Superb images, day or night

EOS M6 Mark II

Doskonałe zdjęcia w dzień i w nocy

Dostępna w aparacie EOS M6 Mark II matryca APS-C CMOS o rozdzielczości 32,5 megapiksela zapewnia doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach. Możesz oczekiwać subtelnych szczegółów — nawet w jasnych i ciemnych obszarach — a także pięknych kolorów i płynnej gradacji odcieni. Kadruj, przetwarzaj i zmieniaj rozmiar obrazów bez znaczącej utraty jakości.

Maksymalna czułość ISO 25 600 umożliwia fotografowanie nawet w słabym oświetleniu, a technologia łączonej stabilizacji obrazu zapewnia 5-stopniową ochronę zapobiegającą rozmyciom obrazu w wyniku drgań aparatu.

Doskonała jakość dzięki procesorowi DIGIC 8

Sercem aparatu EOS M6 Mark II jest procesor DIGIC 8, który nie tylko kontroluje sposób działania urządzenia, ale także przetwarza dane obrazów w pliki JPEG, RAW lub Compact RAW, poprawiając w ten sposób jakość obrazu.

  • Technologia cyfrowego optymalizatora obiektywu (DLO) wewnątrz aparatu zapewnia najwyższą jakość obrazu, aby zdjęcia były wyraźne i pełne szczegółów bezpośrednio z aparatu.

  • Nawet w przypadku fotografowania z wysoką czułością ISO (do ISO 25600 z możliwością rozszerzenia do 51200) zdjęcia z aparatu EOS M6 Mark II mają niski poziom cyfrowych szumów i wyrażają atmosferę każdej chwili.

  • Pliki RAW można przetwarzać w aparacie na obrazy JPEG, korzystając z wbudowanej funkcji przetwarzania plików RAW. Można też precyzyjnie dostosować zdjęcia w trybie Twórcze wspomaganie. Procesor DIGIC 8 pozwala na regulację parametrów obrazu i tworzenie wielu wersji tego samego obrazu, z których każda ma inny wygląd i charakter.

Inne interesujące pozycje
sample basketball
Pobierz obrazy w pełnej rozdzielczości