Capture compelling video

EOS M6 Mark II

Nagrywanie atrakcyjnych filmów

Nagrywaj twórcze filmy przy użyciu tego samego aparatu, za pomocą którego uwielbiasz fotografować, rejestrując niesamowite ujęcia w rozdzielczości 4K, filmy poklatkowe i ujęcia w zwolnionym tempie. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się tworzeniem filmów niezależnych, przygotowywaniem materiałów na bloga lub vloga, czy też po prostu lubisz nagrywać filmy rodzinne, dzięki aparatowi EOS M6 Mark II Twoje nagrania będą wyglądały profesjonalnie za sprawą technologii regulacji ostrości Dual Pixel CMOS AF i ekranowi dotykowemu, który sprawia, że ustawianie ostrości jest łatwe i automatyczne, a ponadto ma kinematograficzny charakter.

Zacznij tworzyć

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, który chce zająć się filmowaniem przy użyciu niewielkiej, praktycznej kamery, funkcja VideoSnapshot pozwoli Ci zrobić pierwszy krok w kierunku nagrywania twórczych filmów poprzez łączenie krótkich nagrań w kamerze, tak aby można było łatwo dokumentować podróże i wydarzenia.

Profesjonalna regulacja ostrości

Nasz ceniony system Dual Pixel CMOS AF obejmuje niemal całą klatkę i może z łatwością śledzić ruchome obiekty w kadrze — w tym twarze — utrzymując na nich ostrość. Dostosuj szybkość regulacji ostrości, aby uzyskać płynne efekty przejścia, i przenieś punkt ostrości z jednego obiektu na drugi, dotykając ekranu dotykowego aparatu (lub urządzenia inteligentnego z uruchomioną aplikacją Canon Camera Connect).

Użyj aparatu EOS M6 Mark II z obiektywem z technologią STM lub Nano USM, aby uzyskać płynną i cichą regulację ostrości, która zapewnia tak profesjonalnie efekty, jak wskazuje na to jej nazwa.

Wybierz swój kadr

Nagrywaj filmy w rozdzielczości 4K z prędkością 25 kl./s lub 30 kl./s, korzystając z pełnej szerokości matrycy kamery, aby uzyskać prawdziwie kinowe nagrania, które doskonale prezentują się na ekranie domowego telewizora. Możesz też włączyć tryb Full HD, aby uzyskać większą szybkość klatek (50/60p) lub wybrać tryb dużej szybkości klatek (100/120 kl./s), który jest idealny do nagrywania w bardzo zwolnionym tempie.

Możliwe jest także nagrywanie na zewnętrznym rejestratorze za pomocą wyjścia HDMI aparatu.

sample beach volleyball

Ścieżka dźwiękowa, na jaką zasługują Twoje filmy

Nagraj dźwięk, który brzmi tak dobrze, jak wyglądają Twoje filmy. Ustaw poziom nagrywania automatycznie lub ręcznie i użyj złącza mikrofonu zewnętrznego, aby nagrywać dźwięk podczas rejestrowania ujęć.

Zobacz ruch z zupełnie innej perspektywy

Poza filmowaniem poruszających się obiektów w zwolnionym tempie z prędkością 120 kl./s możliwe jest też rejestrowanie filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K, w których ruch jest rejestrowany w niewielkiej skali czasowej. Skonfiguruj aparat, określ odstęp między ujęciami oraz liczbę klatek, które mają zostać zarejestrowane, i wróć nieco później, aby obejrzeć wspaniały film w rozdzielczości 4K stworzony przez aparat EOS M6 Mark II.

Inne interesujące pozycje