Birdwatching binoculars
alt text goes here

LORNETKI
DO OBSERWACJI PTAKÓW

Niezwykle zaawansowane lornetki do obserwacji ptaków i dzikiej natury.

Jakość i wydajność gwarantowana przez firmę Canon

Wszystkie nasze lornetki do obserwacji ptaków są wyposażone w precyzyjną optykę firmy Canon oraz optyczny stabilizator obrazu, dzięki czemu umożliwiają wygodne obserwowanie ptaków przez długi czas.

Oglądaj wszystko z bliska

Nasze lornetki z 8- i 10-krotnym powiększeniem są wyjątkowo poręczne, dzięki czemu umożliwiają wygodne obserwowanie ptaków. Lornetki zapewniające jaśniejszy obraz przy takim samym powiększeniu sprawdzają się lepiej w słabszym świetle, podczas gdy modele z 12- i 14-krotnym powiększeniem idealnie nadają się do obserwowania mniejszych ptaków lub odległej dzikiej przyrody*.

8x to 10x binocular

Jaśniejszy obraz

Im więcej światła zbiera dana lornetka, tym jaśniejszy jest widziany za jej pomocą obraz. Lornetka 10x42L IS WP jest wyposażona w doskonałej jakości optykę firmy Canon z serii L i zapewnia jaśniejsze pole widzenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do obserwacji ptaków w warunkach słabego oświetlenia.

10x42L IS WP binoculars

Niezwykle stabilny obraz

Optyczny stabilizator obrazu (IS) firmy Canon precyzyjnie koryguje różne rodzaje ruchu czy drgań, dzięki czemu zapewnia wyjątkowo stabilny obraz podczas obserwacji lornetką trzymaną w dłoni, a dodatkowo umożliwia łatwą identyfikację i śledzenie ptaków przy dużym powiększeniu – nawet w locie.

Więcej informacji

A super steady view

Przybliżanie obiektów w doskonałej jakości

Precyzyjna, pozbawiona zakłóceń optyka firmy Canon oparta na pryzmacie Porro II z powłokami soczewek Super Spectra zapewnia jasny, wyraźny i szczegółowy obraz, umożliwiając łatwą identyfikację ptaków niezależnie od stopnia powiększenia obrazu.

Canon precision optics

Możliwość obserwowania obiektów w każdych warunkach pogodowych

Nasza doskonałej jakości, wodoodporna lornetka 10x42L IS WP jest doskonale zabezpieczona przed warunkami pogodowymi zgodnie z japońskim standardem przemysłowym (JIS7), dzięki czemu można jej używać nawet w najtrudniejszych warunkach. Inne modele mają wytrzymałą, wygodną gumową powierzchnię i wyróżniają się różnym stopniem odporności na warunki pogodowe.

waterproof 10x42L IS WP

Szersza perspektywa

Lornetki z mniejszym powiększeniem (od 8- do 10-krotnego) zapewniają szersze pole widzenia, dzięki czemu ułatwiają obserwowanie szybko poruszających się ptaków z oddali. Obiekty widziane przez lornetki o tym samym stopniu powiększenia mają te same wymiary, ale w zależności od modelu lornetki obszar wokół nich może być większy ze względu na szersze pole widzenia danego urządzenia.

See a wider view 8x to10x binoculars

Polecane lornetki do obserwacji ptaków

Do wyboru jest szeroki zakres powiększeń, gwarantujących doskonałe wrażenia podczas obserwacji ptaków.

Inne formy aktywności

Poznaj całą gamę naszych lornetek i zapoznaj się z informacjami, dzięki którym wybierzesz idealny model dla siebie.

*Images shown for illustrative purposes only.

Produkty powiązane