Hero 4k Lifestyle Music Promo

Przejdź na kinowy standard 4K

Krystalicznie czysty i wyraźny obraz

Zaawansowana matryca światłoczuła aparatu EOS 5D Mark IV umożliwia uwiecznianie wydarzeń na filmie z większą szczegółowością i wyrafinowaniem. Dzięki opcjom nagrywania w wysokiej rozdzielczości 4K1 i Full HD z różną liczbą klatek na sekundę, np. w zwolnionym tempie w trybie 60p, filmowanie lustrzanką cyfrową zyskało nowy wymiar.

Capture the moment

Uchwyć chwilę

Obejrzyj film

Doskonałe zdjęcia
z klatek filmu

Dzięki funkcji przejętej z modelu EOS-1D X Mark II aparat EOS 5D Mark IV umożliwia nagrywanie filmów 4K i zapisanie każdej klatki jako pięknego i szczegółowego zdjęcia w rozdzielczości 8,8 megapiksela w pliku JPEG na karcie pamięci.

4K Screengrab Music Promo

Duża szybkość klatek

Zapis nagrań z większą szybkością klatek zapewnia nowe, atrakcyjne możliwości tworzenia wciągających relacji z wydarzeń. Funkcja nagrywania filmów HD z szybkością 120 kl./s umożliwia rejestrowanie nawet najszybszych obiektów z bardzo dużą szczegółowością.

Shooting high frame rate with EOS 5D Mark IV

Film o dużej szybkości klatek

Obejrzyj film

Profesjonalna regulacja ostrości

W aparacie EOS 5D Mark IV zastosowano Dual Pixel CMOS AF, jedno z najważniejszych usprawnień w stosunku do modelu EOS 5D Mark III. Dzięki możliwości płynnego i precyzyjnego zmieniania ustawień ostrości w każdej rozdzielczości, od 4K do Full HD, wystarczy dotknąć wyświetlacza LCD w miejscach ustawiania ostrości i pozwolić, aby aparat zrobił resztę.

Shooting movies professionally with EOS 5D Mark IV

Canon Log Gamma

Dodanie funkcji krzywej Canon Log do aparatu EOS 5D Mark IV zapewnia szeroki zakres dynamiczny i bardzo dużą rozpiętość tonalną, a co za tym idzie sporą swobodę pracy przy obróbce w studiu.

Więcej informacji

EOS 5D Mark IV

Zachowanie szczegółów na filmach HDR

Poprzez przełączanie między normalnymi, a niedoświetlonymi klatkami tryb HDR kompresuje najjaśniejsze obszary ujęcia i pozwala zachować więcej szczegółów obrazu. W rezultacie otrzymujemy obraz o szerokim zakresie dynamicznym.

Shooting high dynamic range movies with 5D Mark IV

Wszystko dzięki trybowi HDR

Obejrzyj film

Zwolnione tempo i niezwykłe nagrania

Funkcje samowyzwalacza aparatu EOS 5D Mark IV umożliwiają niezwykle wyraźne nagrywanie wydarzeń w trybie zdjęć poklatkowych. W ten sposób można zarejestrować nawet 3600 zdjęć, które utworzą wyjątkowy, dynamiczny film Full HD o długości około 2 minut.

Shooting timelapse on beach with EOS 5D Mark IV

Film ze zdjęć poklatkowych

Obejrzyj film

Gniazda mikrofonu,
słuchawek
i HDMI

Gniazda na mikrofon i słuchawki umożliwiają nagrywanie doskonałych filmowych ścieżek dźwiękowych i monitorowanie dźwięku pod kątem idealnej głośności. Gniazdo HDMI umożliwia przesyłanie pełnego zakresu dźwięku i nieskompresowanych sygnałów wyjściowych Full HD do rejestratorów zewnętrznych lub monitorów.

Shooting HDMI out with EOS 5D Mark IV

Stereofoniczny mikrofon
kierunkowy DM-E1

Po podłączeniu mikrofonu zewnętrznego DM-E1 do aparatu EOS 5D Mark IV można nagrywać doskonałe ścieżki dźwiękowe filmów i monitorować dźwięk pod kątem optymalnej głośności. Gniazdo HDMI umożliwia przesyłanie pełnego zakresu dźwięku i nieskompresowanych sygnałów wyjściowych Full HD do rejestratorów zewnętrznych lub monitorów.

Dowiedz się więcej

EOS 5D Mark IV with DM-E1 microphone

Przypisy

Zapoznaj się z zaletami