TRAVEL BINOCULARS
alt text goes here

LORNETKI
ZE STABILIZATOREM OBRAZU

Podróżuj bez zbędnego obciążenia dzięki naszym najbardziej poręcznym lornetkom ze stabilizatorem.

Łatwe do przenoszenia, wygodne w użyciu

Nasze lornetki są łatwe do przenoszenia i mają kompaktową, doskonale wyważoną konstrukcję, a dodatkowo zapewniają stabilny, wyraźny obraz niezależnie od wybranego stopnia powiększenia. Modele te są wygodne w użyciu zarówno podczas dłuższego, jak i okazjonalnego korzystania.

Podróżuj bez obciążenia

Lekka lornetka 8x25 IS waży zaledwie 480 g i z łatwością mieści się w torbie lub plecaku. Z kolei większe modele 10x30 IS II, 12x36 IS III i 10x32 IS ważą odpowiednio 600 g, 660 g i 780 g, ale mają większe powiększenie i szersze pole widzenia, dzięki czemu idealnie nadają się na safari.

Travel light

Niezwykle stabilny obraz

Korzystaj z większego komfortu oglądania podczas pieszej wyprawy, jazdy samochodem lub rejsu łodzią. Optyczny stabilizator obrazu (IS) firmy Canon koryguje wiele rodzajów ruchu, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo stabilny, wyraźny obraz i zapobiega zmęczeniu oczu.

A super steady view

Doskonały podczas przygód, podróży, przedstawień, koncertów

Kompaktowa lornetka doskonale sprawdzi się w podróży. Umożliwia podziwianie panoram miast oraz obserwowanie zwierząt i wiejskich krajobrazów. Można jej także używać w pomieszczeniach podczas koncertów lub przestawień teatralnych, aby dokładnie widzieć to, co dzieje się na scenie.

Compact binoculars

Przybliżanie obiektów w doskonałej jakości

Doświadczenie firmy Canon w zakresie optyki gwarantuje doskonałe wrażenia podczas oglądania wyraźnego, szczegółowego obrazu. Dodatkowo każdą soczewkę można dostosować do wzroku, a modele zapewniające większe powiększenie można z łatwością trzymać w rękawiczkach dzięki pokrytemu gumą uchwytowi.

Canon’s optical expertise

Polecane lornetki turystyczne

Wybierz optymalny produkt spośród naszych najbardziej poręcznych lornetek ze stabilizatorem, aby zapewnić sobie atrakcyjne wrażenia podczas podróży.

Inne formy aktywności

Poznaj całą gamę naszych lornetek i zapoznaj się z informacjami, dzięki którym wybierzesz idealny model dla siebie.

Produkty powiązane