BINOCULARS FOR RACING AND SPORTING EVENTS
alt text goes here

LORNETKI DO
OBSERWACJI WYŚCIGÓW
I WYDARZEŃ SPORTOWYCH

Nadążaj za akcją podczas pokazów lotniczych czy imprez sportowych takich jak wyścigi konne lub samochodowe.

Wygodne przybliżanie obiektów

Nasze poręczne, kompaktowe lornetki do oglądania wyścigów zapewniają wygodę podczas obserwowania zawodów. Optyczny stabilizator obrazu zapewnia wyjątkowo stabilny obraz podczas obserwacji wydarzeń lornetką trzymaną w dłoni, a szerokie pole widzenia ułatwia obserwację toru bądź nieba i śledzenie szybko poruszających się obiektów.

Oglądaj wszystko z bliska

Do obserwacji imprez sportowych na świeżym powietrzu najlepiej nadają się lornetki z powiększeniem w zakresie od 8- do 12-krotnego. Podczas pokazów lotniczych lub oglądania wydarzeń z dużej odległości idealnie sprawdzą się powiększenia 10- i 12-krotne, natomiast w przypadku wydarzeń wewnątrz pomieszczeń najlepiej wybrać powiększenie 8-krotne.

Get as close as you need

Niezwykle stabilny obraz w przypadku trzymania lornetki w dłoniach

Optyczny stabilizator obrazu (IS) firmy Canon przeciwdziała wielu różnym rodzajów ruchów i drgań, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo stabilny obraz podczas obserwowania wydarzeń na torze przez lornetkę trzymaną w rękach. Obsługa płynnego panoramowania umożliwia łatwe identyfikowanie i śledzenie szybko poruszających się obiektów.

Super steady handheld viewing

Doskonała jakość w całym kadrze

Nasze lornetki do oglądania imprez sportowych są wyposażone w precyzyjną optykę oraz powłoki soczewek Super Spectra, dzięki czemu pozwalają być bliżej centrum wydarzeń i zapewniają wyraźny, ostry obraz. Element Field Flattener gwarantuje szczegółowy obraz w całym kadrze i zapobiega zmęczeniu oczu.

Canon precision optic

Łatwa i wygodna obsługa

Dobrze wyważona konstrukcja zapewnia wygodną i łatwą obsługę przez długi czas. Duże, gumowe muszle oczne można wsunąć w przypadku noszenia okularów, a regulator dioptrii dostosowuje optykę do wzroku użytkownika. Pasek i futerał umożliwiają bezpieczne przechowywanie lornetki.

Easy comfortable operation

Polecane lornetki do oglądania imprez sportowych

Do wyboru jest szeroki zakres powiększeń, które umożliwiają wygodne obserwowanie wydarzeń w powiększeniu.

Inne formy aktywności

Poznaj całą gamę naszych lornetek i zapoznaj się z informacjami, dzięki którym wybierzesz idealny model dla siebie.

Produkty powiązane