image.canon

image.canon

Korzystaj z bezproblemowego przesyłania obrazów i filmów do urządzeń i usług internetowych (a także bezpłatnej pamięci masowej w chmurze) bezpośrednio z poziomu aparatu firmy Canon*.

Dowiedz się więcej i pobierz

Bezproblemowe przesyłanie multimediów i bezpłatna pamięć masowa

Możesz automatycznie łączyć się z usługą w chmurze za pomocą aparatu firmy Canon*. Wszystkie Twoje zdjęcia i filmy – w tym pliki RAW i 4K – są bezpiecznie przechowywane w usłudze przez 30 dni** i automatycznie przesyłane do urządzeń i serwisów internetowych. Ponadto możesz korzystać z długoterminowego dostępu do biblioteki plików w rozmiarze typowym dla mediów społecznościowych i z 10 GB pamięci masowej na najważniejsze multimedia w oryginalnym rozmiarze.

Canon image.canon

Zobacz wszystkie cechy

Produkty powiązane

* Nie wszystkie aparaty firmy Canon obsługują automatyczne przesyłanie w tle. Inne zgodne aparaty firmy Canon z obsługą Wi-Fi umożliwiają łatwe ręczne przesyłanie zdjęć bezpośrednio do usługi image.canon. Pełna lista zgodnych aparatów będzie (już wkrótce) dostępna pod adresem http://image.canon. Zgodne aparaty muszą mieć połączenie z Internetem przez sieć Wi-Fi.
** Po 30 dniach oryginalne obrazy są usuwane, chyba że zostały przeniesione do usługi długoterminowego przechowywania.