ARTYKUŁ

Canon EOS 90D: Wszechstronność

EOS 90D Versatility Article

Intuicyjnie obsługiwana konstrukcja lustrzanki cyfrowej

Model EOS 90D to wynik wieloletniego dopracowywania konstrukcji aparatu – procesu jej ciągłego doskonalenia, zwieńczonego powstaniem sprzętu, który od pierwszego momentu sprawia wrażenie niezwykle intuicyjnego. Zauważysz drobne szczegóły, takie jak podwójne pokrętło multi-sterownika, umożliwiające regulację ostrości podczas fotografowania, a także konfigurowalne tryby fotografowania i elementy sterujące.

EOS 90D Take a clear view Zoom Lens
© Copyright Fergus Kennedy

Ciesz się wyraźnym obrazem

Oczywiście EOS 90D – jako lustrzanka cyfrowa – ma inteligentny wizjer optyczny, który umożliwia precyzyjne śledzenie poruszających się obiektów, takich jak lecące ptaki, oraz niezwykle dokładne fotografowanie. Informacje są nakładane na podgląd w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownik jest na bieżąco z każdym aspektem działania kamery.

EOS 90D All-day battery life
© Copyright Fergus Kennedy

Akumulator do całodziennej pracy

Duży akumulator umożliwia wykonanie 1300 zdjęć na jednym ładowaniu*, dzięki czemu możesz dłużej fotografować w plenerze. Uchwyt akumulatora pozwala na korzystanie z drugiego akumulatora, podwajając czas użytkowania między kolejnymi ładowaniami i ułatwiając obsługę aparatu podczas fotografowania w pionie.

EOS 90D Balance and Comfortable Grip
© Copyright Fergus Kennedy

Klasyczna konstrukcja lustrzanki EOS 90D, z wyprofilowanym uchwytem, jest dobrze wyważona i wygodna w obsłudze podczas fotografowania z użyciem długich lub krótkich obiektywów, dzięki czemu aparat ten jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla fotografów przyrody i sportu.

EOS 90D Built-in wireless connectivity
© Copyright / 60 znaków. wszystkie języki

Wbudowany moduł łączności

Model EOS 90D wyposażono w łączność Wi-Fi i Bluetooth, co umożliwia nie tylko szybkie i łatwe udostępnianie zdjęć za pośrednictwem urządzenia inteligentnego z aplikacją Canon Camera Connect, ale także zdalne sterowanie ustawieniami aparatu. Na ekranie swojego urządzenia możesz obserwować obraz z aparatu, dostosowywać ustawienia i zmieniać tryby, a także robić zdjęcia, przebywając z dala od aparatu. To doskonały sposób na fotografowanie przyrody z bliska bez płoszenia zwierząt. Gdy jesteś w domu możesz synchronizować obrazy z urządzeniem inteligentnym lub komputerem PC/Mac.

Aparat EOS 90D można także podłączyć zdalnie do komputera PC lub Mac za pomocą dołączonego oprogramowania EOS Utility, co świetnie sprawdza się podczas fotografowania w studiu.


< Powrót do przeglądu aparatu EOS 90D

Inne interesujące pozycje...