eos6d

Które urządzenie wideo najlepiej spełni Twoje filmowe potrzeby?

Poznaj urządzenie rejestrujące, które najlepiej wyrazi Twoje zamiłowanie do tworzenia twórczych opowieści.

Jakość i wybór

Aparaty i kamery wideo firmy Canon umożliwiają nagrywanie filmów w doskonałej jakości. Omawiamy najważniejsze zalety poszczególnych rozwiązań, aby ułatwić Ci wybranie odpowiedniego urządzenia.

eos 80d

LEGRIA

Uniwersalne urządzenia nagrywające dla rodzin i ekspertów.

legria hf g40 right side

Idealne do kręcenie filmów

Kompaktowe kamery LEGRIA to wszechstronne rozwiązania dla rodzin i ekspertów. Są one przeznaczone specjalnie do nagrywania filmów i zostały wyposażone w takie rozwiązania jak wygodne uchwyty, stabilizacja obrazu, odchylany ekran czy wbudowany mikrofon o wysokiej jakości.

lifestyle mike boyd

Długi czas nagrywania

Jak długich nagrań potrzebujesz? Serii LEGRIA umożliwia bardzo długie nagrywanie. To najlepsze rozwiązanie do rejestrowania wydarzeń sportowych, występów teatralnych, koncertów itd. Z kolei serie EOS, IXUS i PowerShot są idealne do twórczego nagrywania krótszych filmów.

lifestyle-mike-boyd-dual-pixel-cmos

Lustrzanki cyfrowe i aparaty bezlusterkowe

Aparaty EOS z wymiennymi obiektywami zapewniają największą kreatywną kontrolę.

eos 80d

Kreatywna kontrola

Możesz mieć większą kontrolę nad swoimi filmami, korzystając z lustrzanki cyfrowej EOS lub jednego z naszych poręcznych aparatów bezlusterkowych. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie wymiennych obiektywów oraz dużym matrycom pełnoklatkowym lub matrycom APS-C. Wybierz właściwy obiektyw, aby uatrakcyjnić efekt małej głębi ostrości.

m6 lifestyle

Najwyższa jakość zdjęć

Aparaty EOS oferują doskonałą jakość obrazu niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia czy nagrywasz filmy. Wystarczy wybrać rozmiar korpusu – bardzo poręczny aparat bezlusterkowy EOS lub wygodną w obsłudze pełnowymiarową lustrzankę cyfrową EOS.

eos 80d tech

PowerShot i IXUS

Kompaktowe aparaty z niewymiennymi obiektywami zmiennoogniskowymi, które można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

powershot g7 x mark ii frt

Doskonałe funkcje fotografowania i filmowania

Kompaktowe aparaty PowerShot SX i IXUS firmy Canon są łatwe w obsłudze i łatwo mieszczą się w torebce lub kieszeni. Są więc idealne do nagrywania filmów w podróży. Dodatkowo wiele funkcji przeznaczonych specjalnie dla fotografów, na przykład duży zoom, doskonale sprawdza się podczas nagrywania filmów.

powershot g3 x sample

Mobilne rozwiązanie do tworzenia vloggów

Nasze kieszonkowe aparaty z serii PowerShot G z matrycą o wielkości co najmniej 1 cala umożliwiają fotografowanie w wysokiej jakości z niewielką głębią ostrości. Aparat PowerShot G7 X Mark II ma odchylany ekran ułatwiający nagrywanie z różnej perspektywy, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie dla vloggerów.

powershot g7 x mark 2 lifestyle munich

Nadal potrzebujesz pomocy?

Dowiedz się więcej o kamerach wideo z serii LEGRIA HF-G i poznaj różnice pomiędzy nagrywaniem filmów w jakości 4K i HD.