zamienić obiektyw i wykonać zdjęcie z innej perspektywy. Poza wyjątkową serią uniwersalnych i kompaktowych obiektywów EF-M możesz też stosować adapter mocowania Canon EF-EOS M, dzięki któremu uzyskasz dostęp do ponad 80 obiektywów EF-S i EF do lustrzanek cyfrowych, w tym do obiektywów specjalistycznych, na przykład typu makro lub rybie oko.

Więcej informacji

Który system EOS jest dla mnie odpowiedni?

Znajdź aparat dopasowany do Twojego stylu fotografowania i filmowania. Firma Canon zapewnia idealne rozwiązania – od modeli do pracy przy słabym oświetleniu po urządzenia do rejestrowania dynamicznych wydarzeń.

Dowiedz się więcej

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Czy potrzebujesz pomocy w wyborze aparatu?

Skorzystaj z wyszukiwarki aparatów i znajdź aparat fotograficzny dla siebie.

Znajdź aparat

Hands holding up Canon camera

Inne interesujące opcje...

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.

Zarejestruj się