ARTYKUŁ

Canon EOS 90D: Jakość obrazu

EOS 90D Black Throated Diver

Jakość obrazu, która robi wrażenie

Matryca CMOS APS-C o rozdzielczości 32,5 megapiksela współpracuje z dostosowanym do niej procesorem obrazu DIGIC 8, zapewniając fantastyczną jakość obrazu – niezwykłą wyrazistość, znakomite odwzorowanie odcieni i bogate kolory. Natomiast szum przy słabym oświetleniu jest ograniczony do absolutnego minimum. Podczas fotografowania z ręki przy słabym oświetleniu czułość jest rozszerzana do ISO 25 600, a szeroki zakres dynamiczny pozwala zachować szczegóły nawet w jasnych i ciemnych partiach obrazu.

EOS 90D EF Lens
© Copyright Fergus Kennedy

Doskonałe połączenie wydajności i mobilności

Zaprojektowana i produkowana wyłącznie przez firmę Canon matryca CMOS o rozdzielczości 32,5 megapiksela, pozwala rejestrować najdrobniejsze szczegóły. Format APS-C jest wystarczająco duży, by zapewnić pełną kontrolę nad głębią ostrości, a jednocześnie na tyle mały, by aparat EOS 90D (i jego obiektywy) zapewniał mobilność i doskonałe wyważenie.

EOS 90D Travel Photography
© Copyright Fergus Kennedy
EOS 90D 100% Crop
Kadrowanie 100%

Zoptymalizowana jakość obrazu

Funkcja przetwarzania obrazu w aparacie pozwala zmaksymalizować jego jakość. Technologia cyfrowego optymalizatora obiektywu (DLO) może być stosowana podczas fotografowania, dzięki czemu każda klatka jest dostosowywana do charakterystyki obiektywu. Co zyskuje użytkownik? Obrazy, które są wyraźne i pełne szczegółów – rejestrowane bezpośrednio za pomocą aparatu.

Dzięki funkcji obróbki obrazów RAW w aparacie pliki RAW można przekształcać za jego pomocą w obrazy JPEG. Natomiast funkcja twórczego wspomagania umożliwia precyzyjne dopracowywanie obrazów. Procesor DIGIC 8 pozwala na regulację parametrów obrazu i tworzenie wielu wersji tego samego obrazu, z których każda ma inny wygląd i charakter.


< Powrót do przeglądu aparatu EOS 90D

Inne interesujące pozycje...