USŁUGI

Usługi przechwytywania dokumentów i przetwarzania danych

Document Capture and Data Processing Services

Wykorzystaj potencjał inteligentnej automatyzacji procesów

Zwiększ wydajność i zadbaj o lepszą obsługę klientów poprzez usprawnienie przechwytywania i przetwarzania dokumentów korzystając z usług o najwyższej jakości.

Procesy, takie jak obsługa nowego klienta (customer onboarding) czy rozliczanie należności (AP) mogą być realizowane szybciej i w bardziej ekonomiczny sposób, a to pozwoli utrzymać klientów i zapewni konkurencyjność na rynku. Korzystaj z możliwości inteligentnej automatyzacji procesów dzięki usłudze outsourcingowej, która wykorzystuje zarówno fizyczne, jak i cyfrowe kanały komunikacji.

Nasza oferta

Usługi skanowania

Zadbaj o jakość dokumentów i uwolnij swój personel od procesów wykonywanych ręcznie poprzez outsourcing otwierania, sortowania, przygotowywania i skanowania dokumentów fizycznych.

Usługi przechwytywania

Automatyzacja przechwytywania dokumentów cyfrowych – w tym klasyfikacji dokumentów, wyodrębniania kluczowych danych i ich weryfikacji – zapewnia oszczędność czasu.

Przechwytywanie z rozpoznawaniem danych

Zaawansowane inteligentne techniki oparte na sztucznej inteligencji umożliwiają analizę, zrozumienie i identyfikację treści i kontekstu nieuporządkowanych dokumentów.

Usługi wzbogacania danych

Wzbogacaj dane bez wysiłku i zwiększaj ich wartość poprzez dopasowanie ich do danych głównych lub ręczne dodawanie pól danych.

Usługi walidacji

Potwierdzaj dokładność, kompletność, integralność i autentyczność dokumentów oraz danych w kontekście wymagań biznesowych – w celu zadbania o ich przydatność.

Usługi dostarczania

Korzystaj z cyfrowych dokumentów i wyodrębnionych danych dostarczanych bezpośrednio do Twojej firmy za pośrednictwem protokołu SFTP lub przesyłanych bezpośrednio do systemu firmy.

Możliwości

Miejsca przetwarzania

Dane będą przetwarzane z zachowaniem najwyższego poziomu zabezpieczeń w jednym z naszych centrów usług wspólnych.

Wykwalifikowani operatorzy

Nasi przeszkoleni i doświadczeni operatorzy są wielojęzyczni i pracują w bezpieczny sposób w całej Europie i poza tym kontynentem.

Bezpieczny dostęp zdalny

Zdalny dostęp i zdalne przetwarzanie danych jest w pełni zgodne z europejskimi przepisami.

Process locations

Pobierz zawartość

Download content

Zaawansowane przenoszenie działań

Uwolnij swoich pracowników od żmudnych czynności manualnych i skup się na najważniejszych działaniach biznesowych. Zaawansowane przenoszenie działań pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Zakres tych działań obejmuje walidację, sprawdzanie, analizowanie i raportowanie w imieniu klienta.

DB Schenker

Opis wdrożenia – DB Schenker CR

Pomogliśmy firmie DB Schenker CR, dostarczajac jej outsourcingową usługę przetwarzania faktur, realizowaną w naszym centrum Canon Delivery Centre w Pradze. Efektem był szybszy i wydajniejszy system, wykorzystujący uproszczone przepływy pracy i zautomatyzowane przetwarzanie danych z faktur, ich weryfikację oraz dopasowanie

Pobierz pełen opis wdrożenia

Zobacz, jak twoja firma może wykorzystać usługi outsourcingowe

Powiązane usługi

Out-Tasking

Outsourcing zadań

Outsourcing kosztownych zadań wymagających dużego nakładu pracy pozwala zwiększyć wydajność pracowników.

Document Lifecycle Management

Zarządzanie cyklem życia dokumentów

Wykorzystaj w pełni swoje dokumenty biznesowe dzięki zaawansowanym procesom i wykwalifikowanej kadrze.

Dowiedz się, jakie korzyści mogą zapewnić Twojej firmie zaawansowane rozwiązania do obsługi dokumentów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

-->