Aparaty bezlusterkowe EOS M

Niewielki i lekki aparat z wymienną optyką – jakość lustrzanki cyfrowej i stała gotowość do pracy

KUP TERAZ

Wysoka jakość,
niewielkie wymiary

Wspaniałe historie dzieją się wokół nas w każdej chwili.
Potrzebujesz jedynie aparatu z którym uchwycisz kolory życia i ciekawe historie.

Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni aparat Canon

Nasza interaktywna wyszukiwarka obiektywów pozwala przejrzeć całą gamę obiektywów i wybrać produkt najlepiej dopasowany do użytkownika i jego aparatu EOS.
Canon Camera

EOS M50 Mark II

Twórz wysokiej jakości materiały dla swoich odbiorców i nadawaj materiałom charakterystyczny styl, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia, filmy czy transmisje na żywo.

Canon Camera

Co to jest aparat bezlusterkowy?

W przeciwieństwie do lustrzanki cyfrowej, która wykorzystuje lustro do odbijania światła do wizjera, aparat bezlusterkowy, określany jako aparat kompaktowy z wymienną optyką, nie ma lustra ani wizjera optycznego, dzięki czemu zwykle jest mniejszy.

Wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na duże urządzenia, seria bezlusterkowych aparatów Canon EOS M zapewnia elastyczność, wygodę oraz wysoką jakość obrazu zarówno w przypadku filmowania, jak i fotografowania. W urządzeniach tej serii zastosowano wizjer elektroniczny, co przełożyło się na mniejsze wymiary i niższą wagę korpusu, a także na większe możliwości twórcze.

Całą gamę aparatów bezlusterkowych EOS (od modeli APS-C z mniejszymi obiektywami po zaawansowane aparaty pełnoklatkowe, które zwiększają twórcze możliwości dzięki zmniejszeniu odległości między tylnym elementem obiektywu a matrycą) zaprojektowano z myślą o jak najskuteczniejszej pracy.

Doskonała jakość

Nasze aparaty bezlusterkowe zawierają najlepsze rozwiązania z aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych firmy Canon. Dzięki temu zdjęcia i filmy mają doskonałą jakość oraz są pełne szczegółów, kolorów i nastroju, nawet przy słabym świetle.

Obiektywy EF-M

Poręczne i lekkie obiektywy wyłącznie do aparatów EOS M. W naszej ofercie możesz znaleźć obiektywy ultraszerokokątne i teleobiektywy zmiennoogniskowe, dzięki którym rozwiniesz swoją kreatywność.

EOS M6 Mark II

Czy mogę używać innych obiektywów?

W naszych aparatach bezlusterkowych możesz łatwo zamienić obiektyw i wykonać zdjęcie z innej perspektywy. Poza wyjątkową serią uniwersalnych i kompaktowych obiektywów EF-M możesz też stosować adapter mocowania Canon EF-EOS M, dzięki któremu uzyskasz dostęp do ponad 80 obiektywów EF-S i EF do lustrzanek cyfrowych, w tym do obiektywów specjalistycznych, na przykład typu makro lub rybie oko.

Który system EOS jest dla mnie odpowiedni?

Znajdź aparat dopasowany do Twojego stylu fotografowania i filmowania. Firma Canon zapewnia idealne rozwiązania – od modeli do pracy przy słabym oświetleniu po urządzenia do rejestrowania dynamicznych wydarzeń.

Canon EOS Full-Frame range

Inne interesujące opcje...

 • System EOS R

  Mocowanie obiektywu w systemie EOS R zwiększa możliwości twórcze i umożliwia uwiecznienie każdej chwili.

  Dowiedz się więcej

 • EOS R

  Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy, który zapewnia nowe możliwości twórcze fotografom i filmowcom.

  Dowiedz się więcej

 • Canon EOS RP

  Niewielki, lekki i intuicyjnie obsługiwany aparat bezlusterkowy, zaprojektowany z myślą o fotografowaniu w podróży i na co dzień.

  Dowiedz się więcej

 • Pełnoklatkowe aparaty

  Odkryj w sobie twórcę dzięki naszej serii lustrzanek cyfrowych i aparatów bezlusterkowych.

  Dowiedz się więcej

 • Aparaty z wymienną optyką

  Zaawansowane lustrzanki cyfrowe z matrycą APS-C do kreatywnej pracy na różnych poziomach.

  Dowiedz się więcej

 • Aparaty bez wymiennej optyki

  Uniwersalne aparaty stanowiące doskonałą alternatywę dla lustrzanek cyfrowych lub ich uzupełnienie.

  Dowiedz się więcej

 • Wszystkie obiektywy

  Kunszt firmy Canon i najnowsze technologie optyczne to gwarancja doskonałej jakości zdjęć i filmów.

  Dowiedz się więcej

Zainspiruj się, zarejestruj się

Nigdy nie przegapisz najnowszych ofert firmy Canon, wskazówek, poradników, aktualności oraz zaproszeń na lokalne imprezy.