ARTYKUŁ

Technologie cyfrowe w wystroju wnętrz

Cyfrowy druk tapet w perfekcyjnym wykonaniu

POBIERZ PRZEWODNIK

Światowe trendy i przełomowa technologia

Rynek artykułów dekoracyjnych wzrasta dynamicznie, a możliwości aranżacji wnętrz stają się niemal nieograniczone. A czy jesteś gotowy na rewolucję w druku cyfrowym?

Pobierz przewodnik po aranżacji wnętrz

Wallpaper, printed digitally

Personalizacja staje się nowym standardem

Różnorodne sposoby ozdabiania ścian poprzez tapety, murale czy inne elementy to szybko rozwijająca się branża w świecie projektowania wnętrz.

Obecny trend w kierunku większej personalizacji aplikacji silnie odzwierciedla sposób, w jaki ludzie dekorują swoje otoczenie. Prowadzi to do rosnącego zapotrzebowania na wyszukane i spersonalizowane produkty do dekoracji wnętrz, zarówno do użytku osobistego, jak i biznesowego.

Dla firm oznacza to fantastyczne możliwości rozwoju i rozszerzenia działalności.

Cyfrowo znaczy dobrze

Jednym z największych motorów tego wzrostu jest przejście z druku tradycyjnego na cyfrowy. Druk cyfrowy zamiast na dużych seriach produkcyjnych o znormalizowanych projektach i małych marżach, skupia się na małych seriach unikalnych produktów o znacznie wyższych marżach zysku.

Digitally printed wall covering

Jakość jest kluczowa

Jednakże jedna rzecz na tym rynku jest znacząca: Jakość. Znane ze swojej jakości, szybkości i uniwersalności, Colorado 1650 z technologią UV Gel idealnie wpasowuje się w obraz tego rynku i aktualne potrzeby klientów. Firma Canon opracowała technologię bezwonnych wydruków, które łączą bogatą gamę kolorów z aksamitnie matowym wykończeniem, preferowanym przez wielu specjalistów od wystroju wnętrz.

Wydruki są od razu suche, gotowe do procesów wykończeniowych i niezwykle wytrzymałe. Colorado 1650 zapewnia również spójność kolorów i stabilność wymiarową druku, nawet jeśli robisz powtórki wykonywane są w późniejszym czasie.

Gotowy, aby dołączyć do cyfrowej rewolucji w druku tapet?

Fabryka Tapet w technologii UV Gel

Technologia UV Gel jest więc idealna do okładzin ściennych. Aby umożliwić tworzenie masowo oklein ściennych, zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej: wprowadziliśmy Fabrykę Tapet w technologii UV Gel. W pełni zintegrowane, modułowe, kompleksowe rozwiązanie z pojemnością Fotoba Jumbo Roll oraz możliwościami cięcia, przewijania i taśmowania.

A jak to wygląda w praktyce? Obejrzyj film i przenieś się do cyfrowej fabryki tapet.

wallpaperfactory

Fabryka tapet UVgel

Obejrzyj film

Zobacz również

Czy jesteś zainteresowany naszym rozwiązaniem i cyfrowym drukowaniem tapet?

POROZMAWIAJ Z NASZYM ZESPOŁEM

-->