USŁUGI ZARZĄDZANIA DRUKIEM (MPS)

Nasze podejście do usług MPS

Każda organizacja jest inna. Dlatego w ramach usług zarządzania drukiem firmy Canon poświęcamy czas na poznanie wymagań biznesowych i informatycznych klienta, aby stworzyć usługę dostosowaną bezpośrednio do jego potrzeb.
ZADAJ PYTANIE
alt text

Nasze podejście do usług MPS

Omówienie podejścia do MPS

Dzięki usługom zarządzania drukiem (MPS) firmy Canon korzystamy z naszej wiedzy branżowej, aby zapewniać większe bezpieczeństwo, szybsze procesy drukowania, bardziej wydajne przepływy pracy i zrównoważony rozwój oraz zmniejszyć wydatki w możliwie najkrótszym czasie, łącząc metody ITIL® i PRINCE2® na każdym etapie procesu.
alt text
Canon Camera

Analiza

Zaczynamy od dokładnego zbadania sytuacji i przedstawiamy pełny obraz dotyczący bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju oraz wszelkich nieefektywności w kontekście obiegu dokumentów i przepływu informacji w Twojej organizacji.

Następnie wskażemy obszary, w których występują możliwe do wyeliminowania straty i problemy w procesach drukowania i przechwytywania dokumentów.

Projekt

Na podstawie wyników wyszczególnionych na etapie rozpoznania zaprojektowaliśmy rozwiązanie, które pomoże zwiększyć wydajność i udoskonalić strategię transformacji cyfrowej, dzięki czemu możesz skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

W trakcie tego procesu opracowujemy zasady optymalizacji z myślą o Twojej organizacji. Są one obsługiwane przez architekturę opartą na najnowocześniejszej technologii chmury oraz bezpiecznych i zrównoważonych rozwiązaniach i usługach.

A group of professionals in a meeting
Canon Camera

Transformacja i wdrożenie

Po opracowaniu rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu projektem, aby nadzorować jego wdrożenie i wprowadzenie w organizacji.

Czerpiąc z naszej wiedzy w zakresie zarządzania zmianami, współpracujemy z Twoimi zespołami komunikacyjnymi, aby zapewnić bezproblemowy okres przejściowy i długotrwałe, proste użytkowanie.

Wsparcie i zarządzanie

U podstaw naszej oferty MPS leży usługa zarządzania flotą urządzeń, która pozwala nam mierzyć nakłady i skanowania względem uzgodnionych kluczowych wskaźników wydajności oraz zapewniać obsługę i wsparcie z myślą o wysokiej dostępności i dotrzymywaniu warunków umów SLA. Oprócz tego oferujemy skuteczną i wydajną obsługę klienta, pomoc techniczną IT i inne usługi cyfrowe, które pomagają zapewnić płynne działanie wszystkich urządzeń.

Po uruchomieniu usługi będziemy zarządzać Twoim rozwiązaniem w długiej perspektywie, aby mieć pewność, że wszystko działa tak, jak powinno, i dbać o Twoje potrzeby obecnie i w przyszłości.

Canon Camera
Canon Camera

Przegląd

Usługi zarządzania drukiem firmy Canon obejmują regularne przeglądy w celu zapewnienia pełnego wykorzystania zalet rozwiązania i jego optymalizacji z biegiem czasu w reakcji na zmieniające się potrzeby – nie tylko pod względem wydajności, ale także ważnych celów równoległych, takich jak bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój.

Określamy jasne zasady zarządzania umowami, dzięki czemu można łatwo śledzić, kiedy, jak i z kim będziemy sprawdzać status umowy MPS. Co najważniejsze, w ramach przeglądu będziemy określać nowe możliwe obszary rozwoju Twojej firmy – na przykład możliwości związane z cyfrową transformacją, pracą hybrydową, technologiami chmury oraz technologiami mobilnymi – aby pomóc Ci rozwijać się w dłuższej perspektywie.

OPIS WDROŻENIA

„Dzięki rozwiązaniu MPS firmy Canon udało nam się zaoszczędzić około 35% ogólnych kosztów drukowania”.

Jon Burnby
Dyrektor działu IT Services Europe, Fujitsu
Canon Camera

USŁUGI

Usługi zarządzania drukiem

Stwórz zoptymalizowaną, bezpieczną i zrównoważoną infrastrukturę urządzeń, korzystając z usług zarządzania drukiem firmy Canon realizowanych w sposób, który najbardziej Ci odpowiada: za pośrednictwem chmury, lokalnym serwerze lub w środowisku hybrydowym.

USŁUGI

Usługi w zakresie transformacji cyfrowej

Przeprowadź transformację cyfrową, łącząc nasze usługi zarządzania drukiem klasy korporacyjnej i rozwiązania do współpracy w środowisku pracy w jednym pakiecie.

an image representing digital transformation
Workspace Collaboration Solutions

ROZWIĄZANIA

Rozwiązania do współpracy w ramach obszaru roboczego

Zmień sposób prowadzenia działalności dzięki zaawansowanym rozwiązaniom – umożliwiającym skanowanie, odczytywanie danych, automatyzację obiegu dokumentów i obsługę dokumentów w chmurze – które współdziałają ze sobą, aby zapewnić bezpieczny przepływ informacji w Twojej organizacji.

Powiązane produkty/rozwiązania

Poznaj więcej rozwiązań firmy Canon, które uzupełniają nasze usługi zarządzania drukiem

Odkryj nowe możliwości

Dowiedz się więcej o tym, jak rozwiązania i usługi firmy Canon mogą pomóc w dostosowaniu się do nowego hybrydowego sposobu pracy.

 • Cloud Enablement in workspace Transformation

  Gotowość na niespodziewane sytuacje

  Sposób, w jaki rozumiemy „normalną” pracę, całkowicie się zmienił i zmienia się nadal. Przedstawiamy sposób na zachowanie elastyczności.

 • Chmura to teraz nowa normalność

  Umożliwienie pracy w nowym środowisku

  Dowiedz się, jak technologia chmury pozwoli zespołom współpracować w zmieniającym się, hybrydowym miejscu pracy przyszłości.

 • Zdjęcie przedstawiające papierową chmurę, z której spadają papierowe dokumenty.

  Adaptacja do środowiska pracy przyszłości za pomocą chmury

  Poruszaj się po środowisku pracy przyszłości dzięki wykorzystaniu technologii chmury, aby zapewnić wydajną i bezpieczną współpracę.

 • Obraz młodego mężczyzny patrzącego na laptopa

  Czego można się spodziewać po miejscu pracy przyszłości

  Poznaj trendy wpływające na miejsce pracy przyszłości, a także wskazówki dotyczące tego, jak się na nie przygotować.

 • POTRZEBUJESZ POMOCY?

  Chcesz uzyskać więcej informacji o tym produkcie?