ROZWIĄZANIA

NAWIGATOR USTAWIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Stwórz bezpieczny ekosystem drukowania i skanowania dzięki bezpłatnemu, łatwemu w obsłudze Nawigatorowi ustawień bezpieczeństwa firmy Canon. Pobierz zalecane ustawienia zabezpieczeń dla swojego środowiska i wzmocnij swoją ochronę IT.
Nawigator ustawień bezpieczeństwa_3

OMÓWIENIE

Konfigurator zasad bezpieczeństwa wbudowany w urządzenie Canon

Nawigator ustawień bezpieczeństwa wykorzystuje technologię wbudowaną w urządzenie Canon oraz podawane przez Ciebie informacje, aby w łatwy sposób zastosować ustawienia zabezpieczeń odpowiednie dla danego środowiska.

Nawigator ustawień bezpieczeństwa pomaga chronić Twoją firmę

Urządzenia drukujące podłączone do sieci mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa. Urządzenia firmy Canon są wyposażone w najnowsze funkcje i rozwiązania zabezpieczeń, które pomagają ograniczyć te zagrożenia.

Korzystanie z tych funkcji jako elementów cyberbezpieczeństwa i stosowanie razem z Nawigatorem ustawień zwiększających bezpieczeństwo pozwala chronić urządzenia, dane i firmę.

Zalety Nawigatora ustawień bezpieczeństwa

Dowiedz się, w jaki sposób Nawigator ustawień bezpieczeństwa pomaga chronić najważniejsze dane i infrastrukturę druku.

 • Nie jest wymagana wiedza z zakresu cyberbezpieczeństwa

  Nie musisz być ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań, a Nawigator ustawień bezpieczeństwa wskaże odpowiednią konfigurację dla konkretnego środowiska.

 • Szybka i łatwa konfiguracja

  Za jednym razem można skonfigurować ponad 100 parametrów zabezpieczeń, dzięki czemu cała operacja przebiega w szybki i prosty sposób.

 • Łatwe zarządzanie

  Można monitorować zastosowane ustawienia i w razie potrzeby łatwo je zmieniać lub przywracać indywidualne ustawienia.

 • Bezpłatne rozwiązanie

  Nawigator ustawień bezpieczeństwa nic nie kosztuje, dzięki czemu wszyscy nasi klienci mogą korzystać z bezpiecznego środowiska drukowania i skanowania.

Recommended Security Settings_PL.mp4

Przejmij kontrolę nad konfiguracją zabezpieczeń urządzenia

Współcześnie w miejscach pracy widać rosnące zapotrzebowanie na sieciowe technologie skanowania i drukowania, które muszą być odpowiednio zabezpieczone.

W tym celu wymagane jest skonfigurowanie wielu parametrów zabezpieczeń urządzenia, co wymaga czasu, a prawdopodobnie także dogłębnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa IT.

Nawigator ustawień bezpieczeństwa jest łatwy w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy IT, ponieważ wszystkie zalecane ustawienia można zastosować jednym naciśnięciem przycisku.

Chroń swoje urządzenie

Chroń swoje urządzenia przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Skonfiguruj uwierzytelnianie dwuetapowe i ograniczenia funkcji urządzeń, aby chronić zarówno urządzenia, jak i rozwiązania oparte na chmurze.

Ochrona danych i dokumentów

Zapobiegaj potencjalnym wyciekom informacji. Zapewnij poufność danych w sieci, korzystając z protokołów IPSec i TLS 1.3, a także funkcji filtrowania portów i standardu WPA3.

Security Settings Navigator_19.jpg

Ochrona sieci

Chroń sieć przed atakami ze strony złośliwego oprogramowania.

Weryfikacja systemu podczas uruchamiania z obsługą funkcji Platform Firmware Resiliency (NIST SP800-193) i Automatic Recovery oraz SIEM i McAfee Embedded Control analizują urządzenie w czasie rzeczywistym, aby wykrywać i zapobiegać atakom zewnętrznym.

Zachowanie zgodności z przepisami i ochrona reputacji

Przestrzegaj przepisów dotyczących danych, aby uniknąć kar i utrzymać renomę firmy. Zwiększ poziom swoich zabezpieczeń dzięki łatwemu w obsłudze Nawigatorowi ustawień bezpieczeństwa. Możesz też zwrócić się do ekspertów firmy Canon, którzy stworzą rozwiązanie dostosowane do Twojego środowiska biznesowego.

Security Settings Navigator_20.jpg
Nawigator ustawień bezpieczeństwa_3_miniatura-wideo_02

Instrukcje

Nawigator ustawień bezpieczeństwa

Po udzieleniu odpowiedzi na maksymalnie cztery pytania Nawigator ustawień bezpieczeństwa przedstawi zalecane ustawienia zabezpieczeń oraz etapy ich konfiguracji. Obejrzyj film instruktażowy, aby dowiedzieć się więcej.

Pobierz materiały

Zapoznaj się z krótką ulotką wyjaśniającą zalety Nawigatora ustawień bezpieczeństwa i dowiedz się, jak za pomocą tego narzędzia zastosować ustawienia zabezpieczeń.

Podręcznik online

Kliknij poniższe łącze, aby przejść do strony internetowej podręcznika online firmy Canon. Nawigator ustawień bezpieczeństwa można znaleźć w sekcji „Informacje o zabezpieczeniach” na stronie instrukcji obsługi posiadanego przez Ciebie urządzenia.

Nawigator ustawień bezpieczeństwa_kod QR

Powiązane produkty i rozwiązania

Odkryj inne produkty, usługi i rozwiązania programowe, które mogą pomóc Twojej organizacji w zwiększeniu wydajności pracy.

Odkryj nowe możliwości

Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób firma Canon pomaga zwiększyć bezpieczeństwo w biurze.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat Nawigatora ustawień
bezpieczeństwa lub innych rozwiązań firmy Canon?

Polityka prywatności
 • Najszybciej jak to możliwe
 • 10:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • +48

Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

Przepraszamy

Błąd