Stay connected

Pozostań w łączności

Bezproblemowa
integracja

Wbudowane moduły Wi-Fi i NFC pozwalają łączyć aparat EOS 5D Mark IV ze smartfonem, z tabletem lub laptopem albo bezpośrednio z wybraną usługą udostępniania zdjęć. To rozwiązanie sprawdza się idealnie w przypadku przesyłania zdjęć klientom lub udostępniania ich w serwisach społecznościowych. Obsługa protokołów FTP/FTPS przyda się osobom fotografującym w miejscach z dostępem do sieci Wi-Fi, którym zależy na dodatkowych zabezpieczeniach.

Wi-Fi GPS and NFC on EOS 5D Mark IV

Łączenie
i zdalne fotografowanie

Aparatem EOS 5D Mark IV można sterować bezprzewodowo z urządzeń inteligentnych z zainstalowaną aplikacją Canon Camera Connect (system iOS lub Android). Użytkownik może rejestrować obraz z trudno dostępnych punktów obserwacyjnych i zdalnie sterować takimi funkcjami jak dotykowe ustawianie ostrości – jest to świetne rozwiązanie dla osób odpowiedzialnych za płynną regulację ostrości filmów.

Using tablet remote with the EOS 5D Mark IV

Kadrowanie i zmiana rozmiaru

Funkcja kadrowania i zmiany rozmiaru podczas odtwarzania w aparacie EOS 5D Mark IV pozwala zmieniać kompozycję po wykonaniu zdjęć poprzez łatwą zmianę rozmiaru zdjęć z myślą o natychmiastowym udostępnianiu przez wbudowany moduł Wi-Fi. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku aparatu EOS-1D X Mark II, fotografowie mogą kadrować obrazy zgodnie z własnymi preferencjami, a następnie szybko wysyłać je do redaktorów i stanowisk obsługi zdjęć.

Crop and resize image with EOS 5D Mark IV

Większy zasięg
sieci Wi-Fi

Moduł WFT-E7 umożliwia skuteczniejszą pracę aparatu w środowisku bezprzewodowym. Fotografowanie mogą przesyłać bezprzewodowo obrazy z aparatu do komputera z większej odległości, a także korzystać z udoskonalonych funkcji zdalnego fotografowania i serwera multimedialnego.

Wi-Fi transmitter WFT-E7 for EOS 5D Mark IV
Connect around the world with 5D Mark IV

W kontakcie ze światem

Wbudowany moduł GPS dodaje do każdego zdjęcia dane dotyczące lokalizacji i dba o dokładność zegara wewnętrznego aparatu EOS 5D Mark IV. Jest on również bardziej wydajny energetycznie, dzięki czemu będziesz fotografować jeszcze dłużej. Dane GPS ułatwiają katalogowanie zdjęć, a także odnajdywanie określonych miejsc fotografowania.

Dane zawsze pod ręką

Fotoreporterom zależy na możliwości rejestrowania wszystkich szczegółów, w tym ważnych informacji w formie pisemnej. Użytkownicy mogą przesyłać do aparatu EOS 5D Mark IV szablony metadanych zawierające dane osobiste i informacje dotyczące fotografowania. W ten sposób każde zarejestrowane zdjęcie będzie zawierało te informacje w polach metadanych IPTC.

Share date via IPTC with EOS 5D Mark IV

Szybkie i niezawodne
przesyłanie danych

Łączność USB 3.0 umożliwia szybkie przesyłanie plików na dysk komputera PC lub Mac, dzięki czemu nadaje się do udostępniania materiałów w środowiskach studyjnych.

USB connectivity with EOS 5D Mark IV

Uniwersalne
opcje zapisu

Aparat EOS 5D Mark IV ma gniazda kart SD i CF obsługujące szybkie karty UDMA 7 i zapis danych z szybkością do 167 MB/s.

EOS 5D Mark IV dual card slots

Zapoznaj się z zaletami