In less than the blink of an eye

EOS M6 Mark II

Szybciej niż w mgnieniu oka

EOS M6 Mark II to płynnie i szybko działający aparat – reaguje błyskawicznie, gdy pojawia się szansa na twórcze zdjęcie, a następnie w mgnieniu oka ustawia ostrość i fotografuje. To doskonały aparat do zdjęć ulicznych, a także do fotografowania codziennego życia — podczas rejestrowania decydujących momentów szybkość robi ogromną różnicę.

Szybkie serie zdjęć i technologia Dual Pixel CMOS AF

Aparat EOS M6 Mark II umożliwia robienie zdjęć o rozdzielczości 32,5 megapiksela z szybkością do 14 klatek na sekundę przy włączonym autofokusie. Śledź ruchome obiekty w obrębie kadru i rób serie ostrych, bardzo szczegółowych zdjęć, gdy nadejdzie odpowiedni moment. Duży bufor i obsługa kart UHS-II umożliwia zapisanie 54 klatek w formacie JPEG i 23 klatek w formacie RAW lub 36 klatek w formacie CRAW.

Dzięki opcjom wykrywania twarzy i śledzenia oczu portrety są bardzo wyraźne, a wybór punktu ostrości jest tak prosty, jak dotknięcie ekranu aparatu w jednym z 5481 punktów AF. Można użyć przycisku AF-on znajdującego się z tyłu aparatu do ustawiania ostrości za pomocą tylnego przycisku lub funkcji dotykania i przeciągania punktu AF w przypadku korzystania z opcjonalnej lampy błyskowej EVF-DC2. Natomiast funkcja wskazywania obszaru wyostrzenia pomaga ustawić perfekcyjną ostrość w trakcie ręcznej regulacji ostrości.

Inne interesujące pozycje
sample basketball

Zdjęcia seryjne w formacie RAW z szybkością 30 kl./s

Rób zdjęcia w formacie RAW w rozdzielczości 18 megapikseli* z niewiarygodną prędkością 30 klatek na sekundę przy ciągłej regulacji ostrości. Technologia Pre-shot rejestruje obrazy w sposób ciągły na 0,5 s przed naciśnięciem spustu migawki do końca, dzięki czemu zawsze uchwycisz tę wyjątkową chwilę i zyskasz uniwersalny plik RAW.

sample basketball

* 75% obszaru obrazu