ARTYKUŁ

Wykorzystaj przewagę, jaką daje technologia UVgel

Wyróżnij się na tle konkurencji. Jedna technologia, brak kompromisów.

TECHNOLOGIA FIRMY CANON

Terminowa realizacja zleceń

Odkryj przyszłość grafiki wielkoformatowej dzięki wyjątkowej i sprawdzonej technologii UVgel firmy Canon, która łączy dużą wydajność z zachwycającym odwzorowaniem kolorów na szerokiej i zróżnicowanej gamie nośników. Wykorzystaj zalety precyzyjnego drukowania grafiki do wnętrz, trwałości w odniesieniu do użytku zewnętrznego i natychmiastowego utwardzania – wszystko przy niższych kosztach eksploatacji.

UVgel: jedna technologia, bez kompromisów.

Canon Colorado z technologią UVgel – film

UVgel: te same zalety, brak ograniczeń

Technologia UVgel łączy wszystkie zalety tradycyjnych technologii opartych na atramencie, a jednocześnie eliminuje wiele związanych z nimi ograniczeń.

 • Intensywne kolory, wyraźne szczegóły

  Precyzyjne rozmieszczanie punktów i brak konieczności ich wzmacniania sprawiają, że wydruki UVgel cechują się wyjątkową jakością i spójnością szerokiej gamy kolorów (w tym białego), wyraźnymi szczegółami i dużym nasyceniem ciemnych kolorów.

 • Aksamitne, matowe wykończenie

  Krople tuszu UVgel natychmiast przywierają do nośnika przed utwardzeniem światłem LED. Skutkuje to aksamitnym, matowym wykończeniem na szerokiej gamie nośników, np. niepowlekanych i winylowych

 • Bezwonne wydruki bez oczekiwania na wyschnięcie

  Bezwonne wydruki UVgel mają certyfikat potwierdzający możliwość ich natychmiastowego użycia we wnętrzach – nawet we wrażliwych środowiskach. Wydruki są od razu suche. Nie trzeba czekać na odparowanie wilgoci.

 • Odporne, spójne wydruki

  Wydruki są odporne na zarysowania i zadrapania, dzięki czemu są mniej podatne na uszkodzenia. Rozmieszczanie punktów jest kontrolowane, co przekłada się na powtarzalność obrazów w perspektywie czasowej i w kontekście różnych urządzeń.

 • Niska temperatura utrwalania bez wpływu na podłoża

  Niskotemperaturowy proces drukowania w technologii UVgel zapobiega rozciąganiu i deformacji nośników, dzięki czemu wydruki mają zadane wymiary.

 • Uniwersalna obsługa nośników

  Technologia UVgel obsługuje szeroką gamę podłoży druku, w tym włókniny winylowe i niepowlekane.

 • Odkryj szeroką gamę zastosowań. Wszystko zależy od kreatywności użytkownika

  Na dzisiejszym rynku poligraficznym nie wystarczy być najlepszym w swojej specjalności. Klienci coraz częściej oczekują od dostawców obsługi różnych atrakcyjnych i innowacyjnych zastosowań – w konkurencyjnej cenie i z możliwością szybkiej realizacji. Zobacz, co umożliwia seria ploterów Colorado.

  Canon Camera

  Ekonomiczne rozwiązanie

  Technologia UVgel umożliwia wyjątkowo wydajną pracę przy mniejszym zużyciu atramentu niż w przypadku systemów konkurencyjnych. Funkcje kontroli jakości zmniejszają ilość odpadów i skracają czas konserwacji, dzięki czemu UVgel jest najlepszym rozwiązaniem w kontekście całkowitego kosztu posiadania w przeliczeniu na metr kwadratowy. Wydruki są również bardzo wytrzymałe, co często eliminuje konieczność laminowania.

  Z myślą o minimalnym wpływie na środowisko

  Technologia UVgel ma certyfikat GREENGUARD Gold, dzięki czemu mamy pewność, że produkty do pomieszczeń zamkniętych spełniają surowe normy emisji substancji chemicznych.

  W porównaniu z atramentami lateksowymi lub opartymi na rozpuszczalnikach ekologicznych uzyskania tej samej jakości obrazu i intensywności kolorów w technologii UVgel wymaga o około 40% mniej atramentu. Niskotemperaturowy proces utwardzania przy użyciu diod LED znacznie zmniejsza zużycie energii. Możliwość natychmiastowego drukowania sprawia, że pobór mocy w trybie gotowości jest bardzo niski.

  Seria Colorado M
  Colorado M-series_white_ink

  Biel bez obaw

  Biały atrament UVgel wyróżnia się wyjątkową intensywnością pokrycia, co przekłada się na optymalną jakość druku za każdym razem. Trwała biel – odporna na zażółcenie w miarę upływu czasu – idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań wymagających nieskazitelnego białego wykończenia.

  Ten biały atrament UVgel umożliwia bezproblemowe drukowanie – eliminuje typowe problemy z konserwacją dotyczące białego atramentu, dorównuje atramentowi w innych kolorach w odniesieniu do szybkości i wydajności druku, a ponadto dwu-/trzykrotnie przewyższa możliwości konkurencyjnych produktów. Zużywa przy tym znacznie mniej atramentu, co przekłada się na niższe koszty (o 50–70%).

  Dzięki możliwości nakładania nawet pięciu warstw i natychmiastowemu schnięciu biały atrament UVgel umożliwia bezproblemowe cięcie, rozciąganie i wykańczanie wydruków, co zwiększa produktywność i wydajność.

  Plotery rolowe Colorado z technologią UVgel

  • Seria Colorado M

   W pełni modułowa drukarka UVgel do druku grafiki wielkoformatowej na nośniku z rolki. Skonfiguruj system zgodnie z potrzebami, a następnie uaktualniaj go w miarę zwiększania nakładów druku. Dostępnych jest wiele opcji, w tym drukowanie w trybie mieszanym – z połyskiem / w macie – i przy użyciu białego atramentu.

  • UVgel Wallpaper Factory

   UVgel Wallpaper Factory to kompleksowe, zautomatyzowane rozwiązanie do produkcji dużej ilości materiałów do dekoracji ścian. Zaprojektowano je z myślą o maksymalnej wydajności w trybie całodobowym i wysokiej jakości.

  • UVgel Print Factory

   Kompleksowe, zautomatyzowane rozwiązanie do całodobowej produkcji na nośnikach z rolki – obsługuje wszystkie zastosowania wielkonakładowe wykorzystujące technologię UVgel.

  • UVgel Packaging Factory

   UVgel Packaging Factory pozwala zwiększyć możliwości cyfrowego druku opakowań w firmie: krótkie, niestandardowe serie tworzone z dużą szybkością i w jakości typowej dla druku cyfrowego, aby zaoferować klientom jeszcze więcej kreatywnych zastosowań.

  Dodatkowe informacje

  POTRZEBUJESZ WSPARCIA?

  Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach z technologią UVgel?

  Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

  Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

  Dziękujemy

  Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

  [TIME]

  Do usłyszenia

  Przepraszamy

  Błąd