CANON OPTICAL QUALITY
alt text goes here

JAKOŚĆ OPTYCZNA
FIRMY CANON

Wszystkie soczewki w lornetkach firmy Canon zostały opracowane w oparciu o naszą cenioną technologię optyczną, dzięki czemu oglądany obraz jest idealny.

Doskonała jakość gwarantująca najlepsze wrażenia podczas oglądania

Optyka zastosowana w lornetkach firmy Canon zapewnia najlepszą rozdzielczość, nawet w słabym świetle i bez względu na stopień powiększenia.

Ostrość w całym kadrze

Element Field Flattener zapewnia wyjątkowo wyraźny obraz w całym kadrze, dzięki czemu umożliwia bardzo precyzyjną identyfikację obiektów i obserwowanie ich szczegółów.

Edge to edge sharpness

Precyzyjne soczewki firmy Canon

Optyka zastosowana w lornetkach firmy Canon tworzona jest w oparciu o te same doświadczenia i technologie, które wykorzystujemy w naszych wyjątkowych obiektywach EF. Model 10x42L IS WP jakością nie ustępuje nawet naszym prestiżowym obiektywom z serii L. Proste linie wyglądają na proste dzięki zastosowaniu dystorsji poduszkowatej charakterystycznej dla precyzyjnej optyki firmy Canon.

Precision Canon lenses

Żywy obraz

Powłoki soczewek Super Spectra usuwają niepożądane efekty zjawy i flary, zapewniając żywy obraz o wysokim kontraście i z poprawnym balansem kolorów.

A vivid viewing experience

Piękne kolory

Nasze najlepsze modele,18x50 IS AW, 15x50 IS AW, 10x42L IS WP, 10x32 IS, 12x32 IS i 14x32 IS, są wyposażone w szklane elementy o bardzo niskiej dyspersji, dzięki czemu zapewniają doskonałą jakość obrazu i umożliwiają precyzyjne identyfikowanie obiektów.

Beautiful colour

Znajdź idealną lornetkę dla siebie

Wybierz idealną lornetkę firmy Canon, przeglądając je według przeznaczenia lub typu produktu.