hero

EOS R

Korzystanie z systemu EOS dzięki specjalnym akcesoriom

Aparaty EOS R i Canon RP są najnowszymi pozycjami znanej rodziny urządzeń EOS, w pełni zgodnymi z systemem opracowywanym i udoskonalanym przez ostatnie trzy dekady. Te aparaty należące do systemu EOS R mają nową, innowacyjną konstrukcję, jednak można je łatwo dostosować do pracy z innymi obiektywami EF i EF-S, lampami błyskowymi Speedlite i akcesoriami.

Nadzwyczajna jakość optyczna

Obiektywy RF zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by zwiększały możliwości aparatu EOS R i wyznaczały nowe standardy w zakresie rozdzielczości. Tajemnicą ich sukcesu jest ulepszone mocowanie, które pozwala umieścić obiektyw w optymalnej odległości od matrycy. Ta pomysłowa konstrukcja pozwala tworzyć gamę obiektywów EOS RF serii L o doskonałej jakości optycznej, zapewniających bardzo szczegółowy obraz.

Zgodność z obiektywami EF i EF-S

Oprócz obiektywów RF z aparatami systemu EOS R możemy używać także modeli Canon EF lub EF-S po założeniu adaptera1. Nie powoduje to pogorszenia parametrów pracy ani jakości obrazu. Adaptery obsługują komunikację pomiędzy korpusem i obiektywem i zapewniają większą kontrolę nad parametrami pracy. Użytkownik może używać swoich obiektywów i odkrywać inne modele z systemu Canon.

1 Zobacz dane techniczne produktu

Inne interesujące pozycje
Canon related article perfect blend

EOS R

Doskonałe połączenie wygody obsługi i atrakcyjnego wyglądu

Canon EOS RP Autofocus

EOS RP

Błyskawiczne ustawianie ostrości w dowolnym miejscu

Related tell your stories

EOS R

Filmowe historie w jakości 4K – obraz pełen szczegółów

Use your EF or EF-S

Szeroki zakres opcji oświetlenia

Kolejną zaletą związaną z przynależnością do rodziny EOS jest zgodność aparatów systemu EOS R z dostępnymi akcesoriami firmy Canon, w tym z aktualną, pełną gamą lamp błyskowych Speedlite oraz specjalistycznych produktów, takich jak seria lamp Macro Ring Lite. Rozszerza to możliwości twórczej pracy przy słabym oświetleniu lub tworzeniu kreatywnych fotografii, a jednocześnie pozwala korzystać z zalet technicznych systemu EOS R.

Explore high range lighting
Explore high range lighting

Inne interesujące opcje