Designed for creativity

EOS M6 Mark II

Zaprojektowany z myślą o kreatywności

Aparat EOS M6 Mark II został stworzony, by towarzyszyć Ci w twórczych poszukiwaniach – jest wystarczająco poręczny, by zabrać go ze sobą wszędzie, i na tyle uniwersalny, by fotografować nim niemal wszystko. Obudowa aparatu wykonana ze stopu magnezu jest wytrzymała i lekka, a kompaktowa konstrukcja doskonale pasuje do całej gamy lekkich obiektywów EF-M.

W jaki sposób chcesz patrzeć na otaczający Cię świat?

Odchylany o 180 stopni ekran dotykowy aparatu EOS M6 Mark II umożliwia wygodne twórcze fotografowanie pod różnymi kątami, a opcjonalny, odłączany wizjer elektroniczny zapewnia bardziej osobisty punkt widzenia, dzięki któremu można nawiązać bliższy kontakt z fotografowanym obiektem. Aparat jest również bardzo wygodny podczas używania w jasnym świetle słonecznym i można go dostosować do własnych potrzeb.

Opcjonalny wizjer elektroniczny HF-DC2 ma rozdzielczość wynoszącej 2 360 000 punktów i 100-procentowe pokrycie. Sprawdź, jakie kolory, jasność i ostrość zostaną uchwycone na zdjęciu i ciesz się bardziej realistycznym i czułym wizjerem umieszczonym z dala od korpusu aparatu dla Twojej wygody i łatwości obsługi.

Szeroka gama obiektywów

Aparat EOS M6 Mark II, należący do serii seria aparatów bezlusterkowych EOS M, jest zgodny nie tylko z obiektywami EF-M, ale także z obiektywami EF i EF-S (przy użyciu adaptera EF-EOS M), co zapewnia fotografom bardzo dużą liczbę obiektywów do wyboru.

eos m lens family

Dostęp do Twoich cyfrowych wspomnień

Aparat EOS M6 Mark II ma wbudowany moduł łączności Wi-Fi i zawsze włączoną łączność Bluetooth, co ułatwia współpracę z urządzeniami inteligentnymi.

  • Szybko i łatwo przesyłaj zdjęcia do urządzenia lub korzystaj z funkcji automatycznego przesyłania podczas robienia zdjęć. Po przesłaniu zdjęć za pośrednictwem aplikacji Canon Camera Connect możesz udostępniać je znajomym i osobom obserwującym Cię online.

  • Możesz także użyć urządzenia inteligentnego (za pośrednictwem aplikacji Camera Connect) lub komputera PC/Mac (za pośrednictwem programu EOS Utility), aby zdalnie obsługiwać aparat EOS M6 Mark II – obraz z aparatu widoczny jest na ekranie urządzenia, a Ty możesz zmieniać ustawienia aparatu i robić zdjęcia nawet z odległości 10 m. Doskonałe rozwiązanie do odkrywania nowych i kreatywnych punktów widzenia.

  • Współrzędne GPS można uzyskać ze smartfonu do aparatu EOS M6 Mark II podczas fotografowania, dzięki czemu zdjęcia będą oznaczone geoznacznikami o lokalizacji.

Zobacz wszystkie szczegóły

Gdy pierwszy raz użyjesz aparatu EOS M6 Mark II, spodoba Ci się dbałość o szczegóły, jaką charakteryzuje się ten model. Podobnie jak możliwość ładowania przez USB, która pozwala robić zdjęcia dłużej, lub samoczyszcząca się matryca, która zapobiega powstawaniu punkcików kurzu i brudu, by Twoje zdjęcia zawsze były doskonałe.

Elementy sterujące można dostosować i zaprogramować tak, aby potrzebne funkcje były zawsze pod ręką.

usbc connectivity

Inne interesujące pozycje