Canon Camera

Aparaty bezlusterkowe EOS M

Niewielki i lekki aparat z wymienną optyką – jakość lustrzanki cyfrowej i stała gotowość do pracy

KUP TERAZ

Wysoka jakość,
niewielkie wymiary

Wspaniałe historie dzieją się wokół nas w każdej chwili.
Potrzebujesz jedynie aparatu z którym uchwycisz kolory życia i ciekawe historie.
Canon Camera

EOS M50 Mark II

Twórz wysokiej jakości materiały dla swoich odbiorców i nadawaj materiałom charakterystyczny styl, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia, filmy czy transmisje na żywo.

Canon Camera

Co to jest aparat bezlusterkowy?

W przeciwieństwie do lustrzanki cyfrowej, która wykorzystuje lustro do odbijania światła do wizjera, aparat bezlusterkowy, określany jako aparat kompaktowy z wymienną optyką, nie ma lustra ani wizjera optycznego, dzięki czemu zwykle jest mniejszy.

Wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na duże urządzenia, seria bezlusterkowych aparatów Canon EOS M zapewnia elastyczność, wygodę oraz wysoką jakość obrazu zarówno w przypadku filmowania, jak i fotografowania. W urządzeniach tej serii zastosowano wizjer elektroniczny, co przełożyło się na mniejsze wymiary i niższą wagę korpusu, a także na większe możliwości twórcze.

Całą gamę aparatów bezlusterkowych EOS (od modeli APS-C z mniejszymi obiektywami po zaawansowane aparaty pełnoklatkowe, które zwiększają twórcze możliwości dzięki zmniejszeniu odległości między tylnym elementem obiektywu a matrycą) zaprojektowano z myślą o jak najskuteczniejszej pracy.

Doskonała jakość

Nasze aparaty bezlusterkowe zawierają najlepsze rozwiązania z aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych firmy Canon. Dzięki temu zdjęcia i filmy mają doskonałą jakość oraz są pełne szczegółów, kolorów i nastroju, nawet przy słabym świetle.

Obiektywy EF-M

Poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M. W naszej ofercie możesz znaleźć obiektywy ultraszerokokątne i teleobiektywy zmiennoogniskowe, dzięki którym rozwiniesz swoją kreatywność.

Canon Camera

Czy mogę używać innych obiektywów?

W naszych aparatach bezlusterkowych możesz łatwo zamienić obiektyw i wykonać zdjęcie z innej perspektywy. Poza wyjątkową serią uniwersalnych i kompaktowych obiektywów EF-M możesz też stosować adapter mocowania Canon EF-EOS M, dzięki któremu uzyskasz dostęp do ponad 80 obiektywów EF-S i EF do lustrzanek cyfrowych, w tym do obiektywów specjalistycznych, na przykład typu makro lub rybie oko.

Który system EOS jest dla mnie odpowiedni?

Znajdź aparat dopasowany do Twojego stylu fotografowania i filmowania. Firma Canon zapewnia idealne rozwiązania – od modeli do pracy przy słabym oświetleniu po urządzenia do rejestrowania dynamicznych wydarzeń.

Canon Camera

Inne interesujące opcje...

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.