SZYBKOŚĆ

Rób zdjęcia szybko i cicho: 20 kl./s1 w ciszy.

Utrwalaj ulotne, niepowtarzalne chwile

Utrwalaj ulotne, niepowtarzalne chwile i zmieniaj je w zachwycające obrazy, które przetrwają długie lata. Użyj aparatu EOS R6 do fotografowania ciągłego z bezgłośną migawką i zadziwiającą prędkością 20 klatek na sekundę1 (lub 12 kl./s w przypadku migawki mechanicznej) – rejestruj serie zdjęć do 240 plików RAW lub ponad 1000 plików JPEG z jednoczesną automatyką ekspozycji (AE) i autofokusem (AF) z funkcją śledzenia obiektu.

EOS R6, szybkość, automatyczna regulacja ostrości, kajakowanie przez rwące potoki, na fali

Idealnie wykadrowane na szczycie fali dzięki cichej elektronice pracującej z szybkością 20 kl./s. Migawka i szybkie reagowanie – dzięki temu szybkość ruchu obiektu nie utrudnia kreatywnej pracy.

© Samo Vidic / Canon Ambassador

Precyzyjny autofokus aparatu EOS R6 śledzi kajakarza płynącego rwącym potokiem rzeki.

Samo Vidic, ambasador firmy Canon, rejestruje idealny moment zmagań kajakarza dzięki szybkości na poziomie 20 kl./s i autofokusowi z funkcją śledzenia.

© Samo Vidic / Canon Ambassador

EOS R6, 20 kl./s, idealny moment lotu tancerza baletowego

Idealny moment uchwycony dzięki szybkości 20 kl./s.

© Javier Cortes / Canon Ambassador

„Możliwość zapisu nawet 20 kl./s ułatwia uwiecznianie decydujących momentów”.

Niezależnie od tego, czy fotografujesz tancerza w najwyższym punkcie skoku czy drapieżnego ptaka dopadającego ofiarę, tak szybka seria zdjęć zwiększa szanse na uchwycenie wyjątkowej chwili. W razie potrzeby dostępna jest mechaniczna migawka umożliwiająca zapis 12 kl./s1.

EOS R6 – automatyczna regulacja ostrości w akcji

Elementy sterujące zawsze pod ręką

Aparat EOS R6 jest nie tylko szybki w środku, ale także błyskawicznie reaguje na polecenia użytkownika. Elementy sterujące znajdują się dokładnie tam, gdzie się spodziewasz, a ergonomiczne funkcje, takie jak joystick AF i tylne pokrętła sterujące, umożliwiają instynktowną regulację i pozwalają skupić się na obiekcie.

Technologia zapobiegająca migotaniu


Dostępna jest również nasza uznana technologia zapobiegająca migotaniu, która eliminuje zmiany ekspozycji w przypadku migotania sztucznego światła poprzez synchronizację czasu wykonania każdego zdjęcia z momentem szczytowej jasności.

Aparat EOS R6 z funkcją automatycznej regulacji ostrości, identyfikacji poruszającego się obiektu, dotykowym ekranem LCD

Wyostrz to, co najważniejsze

Dzięki zaawansowanemu autofokusowi Dual Pixel CMOS AF II aparat EOS R6 rozpoznaje i śledzi poruszające się obiekty jak żaden inny aparat bezlusterkowy wcześniej.

Zestaw sprzętowy Wandy Martin

Kluczowy zestaw sprzętowy używany przez zawodowych fotografów

Fotograf, Wanda Martin, ambasador firmy Canon, EOS R6, Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Aparaty

EOS R6

Bez względu na to, co i jak fotografujesz, aparat EOS R6 pozwala na kreatywną pracę, która do tej pory wydawała się niemożliwa.

Więcej informacji

Obiektywy

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Ten model, należący do trójki niezbędnych profesjonalnych obiektywów RF firmy Canon, ma duży otwór przysłony, stabilizator obrazu i silnik Nano USM, który umożliwia cichą regulację ostrości.

Więcej informacji

Powiązane artykuły

Zapoznaj się z tymi artykułami, aby dowiedzieć się, dlaczego Canon EOS R6 wyróżnia się w tak wielu dziedzinach.

 • FILMOWA HYBRYDA

  Jeden aparat do zdjęć i filmów

  Oprócz zdjęć o doskonałej jakości aparat EOS R6 rejestruje wyjątkowe filmy.

 • JAKOŚĆ I STABILIZACJA OBRAZU

  Doskonała jakość obrazu w niesprzyjających warunkach

  Aparat EOS R6 jest wyposażony w technologie znane z flagowego modelu EOS-1D X Mark lll.

 • AUTOFOKUS

  Wyostrz to, co najważniejsze

  Dzięki zaawansowanemu autofokusowi Dual Pixel CMOS AF II aparat EOS R6 rozpoznaje i śledzi poruszające się obiekty jak żaden inny aparat bezlusterkowy wcześniej.

 • OBSŁUGA I OPCJE POŁĄCZEŃ

  Zaprojektowany przez firmę Canon dla Ciebie

  Konstrukcja aparatu EOS R6 od razu wyda się znajoma.

  1. Szybkość fotografowania zależy od typu akumulatora, tego, czy użytkownik korzysta z uchwytu pionowego lub łączności Wi-Fi, oraz temperatury pracy. Więcej informacji można znaleźć w danych technicznych.

   Maks. około 20 kl./s ze śledzeniem AF/AE 
   Dotyczy niektórych obiektywów RF/EF, gdy przysłona jest całkowicie otwarta. Lista zgodnych obiektywów znajduje się na oficjalnej stronie internetowej firmy Canon. Szybkość wykonywania serii zdjęć zależy od czasu naświetlania, ustawienia przysłony, stanu przysłony podczas fotografowania, rodzaju fotografowanego obiektu, jasności (zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia) i typu obiektywu.
   Maks. około 12 kl./s ze śledzeniem AF/AE*
   W przypadku korzystania z obiektywów RF i niektórych obiektywów EF. Lista zgodnych obiektywów znajduje się na oficjalnej stronie internetowej firmy Canon. Szybkość tworzenia zdjęć seryjnych można ustawić na jeden z trzech poziomów, w zależności od typu akumulatora, poziomu jego naładowania, liczby akumulatorów, używanego obiektywu, temperatury, ustawień wbudowanej sieci Wi-Fi (wł./wył.) oraz od tego, czy używany jest uchwyt akumulatora oraz adapter prądu stałego lub zasilacz sieciowy USB. Oprócz powyższych czynników innymi przyczynami skrócenia maksymalnego czasu wykonywania zdjęć seryjnych mogą być: czas naświetlania, przysłona, użycie lampy błyskowej, przetwarzanie redukcji migotania, rodzaj fotografowanego obiektu, jasność (zwłaszcza w ciemnym miejscu).