Canon PowerShot PX

Kompaktowy aparat cyfrowy

Canon PowerShot PX

Możesz automatycznie dokumentować ważne wydarzenia w życiu. Ten inteligentny aparat kompaktowy w zmyślny sposób komponuje i nagrywa zdjęcia i filmy, dzięki czemu możesz uczestniczyć w uwiecznianych wydarzeniach.

Dostępne jest nowe oprogramowanie układowe. Zapewnia ono ulepszoną funkcję wspomagania śledzenia i kilka innych przydatnych funkcji. Pobierz oprogramowanie ze strony pomocy technicznej.

Zobacz aparat PowerShot PX w akcji

Eimear używa aparatu PowerShot PX w swojej młodej rodzinie. Zobacz, jak ten aparat robi zdjęcia i filmy, pozwalając Eimear w pełni uczestniczyć w rodzinnych wydarzeniach.
Canon PowerShot PX

TECHNOLOGIA

Uchwyć chwilę. Bądź jej częścią

Aparat PowerShot PX skutecznie uwiecznia ludzi i wyjątkowe chwile w życiu – automatycznie kadruje zdjęcia i filmy, używając obiektywu uchylno-obrotowego, a Ty możesz uczestniczyć w uwiecznianych wydarzeniach.

Canon PowerShot PX

Wszyscy na zdjęciu – Ty także

 • Zrobione smartfonem

  Na zdjęciach rodzinnych zawsze kogoś brakuje – fotografa. Czy istnieje sposób na to, aby znaleźć się w kadrze?

 • Zrobione aparatem PowerShot PX

  Spędzaj czas z rodziną, a tworzenie zdjęć zostaw aparatowi PowerShot PX – wszystko przebiega automatycznie, więc nie musisz odchodzić od bliskich.

Niewielkie, mobilne urządzenie

Dzięki możliwości ładowania przez port USB-C i łączenia się z urządzeniem inteligentnym w trybie Wi-Fi aparat PowerShot PX można zabrać ze sobą wszędzie. Zależy Ci na większym zakresie kontroli? Wystarczy użyć polecenia głosowego. Wystarczy powiedzieć „Hello Pixie, take a picture” (Hej, Pixie, zrób zdjęcie) i po sprawie. Wszystko bez użycia rąk. Cztery dostępne polecenia głosowe uruchamiają przydatne funkcje, takie jak filmowanie i wyszukiwanie innych osób do sfotografowania/sfilmowania****.

Canon PowerShot PX

Uśmiechy. Śmiech. Wyrazy twarzy bliskich osób.

Udane zdjęcie nie zawsze musi przedstawiać uśmiech na zawołanie – choć to popularny motyw fotograficzny. Aparat PowerShot PX rejestruje różne wyrazy twarzy i wyjątkowe reakcje, które łatwo przeoczyć.
Canon PowerShot PX

APLIKACJA

Bezproblemowa współpraca z aplikacją na smartfon

Aplikacja Connect do obsługi minikamery PTZ może polecać najlepsze zdjęcia i filmy. Analizuje materiały – te wspaniałe i te mniej udane – aby użytkownik nie musiał się zajmować selekcją.
Canon PowerShot PX

FUNKCJA

Praca w trybie bezprzewodowej kamery internetowej

Model PowerShot PX doskonale sprawdza się także jako kamera internetowa. Stosowanie programu Wireless Webcam Utility do obsługi minikamery PTZ ułatwia pracę i zwiększa użyteczność urządzenia.


* Dostępny tylko dla komputerów z systemem Windows 10.

Canon PowerShot PX
Photographer looking down view finder

Canon dąży do osiągnięcia zerowej emisji CO2 do roku 2050

Osiągniemy to, poprawiając wskaźnik emisji CO2 w cyklu życia produktu średnio o 3% rocznie. Jeśli uda się to utrzymać, do roku 2030 odnotowalibyśmy spadek o około 50% w stosunku do poziomu z 2008 r. Wiemy, że taki poziom redukcji jest zgodny z założeniami Porozumienia paryskiego.

Będziemy przeprowadzać przeglądy celów w perspektywie długoterminowej, aby sprawdzać nasz wkład w tworzenie społeczeństwa niskoemisyjnego.

Dane techniczne

 • Zmiennoogniskowy obiektyw uchylno-obrotowy

  Obiektyw zmiennoogniskowy o kącie obrotu 340˚ i kącie odchylenia 110˚ oraz zakresie ogniskowej 19–57 mm (w przeliczeniu na pełną klatkę) śledzi wydarzenia i pozwala tworzyć świetne zdjęcia i filmy.

 • Zdjęcia o rozdzielczości 11,7 megapiksela i filmy Full HD 60p

  Gotowe materiały cechują się doskonałą jakością i będą cieszyć oczy przez wiele lat.

 • Wbudowany moduł Wi-Fi

  Zapewnia połączenie z domową siecią Wi-Fi i urządzeniami inteligentnymi.

 • Ładowanie przez złącze USB-C

  Umożliwia bezproblemowe ładowanie w dowolnym miejscu.

 • Rozpoznawanie obiektu

  Możesz nadać priorytet niektórym twarzom.

 • Aktywacja głosowa

  Przydaje się, gdy chcemy wybrać moment fotografowania – szczególnie w przypadku zdjęć grupowych.

 • Dostęp do cyfrowych wspomnień

  Moduły Wi-Fi i Bluetooth® ułatwiają łączenie się ze smartfonami i tabletami. Nasza aplikacja wyświetla wszystkie zdjęcia i filmy, a ponadto przypisuje je do odpowiednich kategorii.

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot PX

Zawartość pudełka

Rozpoczęcie pracy z aparatem PowerShot PX jest bardzo łatwe. Prawdopodobnie masz już zgodną ładowarkę*** – pomóż nam zadbać o środowisko.

 • PowerShot PX

 • Kabel interfejsu

 • Instrukcja obsługi

  * Zestaw podstawowy (nie jest dostępny we wszystkich regionach): ładowarka z funkcją zasilania i ładowania oraz karta Micro SD o pojemności 16 GB.

Powiązane artykuły

Przeczytaj artykuł o tym, jak aparat PowerShot PX pomaga rejestrować mnóstwo zdjęć i filmów, dzięki czemu nikt z rodziny nie musi odrywać się od zabawy.

 • FOTOGRAFIA RODZINNA

  Uwieczniaj chwile w prosty sposób

  Aparat Canon PowerShot PX pozwala z łatwością uwieczniać codzienne chwile.

 • FOTOGRAFIA PORTRETOWA

  Portrety grupowe

  Czwórka ambasadorów firmy Canon dzieli się poradami dotyczącymi wspaniałych zdjęć grupowych.

 • PRZEWODNIK KUPUJĄCEGO

  Pomysły Canon na świąteczne prezenty

  Znajdź doskonałe prezenty dla rodziny i znajomych w tym sezonie świątecznym.

 • Powiązane produkty

  1. * Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe należą do ich prawnych właścicieli.
  2. ** Urządzenie inteligentne musi obsługiwać funkcję łączności Bluetooth w wersji 4.0 lub nowszej. Urządzenie inteligentne musi także być wyposażone w system operacyjny iOS 8.4 lub Android 5.0 (lub ich nowsze wersje).
  3. *** Wymagany jest port USB typu C o min. parametrach 5 V / 1,5 A do ładowania oraz 9 V / 2 A do zasilania ciągłego podczas pracy.
  4. **** Aktywacja głosowa nie jest dostępna we wszystkich językach. Dostępne są 4 polecenia głosowe zawierające określone słowa.