ARTYKUŁ

Wykorzystaj przewagę, jaką daje technologia UVgel

Wyróżnij się na tle konkurencji. Zapewniaj klientom znakomitą jakość i wyjątkowe usługi. Korzystaj z zalet niskiego kosztu eksploatacji urządzenia Colorado.

Wykorzystaj przewagę, jaką daje technologia UVgel

Seria drukarek rolowych Colorado z technologią UVgel do druku grafiki wielkoformatowej
Dzięki serii Colorado i sprawdzonej w działaniu technologii UVgel firmy Canon nie musisz już rezygnować z lukratywnych zleceń ani przekazywać ich firmom zewnętrznym. Dzięki wielkoformatowej drukarce Colorado możesz ugruntować swoją reputację dostawcy usług druku, który myśli o przyszłości, i bez obaw przyjmować i realizować najbardziej złożone zlecenia w firmie.

UVgel: te same zalety, brak ograniczeń

UVgel to technologia, która łączy wszystkie zalety tradycyjnych technologii opartych na atramencie, a jednocześnie eliminuje wiele związanych z nimi ograniczeń.

 • Intensywne kolory, wyraźne szczegóły

  Intensywne kolory, wyraźne szczegóły

  Precyzyjne rozmieszczanie punktów i brak konieczności ich wzmacniania sprawiają, że wydruki UVgel cechują się wyjątkową jakością i spójnością szerokiej gamy kolorów, wyraźnymi szczegółami i dużym nasyceniem ciemnych kolorów.

 • Aksamitne, matowe wykończenie

  Aksamitne, matowe wykończenie

  Krople tuszu UVgel natychmiast przywierają do nośnika przed utwardzeniem światłem LED. Skutkuje to aksamitnym, matowym wykończeniem na szerokiej gamie nośników, np. niepowlekanych i winylowych

 • Bezwonne wydruki bez czasu schnięcia

  Bezwonne wydruki bez procesu schnięcia

  Bezwonne wydruki UVgel mają certyfikat potwierdzający możliwość ich natychmiastowego użycia, nawet w trudnych warunkach. Wydruki są od razu suche. Nie trzeba czekać na odparowanie wilgoci.

 • Odporne, spójne wydruki

  Solidne, spójne wydruki

  Wydruki są odporne na zarysowania i zadrapania, dzięki czemu są mniej podatne na uszkodzenia. Rozmieszczanie punktów jest kontrolowane, co przekłada się na powtarzalność obrazów w perspektywie czasowej i w kontekście różnych urządzeń.

 • Niska temperatura utrwalania bez wpływu na podłoża

  Niska temperatura pracy nie wpływa na podłoże

  Niskotemperaturowy proces drukowania w technologii UVgel zapobiega rozciąganiu i deformacji nośników, dzięki czemu wydruki mają zadane wymiary.

 • Uniwersalna obsługa nośników

  Uniwersalna obsługa nośników

  Technologia UVgel obsługuje szeroką gamę podłoży druku, w tym włókniny winylowe i niepowlekane.

 • Plotery rolowe Colorado z technologią UVgel

  Szeroki zakres zastosowań. Wszystko zależy od kreatywności użytkownika

  W dzisiejszym świecie druku nie wystarczy być najlepszym w swojej specjalności. Klienci coraz częściej chcą polegać na dostawcach w odniesieniu do różnych atrakcyjnych i innowacyjnych zastosowań – w konkurencyjnej cenie i z możliwością szybkiej realizacji. Zobacz, co umożliwia seria ploterów Colorado.

  Dodatkowe informacje

  POTRZEBUJESZ POMOCY?

  Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach z technologią UVgel?