EOS 5D Mark IV

W rękach profesjonalistów

Ulla Lohmann mierzy się z najtrudniejszą wspinaczką na Tasmanii

Przez wiele lat Ulla miała obsesję na punkcie zdobycia i sfotografowania legendarnej kolumny skalnej Totem Pole. Oto relacja z podjętej przez nią próby.

Zobacz artykuł

Ulla Lohmann tackles Tasmania’s toughest climb

Fergus Kennedy

Chcieliśmy nagrać film przedstawiający dynamiczne sceny sportowe, wykorzystując dopasowane ujęcia. Z tego względu zależało nam na jak najlepszej jakości i możliwości swobodnej korekty obrazu w postprodukcji. Dzięki profilowi Canon Log aparat EOS 5D Mark IV mógł nam to zapewnić.

Zobacz artykuł

Image of a drone making avideo

W pogoni za ujęciem

Podążaj za grupą znanych na całym świecie fotoreporterów Reutersa, którzy podróżują po świecie w poszukiwaniu inspirujących historii z aparatem EOS 5D Mark IV.

Więcej informacji

hannibal_Hanschke

Christian Anderl

„Ten aparat spełnia wszystkie moje potrzeby. To doskonałe połączenie technologii do pracy w słabym oświetleniu i przyjemnej obsługi”.

Zobacz artykuł

Ulla Lohmann

– Gdy ktoś mnie pyta, dlaczego warto zmienić aparat, moja odpowiedź jest prosta: ten aparat zniesie wszystko, i to bez utraty wydajności.

Zobacz artykuł

Vanuatu tribesman jumping caught with EOS 5D Mark IV
Użyto EOS 5D Mark IV
  • f/10.0
  • 1/2500
  • 1000

Petri Mast want to tell the story of the couple

Finish photographer Petri Mast is driving by creating the perfect wedding image that tells the story of the most important day. A day were there´s no room for failure.