MARINE BINOCULARS
alt text goes here

LORNETKI
MORSKIE

Wytrzymałe lornetki odporne na wodę i warunki pogodowe.

Idealne do zastosowań wodnych

Te lornetki umożliwiają wygodne obserwowanie nawet na burzliwych wodach, dzięki czemu idealnie nadają się do żeglowania oraz innych zastosowań wodnych.

Niezwykle stabilny obraz

Optyczny stabilizator obrazu (IS) firmy Canon zapewnia stabilny widok z płynącej łodzi. Szybka, precyzyjna korekcja różnego rodzaju ruchów i drgań sprawia, że nawet gdy trzymamy lornetkę o dużym powiększeniu w rękach, możemy łatwo zlokalizować i śledzić odległe, szybko poruszające się obiekty.

Więcej informacji

A super steady view

Przybliżanie obiektów w doskonałej jakości

Precyzyjna, pozbawiona zakłóceń optyka firmy Canon oparta na pryzmacie Porro II z powłokami soczewek Super Spectra zapewnia szczegółowy obraz wyróżniający się świetnym kontrastem i doskonałą jakością kolorów. Doskonałe rozwiązanie do precyzyjnego identyfikowania obiektów na morzu.

Więcej informacji

Get closer in superb quality

Wytrzymałość w najtrudniejszych warunkach

Nasze w pełni wodoodporne lornetki (WP) są doskonale zabezpieczone przed warunkami pogodowymi zgodnie z japońskim standardem przemysłowym (JIS), dzięki czemu wytrzymają tymczasowe (do 5 minut) zanurzenie w wodzie do głębokości 1 metra. Z kolei nasze odporne na warunki pogodowe modele (AW) nie popsują się w wyniku kontaktu z pryskającą wodą.

Więcej informacji

waterproof binoculars

Polecane lornetki do zastosowań w środowisku morskim

Do wyboru jest szeroki zakres powiększeń dostępnych w naszych lornetkach wodoodpornych oraz lornetkach odpornych na warunki pogodowe.

Inne formy aktywności

Poznaj całą gamę naszych lornetek i zapoznaj się z informacjami, dzięki którym wybierzesz idealny model dla siebie.